Uraz Kaygılaroğlu’na İspanya’dan ödül!

Sefirin Kızı dizisi final yapsa da adından söz ettiriyor Pek çok ülkede ilgi gören dizide Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu bir kez daha adından söz ettirdi

Ünlü oyuncu Engin Akyürek 36 ülkenin gündeminde zirvede yer aldı

Ünlü oyuncu Engin Akyürek'in başarılı sınırları aşmaya devam ediyor. Ekranların sevilen oyuncusu Engin Akyürek 36 ülkenin sosyal medyasında zirveye oturdu.

Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'ın yeni projesi sosyal medyayı salladı

Ünlü oyuncular Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş yeni bir projede buluştu. Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'ın yeni projesi sosyal medyayı salladı. İşte o proje…

Engin Akyürek Sefirin Kızı paylaşımında Neslihan Atagül'ü es geçti!

Engin Akyürek Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül'ü es geçti! Engin Akyürek'ten Sefirin Kızı için veda paylaşımı. Engin Akyürek kimdir?

Sefirin Kızı 52. bölüm izle (Final)

Sefirin Kızı 52. bölüm izle; Sefirin Kızı 11 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak 52. bölümüyle final yapıyor. Sefirin Kızı 52. bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı 51. Bölüm izle

Çocukluktan başlayan aşkın tutkusunu anlatan Sefirin Kızı 51.yeni bölümde aylardır beklenen buluşma gerçekleşiyor. Mavi’nin konakla ilgili sorularına Sancar’ın tepkisi ne olacak?

Sefirin Kızı 50. Bölüm İzle

Sefirin Kızı 50. bölüm izle; Sefirin Kızı 27 Nisan Salı akşamı 50. bölümüyle ekranda olacak. Sevilen dizi Sefirin Kızı yeni bölümü izlemek için detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı 49. Bölüm izle

Sefirin Kızı 49. Bölüm izle; Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Tuba Büyüküstün'ün başrolde olduğu Sefirin Kızı 49. Bölüm canlı izle!

Sefirin Kızı Gün Değiştirdi

Star Tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen Sefirin Kızı finale birkaç bölüm kala gün değiştirdi Sefirin Kızı artık salı günleri ekrana gelecek.

Sefirin Kızı 48. bölüm izle

Sefirin Kızı 48. bölümü ile ekrana geldi. Dizinin 12 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünü tek part izlemek için detaylar haberimizde!

Sefirin Kızı 47. bölüm izle

Sefirin Kızı 47. bölümü ile ekrana geldi. Dizinin 5 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünü tek part izlemek için detaylar haberimizde!

Star Tv’nin Bir Dizisi Daha Final Yapıyor

Star Tv ekranlarında Pazartesi akşamları ekrana gelen Sefirin Kızı için beklenen karar alındı. Dizinin 52. Bölümde 10 Mayıs Pazartesi akşamı final yapacağı öğrenildi.

Sefirin Kızı 46. Bölüm izle

Sefirin Kızı 46. Bölüm izle. Star Tv Sefirin Kızı yeni bölüm izle. Sefirin Kızı 46. yeni bölüm fragmanı izle. Sefirin Kızı canlı izle.

Sefirin Kızı 45. Bölüm izle

Sefirin Kızı 45. Bölüm izle; Sefirin Kızı 22 Mart Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Sefirin Kızı 45. Bölüm izlemek için haberimize göz atabilirsiniz…

Sefirin Kızı 42. Bölüm izle!

Melek’in zorla alıkonmasıyla perişan olan Sancar, velayet davasını ve kızını kazanabilecek mi? Kendini affedemeyen Sancar, Mavi ile yüzleşiyor. Melek geri dönecek mi?

Ünlü Oyuncuyu Görenler Gözlerine İnanamadı!

Sefirin Kızı’nda Mavi karakteriyle seyirci karşısına çıkan Tuba Büyüküstün üç saat süren bir makyajla ve kostümle bambaşka bir kimliğe büründü.

Usta Oyuncu Sefirin Kızı’na Transfer Oldu

Star Tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen sefirin Kızı’na yeni bir oyuncu daha katıldı. Başarılı oyuncu Şafak başkaya artık Sefirin Kızı’nda rol alacak.

Sefirin Kızı 41. Bölüm izle

Sefirin Kızı 41. Bölüm izle; Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'i buluşturan Sefirin Kızı bu akşam yeni bölümüyle ekranda. Sefirin Kızı 41. Bölümle ilgili tüm detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı Dizisinden Bir Ayrılık Haberi Daha! Bülent Şakrak Diziye Veda Etti!

Star Tv’nin pazartesi akşamları ekrana gelen sevilen dizisi Sefirin Kızı’ndan bir ayrılık haberi daha geldi. Dizide Kahraman Boz karakterini canlandıran Bülent Şakrak ayrıldı.

Sefirin Kızı 40. Bölüm İzle

Sefirin Kızı 40. Bölüm İzle; 15 Şubat Pazartesi akşamı 40. Bölümüyle ekrana gelen Sefirin Kızı Dizisinin son bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!