Seda Aydoğan konuk olarak Üç Kız Kardeş’te

İlk bölümü 22 Şubat 2022 yılında yayınlanan Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'e modellik ve dansçılıktan oyunculuğa geçiş yapan genç oyuncu Seda Aydoğan konuk oluyor

Reha Özcan’dan Çarpıcı Açıklama: Herkes Aktör Olamaz

Üç Kız Kardeş’in usta oyuncusu Reha Özcan katıldığı bir programda aktörlük ve rol aldığı dizilere nasıl hazırlandığı konularında konuştu.

Üç Kız Kardeş 32. Bölüm İzle

Kiraz ‘ı Mine’ ye teslim eden Türkan ‘dır. Bunu öğrenince Somer’in başından aşağı kaynar sular dökülür. Derya ile Mustafa ‘nın arkadaşlıkları evlilik yokunda hızla ilerlemektedir

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu

Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı Üç Kız Kardeş’in 2. Sezonu 13 Eylül Salı akşamı Kanal D’de 17. bölümle birlikte başlıyor

O oyuncu da köpeklerin saldırısına uğradı!

Gün geçmiyor ki bir oyuncu saldırya maruz kalmasın Geçen hafta köpeklerin saldırına uğrayan usta oyuncu Reha Özcan'dan sonra şimdi de o oyuncuya köpekler saldırdı

Ünlü Oyuncu Reha Özcan Köpeklerin Saldırısına Uğradı

Üç kız kardeş dizisinde rol alan başarılı ve ünlü oyuncu Reha Özcan Burdur’da tiyatro oyunu için bulunduğu sırada köpeklerin saldırısına uğradı.

Reha Özcan Üç Kız Kardeş Dizisini Anlattı

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve ilk bölümü 22 Şubat akşamı ekrana gelecek Üç Kız Kardeş dizisini ünlü oyuncu Reha Özcan anlattı.

Üç Kız Kardeş dizi konusu nedir? Hangi romandan uyarlama?

Heyecanla beklenen yeni dizi Üç Kız Kardeş yakında seyirciyle buluşuyor. Yeni dizi Üç Kız Kardeş dizisinin konusu nedir? Üç Kız Kardeş hangi romandan uyarlandı? İşte, detaylar…

Seksenler Adil Hoca diziden ayrılıyor mu?

Seksenler Adil Hoca diziden ayrılıyor mu? Trt 1 kanalının fenomen dizisi Seksenler'in Adil hocası başka bir projesi ile anlaşma imzaladı.

Ünlü oyuncu Üç Kız Kardeş kadrosuna katıldı

Yeni dizi Üç Kız Kardeş dizisi için hazırlıklar devam ediyor. İclal Aydın'ın kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş kadrosuna ünlü bir oyuncu daha katıldı.

Reha Özcan’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Ünlü oyuncu Reha Özcan TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler’den sonra yeni dizisi ile yakında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Seksenler Dizisinde dört Ayrılık Birden Yaşandı

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen başarılı ve eğlenceli dizisi Seksenler’in oyuncu kadrosundan dört isim ayrıldı.

Seksenler 493. bölüm izle!

Yabancı gelin Almelie ve edebiyat öğretmeni Metin, Çınaraltı mahallesinde yaşayanlar tarafından çeşitli sınavlardan geçirilir. Mahalleli yeni gelen bu iki ismi kabullenecek mi?

Yeni karakterlerle güçlenen Seksenler TRT 1’de başlıyor

Usta oyuncu Rasim Öztekin'in vefatıyla sezon finali yapan Seksenler yepyeni konu ve karakterlerle TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Seksenler 492. bölüm izle!

Çağatay'ın sürpriz dönüşü mahallede heyecana sebep olurken yeni gelini Rukiye Hanım benimseyecek mi? Edebiyat öğretmeni ve lise öğrencileriyle Seksenler yeni bölüm bu akşam TRT1'de

Heyecanla bekleniyordu O dizinin yayın tarihi belli oldu!

TRT 1 ekranlarında neredeyse 10 yıldır yayınlanan Seksenler dizisi başkarakter Fehmi’yi canlandıran Rasim Öztekin’in ani ölümüyle yayınını durdurmuştu.

Seksenler kadrosuna sevilen oyuncusu geri dönüyor

Ekranların en çok izlenen dönem dizisi olan Seksenler'de bir sürpriz yaşanacak. Seksenler kadrosuna sevilen oyuncusu geri dönüyor. Seksenler dizisine iki yeni isim daha katılmıştı.

Ünlü Oyuncu Seksenler Dizisinde

TRT 1 Ekranlarında yayınlanan ve seyircinin büyük ilgisini çeken dönem dizisi Seksenler'in kadrosuna usta oyuncu Reha Özcan dahil oldu.

Mucize Doktor'dan ayrılan Reha Özcan yeni programına başladı

Adil Hoca karakteriyle Mucize Doktor'un en sevilen karakterlerinden olan Reha Özcan senaryo gereği diziden ayrıldı. Herkes usta oyuncunun yeni programını merak ediyor

Mucize Doktor’da Duygulandıran Veda!

Mucize Doktor’un Doktor Adil’i dün akşam yayınlanan bölümde efsane bir sahneyle diziye veda etti. Gözyaşlarının sel olduğu sahnede Doktor Adil hayata veda etti.