Savaşçı 99. Bölüm İzle!

Savaşçı 99. Bölüm İzle; 27 Eylül Pazar akşamı 99. Yeni bölümüyle ekrana gelen Savaşçı Dizisinin 99. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Savaşçı 98. Bölüm İzle!

Savaşçı 98. Bölüm İzle; 20 Eylül Pazar akşamı 98. Bölümüyle ekrana gelen Savaşçı Dizisinin yayınlanacak 98. Bölümünü tek parça ful ve canlı izlemek için detaylar haberimizde!

Savaşçı 97. Bölüm İzle!

Savaşçı 97. Bölüm İzle; 13 Eylül Pazar 97. Bölümüyle ekrana gelen Savaşçı Dizisinin 13. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Savaşçı 95. Bölüm izle

Olayların bitmediği Savaşçı dizisi bu akşam yeni bölümüyle sizi ekrana bağlayacak. Kılıç Timi'ne hazırlanan tuzak herkesi şaşkına çeviriyor. Savaşçı 95. Bölüm izle...

Savaşçı Demir Döğen (Ogeday Girişken) kimdir?

Ekranların tek aksiyon askeri dizisi Savaşçı yeni sezonda kadrosuna Odegay Girişken'i de kattı. Savaşçı Demir Döğen (Ogeday Girişken) kimdir? işte ayrıntılar.

Savaşçı Sancar (Onur Büyükdurak) kimdir? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

Savaşçı 4. sezona bomba gibi hazırlanıyor. Dizinin kadrosuna Sancar rolüyle katılan Onur Büyükdurak kimdir? Savaşçı Sancar kimdir?

Savaşçı yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Askeri Aksiyon dizisi Savaşçı 4. sezon ne zaman başlıyor? Yapımcılığını Limon yapımın üstlendiği Fox Tv'nin başarılı dizisinde yeni sezonda yenilikler neler?

Savaşçı 68. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Fox Tv'nin başarılı dizilerinden Savaşçı'nın 67. bölümü oldukça heyecanlı bitti. Peki, Savaşçı 68. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox TV yayın akışı / 10 Mart Pazar 2019

Fox Tv 10 Mart Pazar yayın akışı burada. Fox tv canli izleyicileri bu akşam saat 20:00'da beğenilerek izlenen Savaşçı dizisini izleyebilirler.

Savaşçı'nın yeni hikayesi nasıl olacak?

Başrollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli'nin rol aldığı Savaşçı artık izleyiciyi daha fazla heyecanlandıracak. Oyuncu kadrosuna Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal da dahil oluyor.