Seda Sayan: Yeni Tanıştığım Erkeklerden T.C Numarası İstiyorum!

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan katıldığı bir programda özel hayatı ve tercihleriyle ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. İşte detaylar!

Seda Sayan ve O Ses Türkiye şampiyonu arasında aşk iddiaları!

O Ses Türkiye yarışmasının jürilerinden Seda Sayan'ın, programın şampiyonuyla aşk yaşadığı iddia edildi. Seda Sayan bu iddialar için ne dedi?

Sahte ilaç reklamı yapan ünlülere soruşturma açıldı!

Corona virüsü insanlığı tehdit etmeye devam ediyor Sahte ilaç reklamı yapan hangi ünlülere soruşturma açıldı, söz konusu reklam hangisidir, haberimizde.

O Ses Türkiye 2020 şampiyonu belli oldu! İşte kazanan yarışmacı!

Heyecan dolu ses yarışması O Ses Türkiye'de 2020'nin kazananı belli oldu. Kıyasıya bir yarışmayla tamamlanan O Ses Türkiye 2020'nin şampiyonu bakın kim oldu?

Yemekteyiz yarışmasından şok eden itiraflar!

Seda Sayan'la Yemekteyiz yarışmasnda olaylar bitmiyor. Bu kez yarışmacılardan birinin itirafı gündeme bomba gibi düştü! İşte, Yemekteyiz yarışmasından şok eden itiraflar!

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma)

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma). Tv 8 Yemekteyiz yarışması kazanan ismi belli oldu. İşte ayrıntılar

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (15 Kasım Cuma)

Tv 8 ekranlarının başarılı yemek yarışması Yemekteyiz, final bölümünde kazanan isim kim oldu? Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu?

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (08 Kasım Cuma)

Tv 8 Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? sorusunun yanıtını cevapladık. Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (08 Kasım Cuma)

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 27 Eylül Cuma

Tv 8 kanalının yemek yarışması Yemekteyiz'de bu hafta hangi yarışmacının birinci olduğu belli oldu. İşte Yemekteyiz 27 Eylül Cuma birincisi.

Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı?

Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı? Seda Sayan'ın sunumu ile ekranlara gelen Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz'de neler yaşandı?

Seda Sayan’la Yemekteyiz’in Reytingleri Nasıl Gidiyor?

Seda Sayan'la Yemekteyiz yeni yayın dönemine erken girdi. Peki programa seyircinin ilgisi nasıl? Seda Sayan'la Yemekteyiz'in reytinglerini derledik! İşte çarpıcı sonuçlar!

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz Programını Neden Bıraktığını Açıkladı!

Onur Büyüktopçu Tv 8'deki Yemekteyiz Programından neden ayrıldı? Büyüktopçu'nun ayağını Seda Sayan mı kaydırdı? Onur Büyüktopçu Seda sayan hakkında ne düşünüyor? Hepsi haberimizde!

Yemekteyiz hayranları Seda Sayan'ı eleştirmeye başladı!

Yemekteyiz yarışmasının yeni sunucusu Seda Sayan, tüm hayranlarından tepki topladı. İşte Yemekteyiz yeni sezon ile ilgili detaylar.

‘Seda Sayan İle Yemekteyiz’ Ne Zaman başlıyor?

Tv 8'in başarılı yarışma programı Yemekteyiz'in yeni bölüm yayın tarihi belli oldu. Seda Sayan'ın sunuculuğunu üstlendiği programın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte cevabı!

'Seda Sayan ile Yemekteyiz'in başlama tarihi belli oldu!

Yeni sezonda Seda Sayan'ın eşsiz sunumu ile ekranlara gelecek olan Yemekteyiz'in başlama tarihi belli oldu. İşte 'Seda Sayan ile Yemekteyiz'in ilk bölüm tarihi..

Seda Sayan yeni sezonda O Ses Türkiye'de devam edecek mi?

Seda Sayan yeni sezonda sevilen ses yarışması O Ses Türkiye'de olacak mı? Acun Ilıcalı çıkan dedikodulara son noktayı koydu..

Onur Büyüktopçu'dan Seda Sayan'a şaşırtan Yemekteyiz mesajı!

Tv 8 ekranlarının Yemekteyiz yarışmasının eski sunucusu Onur Büyüktopçu'dan Seda Sayan'a Yemekteyiz mesajı! Onur Büyüktopçu, Seda Sayan'a gönderme yaptı.

Acun’un makyajlı halini paylaşan Seda Sayan sosyal medyayı salladı

Olayların kadını Seda Sayan bu sefer yaptığı paylaşımla ortalığı salladı. Sosyal medyada bir şekilde kendisinden bahsedilmesini sağladı

Seda Sayan Gündüz Kuşağına Geri Dönüyor!

Ekranların ünlü sanatçısı ve sunucusu Seda Sayan ekranlara yepyeni bir programla dönüyor. Tv 8'de yayınlanacak program ne zaman başlayacak, adı ne? Hepsi haberimizde!

O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin yerine kim geldi?

Sosyal medya hesabından O Ses Türkiye'den ayrıldığını duyuran Yıldız Tilbe'nin yerine yarışmaya katılan isim belli oldu.