Esra Bilgiç Süslü Korkuluk Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Sebebi!

Süslü Korkuluk dizisinde rol alacağı açıklanan ünlü oyuncu Esra Bilgiç projeden neden ayrıldığının cevabını sosyal medya hesabından duyurdu.

Kırmızı Oda Dizisi Mahkemelik Oldu

Kırmızı Oda dizisinde 8 hafta yayınlanan İranlı Mitra’nın hikayesinin İranlı bir yazarın kitabından çalıntı olduğu iddia edildi ve OGM Pictures’e ve Tv 8’e dava açıldı.

Star Tv’den Dev Anlaşma

Televizyon dünyasında bomba bir anlaşmaya imza atıldı. Star Tv ile OGM Pictures birlikte çalışmaya karar verdi. Bundan sonra OGM Dizileri sadece Star Tv’de yayınlanacak.

Kral Kaybederse hangi kanalda yayınlanacak? Kral Kaybederse konusu ve oyuncuları

Kral Kaybederse dizisi raftan indi. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde yer alacağı Kral Kaybederse hangi kanalda yayınlanacak. Kral Kaybederse oyuncu kadrosunda kimler var? İşte, detaylar

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk'ta kriz var! Acun Ilıcalı anlaşmayı bozdu

Seyirciyle buluşamaya hazırlanan Süslü Korkuluk dizisinde işler planlandığı gibi gitmiyor. Çağatay Ulusoy'lu Süslü Korkuluk'la ilgili anlaşma Acun Ilıcalı tarafından bozuldu.

Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy Ekranlara Dönüyor

Başarılı ve genç oyuncuların başında gelen Çağatay Ulusoy ekran suskunluğunu bozuyor. Uzun zamandır ekranlarda olmayan oyuncu Tv 8 ile anlaştı.

Murat Boz çok konuşulacak yeni dizinin kadrosuna dahil oldu

Yeni sezona hazırlanan yeni dizilerin castları da oluşmaya başladı. Şarkıcı Murat Boz çok konuşulacak yeni dizinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncuları ile dikkat çeken yeni proje…

Yeni Gülseren Budayıcıoğlu projesi için çalışmalara başlandı

Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız hikayelerinin sahibi olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir kitabı daha diziye dönüşüyor. İşte o yeni dizi…