Oğulcan Engin’den Annesi Seda Sayan’a Sitem

Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin işlettiği mekana annesinin çok sık gelmediğini belirterek annesine sitem etti.

Lerzan Mutlu Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Vefatının Ardından Ağır Konuştu

Şarkıcı Lerzan Mutlu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın hayatını kaybetmesinin ardından bazı ünlüleri sert bir dille eleştirdi.

Seda Sayan Alişan'ın kardeşinin ölümünden etkilenince o kararı aldı

Ünlü sanatçı Seda Sayan geçen gün vefat eden Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatıyla sarsıldı. Seda Sayan Alişan'ın kardeşinin ölümünden etkilenince o kararı aldı.

Gülben Ergen ve Seda Sayan’ın Bodrum Buluşması

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden olan Seda Sayan ve Gülben Ergen Bodrum’da tatil yaparken bir araya geldi ve tekneyle denize açıldı.

Sabahın Sultanı Seda Sayan Yakında Başlıyor

Star Tv’de bu sezon ekrana gelecek ve sabah kuşağında yayınlanacak Sabahın Sultanı Seda Sayan yayına çıkacağı günü iple çekiyor. Program yakında başlıyor.

Filtrelerin sultanı denilerek alay konusu oldu

İlerleyen yaşına rağmen hala adından söz ettiren Seda Sayan fotoşopu abartınca ünlü ismin takipçileri yine dalga geçme yoluna gitti.

Demet Akalın'ın yeni programı herkesi çok şaşırttı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yeni sezon için bir program anlaşması yaptı. Kavgalı olduğu kişinin programını yapmaya başlayacak Demet Akalın herkesi çok şaşırttı.

Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu belli oldu

Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu belli oldu. Gelinim Mutfakta yeni sezon izle. Gelinim Mutfakta sezon finali izle.

Serap Paköz yaptırdığı estetikle ilgili yoruma çok kızdı

Programcı Serap Paköz estetik yaptırdıktan sonra sosyal medyadan paylaşım yaptı. Serap Paköz yaptırdığı estetikle ilgili yorumlara çok kızdı. Bakın Peköz'ü kızdıran o sözler neydi?

Mali’den Tolga Yücel’in İddialarına Yanıt

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil arasında sular durulmuyor. Şimdi de Tolga Yüce’nin paylaşımını Mehmet Ali Erbil’in yaptırdığı iddia edildi. Peki bu duruma MALİ ne dedi?

Mehmet Ali Erbil’e bir şok suçlama daha!

Geçmişi kirli notunu paylaşarak tartışmanın fitilini ateşleyen Tolga Yüce, “Paylaşımı bana Erbil yaptırdı” diyerek küllenen tartışmayı yeniden alevlendirdi.

Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması

Mehmet Ali Erbil'den 'Barış yemeği' açıklaması. Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan açıklaması. Mehmet Ali Erbil, o iddia ile ilgili konuştu.

Eşini aldattın mı? sorusuna Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan cevap

Eşini aldattın mı? Sorusuna Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan cevap. Mehmet Ali Erbil eşini aldattı mı? Mehmet Ali Erbil'in eşi.

Tepki çeken Seda Sayan geri adım attı Yanlış anlaşıldım

Magazin dünyası üç gündür iki eski dostun birbirine yaptığı saldırıyla çalkalanıyor. Kazananı olmayan savaşta en büyük darbeyi ikiliyi barıştırmak isteyen Seren Serengil gördü.

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil kavgasına Seren Serengil de dâhil oldu

Sosyal medya birbirini suçlayan ve eski defterleri açarak kirli çamaşırları ifşa eden Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan'ın anlamsız kavgası Seren Serengil ile daha da alevlendi.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'ın tepkisine karşılık açıklama!

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'ın tepkisine karşılık açıklama! Seda Sayan kimdir? Mehmet Ali Erbil kimdir? Seda Sayan'dan çarpıcı iddia

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e şok suçlama: Tecavüz ettin! Sessiz kaldım!

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil birbirine girdi. Erbil'in kendisi hakkındaki sözlerine sinirlenen Seda Sayan eski defterleri açtı. İşte dehşete düşüren o ifadeler

Seda Sayan ile Demet Akalın tartışması yapım şirketine açıklama yaptırdı

Ünlü iki isim Seda Sayan ile Demet Akalın sosyal medya üzerinden atışmıştı. "Ekmeğimden ettin" tartışması yapım şirketine açıklama yaptırdı. İşte yaşananlar ve o açıklama…

Demet Akalın ve Seda Sayan Arasında Gerginlik

Magazin dünyasında son günlerde ünlü iki isim arasında sert ve gergin bir tartışma başladı. Demet Akalın ve Seda Sayan arasında neler oluyor? İşte cevabı!

Seda Sayan’ın Yatırımı Dudak Uçuklattı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta adlı programın sunucusu ve sahnelerin başarılı ismi Seda sayan 4 Milyon Dolara villa satın aldı.