Seda Sayan açıkladı Hangi sürpriz programı sunacak?

Tartışmaların kadını Seda Sayan sürpriz programını açıkladı. Hayranları hangi sürpriz programı sunacağını merak edip araştırmaya başladı. Ünlü şarkıcı hangi programı sunacak?

Seda Sayan Ekranlara Dönüyor! İşte O Program!

Ünlü isim Seda Sayan yeniden ekranlara dönüyor. Son olarak O Ses Türkiye ile ekranlarda olan Seda Sayan bu kez sürpriz bir programla seyircinin karşısında yer alacak!

Ünlü isimlere 104'er bin liralık koronavirüs cezası!

Koronavirüs salgını sonrası ortaya çıkan fırsatçıların reklamlarını yapan ünlü isimlere 104'er bin liralık ceza verildi. Uyarılara rağmen ünlü isimler tanıtıma devam etti.

O Ses Türkiye’den ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu!

Yemekteyiz programından ve O Ses Türkiye'nin jüriliğinden ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu. Ünlü sunucunun hayranlarını heyecanlandıracak yeni işi nedir?

O Ses Türkiye'nin yeni jürisi belli oldu! İşte çok konuşulacak o isim!

Sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi belli oldu. Seda Sayan O Ses Türkiye'den ayrılmıştı. Sayan'ın yerine gelecek o isim herkesi çok şaşırtacak.

Vefat eden Nur Yerlitaş'ın hesabından son görüntüleri paylaşıldı!

Ünlü modacı Nur Yerlitaş 27 Nisan'da vefat etmişti. Nur Yerlitaş'ın hesabından son görüntüleri paylaşıldı ve bu paylaşımdaki son sözleri herkesi duygulandırdı.

O Ses Türkiye'den ayrılan Seda Sayan hangi programdan gelen teklifi reddetti?

Seda Sayan'a yeni bir programdan jürilik teklifi geldi. O Ses Türkiye'den ayrılan Seda Sayan hangi programdan gelen teklifi reddetti?

O Ses Türkiye Yarışmasına Veda Eden Jüri Üyesi Belli Oldu!

Tv 8'in fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’den ayrılacak jüri üyesi belli oldu. Uzun zamandır kim olacağı merakla beklenen isim dün gece açıklandı ve meraklar sona erdi.

Seda Sayan O Ses Türkiye'den sonra o programdan da ayrıldı!

Ünlü sanatçı Seda Sayan jüri olarak bulunduğu yarışma O Ses Türkiye'den ayrıldığını açıklamıştı. Bu ayrılığın yankıları sürerken Seda Sayan'ın o programdan da ayrıldığı öğrenildi.

Seda Sayan: Yeni Tanıştığım Erkeklerden T.C Numarası İstiyorum!

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan katıldığı bir programda özel hayatı ve tercihleriyle ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. İşte detaylar!

Seda Sayan ve O Ses Türkiye şampiyonu arasında aşk iddiaları!

O Ses Türkiye yarışmasının jürilerinden Seda Sayan'ın, programın şampiyonuyla aşk yaşadığı iddia edildi. Seda Sayan bu iddialar için ne dedi?

Sahte ilaç reklamı yapan ünlülere soruşturma açıldı!

Corona virüsü insanlığı tehdit etmeye devam ediyor Sahte ilaç reklamı yapan hangi ünlülere soruşturma açıldı, söz konusu reklam hangisidir, haberimizde.

O Ses Türkiye 2020 şampiyonu belli oldu! İşte kazanan yarışmacı!

Heyecan dolu ses yarışması O Ses Türkiye'de 2020'nin kazananı belli oldu. Kıyasıya bir yarışmayla tamamlanan O Ses Türkiye 2020'nin şampiyonu bakın kim oldu?

Yemekteyiz yarışmasından şok eden itiraflar!

Seda Sayan'la Yemekteyiz yarışmasnda olaylar bitmiyor. Bu kez yarışmacılardan birinin itirafı gündeme bomba gibi düştü! İşte, Yemekteyiz yarışmasından şok eden itiraflar!

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma)

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma). Tv 8 Yemekteyiz yarışması kazanan ismi belli oldu. İşte ayrıntılar

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (15 Kasım Cuma)

Tv 8 ekranlarının başarılı yemek yarışması Yemekteyiz, final bölümünde kazanan isim kim oldu? Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu?

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (08 Kasım Cuma)

Tv 8 Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? sorusunun yanıtını cevapladık. Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (08 Kasım Cuma)

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 27 Eylül Cuma

Tv 8 kanalının yemek yarışması Yemekteyiz'de bu hafta hangi yarışmacının birinci olduğu belli oldu. İşte Yemekteyiz 27 Eylül Cuma birincisi.

Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı?

Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı? Seda Sayan'ın sunumu ile ekranlara gelen Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz'de neler yaşandı?

Seda Sayan’la Yemekteyiz’in Reytingleri Nasıl Gidiyor?

Seda Sayan'la Yemekteyiz yeni yayın dönemine erken girdi. Peki programa seyircinin ilgisi nasıl? Seda Sayan'la Yemekteyiz'in reytinglerini derledik! İşte çarpıcı sonuçlar!