Sefirin Kızı 20. Bölüm izle

Sevilen dizi Sefirin Kızı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek'in başrolde olduğu Sefirin Kızı 20. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Sefirin Kızı 19. Bölüm izle

Yeni sezona bomba gibi başlayan Sefirin Kızı yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in başrolde olduğu Sefirin Kızı 19. Bölüm izle!

Sefirin Kızı 18. Bölüm izle

İlk sezonun ardından heyecanla beklenen Sefirin Kızı 18. Bölümüyle kaldığı yerden yayınlanmaya devam ediyor. Sefirin Kızı 18. Bölüm izle!

Neslihan Atagül'den bomba itiraf Üç gün evden çıkamadım

Konuk olduğu bir televizyon programında borcundan dolayı evden çıkamadığını söyleyen Neslihan Atagül ekran başındakileri şok etti.

Sefirin Kızı Neslihan Atagül'den samimi açıklamalar: Kadir'e hissettiklerimi tarife sığdıramam!

Sefirin Kızı dizisinin güzel oyuncusu Neslihan Atagül katıldığı programda samimi açıklamalarda bulundu. Atagül eşi için "Kadir'e hissettiklerimi tarife sığdıramam!" dedi.

Sefirin Kızı 17. Bölüm izle!

Silah sesiyle birlikte suya düşen Sencer ölüyor mu? İzleyici sezon finalindeki gelişmeleri ve bayılan Nare’nin kaçırılma planını merak ediyor. Kahraman’ın metodu işe yarayacak mı?

Sefirin Kızı’nda sezon finali! Sancar öldü mü?

Sefirin Kızı sezon finali yapıyor. izleyici bu bölümde merak ediyor. Suya düşen Sancar’ın ölüyor mu, bayılan Nare^yi kaçırma planı tutacak mı?

Sefirin Kızı’na Son Dakika Flaş Transfer!

Star Tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve seyircinin heyecanla takip ettiği Sefirin Kızı flaş bir transferle sezon finaline gidiyor. İşte detaylar!

Sefirin Kızı 16. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 16. Bölüm İzle; Sefirin Kızı bu bölümde Canından canı Melek'inin peşine düşer. Sancar Melek'i bulabilecek mi?

Sefirin Kızı'nın yeni bölüm yayın tarihi belli oldu!

Sevilen dizi Sefirin Kızı'dan beklenen haber geldi. Sefirin Kızı uzun bir koronavirüs salgını arasından sonra önce özel bölümle daha sonra yeni bölümleriyle ekrana dönüyor.

Neslihan Atagül'ün yeni projesi heyecanlandırdı!

Sefirin Kızı'nda canlandırdığı Nare karakteriyle sezonun en çok konuşulan isimlerinden olan Neslihan Atagül Doğulu, sosyal medyadan yeni giriştiği işle ilgili detayları açıkladı.

Sefirin Kızı dizisinin sezon finali belli oldu! Sefirin kızı kaç bölüm daha yayınlanacak?

Sefirin Kızı dizisinin sezon finali belli oldu! Sefirin Kızı hayranları sevilen dizinin ne zaman sezon finali yapacağını ve geriye kaç bölüm kaldığını merak ediyor

Sefirin Kızı için şok karar!

Pazartesi günlerine damga vuran Sefirin Kızı çağımızın vebası Coronavirüse yenik düştü. Karadağ, Muğla ve İstanbul’da çekimleri devam eden Sefirin Kızı için şok karar verildi.

Sefirin Kızı’nın Gediz’i Diziden Ayrıldı mı?

Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı koronavirüs sebebiyle çekimlerini durdurdu. Dizide rol alan başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ise paylaştığı mesajla bir anda gündem oldu.

Sefirin Kızı 15. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 15. Bölüm İzle! Menekşe hamiledir ve Sancar bunu Nare'ye söylemenin yollarını arar. Sefirin Kızı son bölümü ile bu akşam Star'da.

Sefirin Kızı 14. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 14. Bölüm İzle! Gediz Sancar'ı Katil olma yolunda en can alıcı noktasından vurur. Nare'sinden. Sefirin Kızı son bölümü ile bu akşam Star'da.

Sefirin Kızı 13. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 13. Bölüm İzle! Sancar'ın vicdan perdesi kalkmıştır. Gerçekleri 9 yıl sonra görmüş ancak yüreğinin kelebeğini uçurmuştur. Sefirin Kızı son bölümü ile bu akşam Star'da.

Sefirin Kızı 12. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 12. Bölüm İzle, Akın emsalsiz oyunlarına devam eder. Bu kez ailenin en narin çiçeği Zehra'yı kıskacına almıştır. Kazanan Akın mı Sancar mı olacak?

Sefirin Kızı oyuncu kadrosuna bomba bir isim katılıyor!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu'nun başrolde olduğu Sefririn Kızı dizisine bomba bir isim katıldı. İşte, Sefirin Kızı kadrosuna dahil olan usta oyuncu...

Sefirin Kızı 11. Bölüm İzle!

Sancar Akın'a adım adım yaklaşırken, İsabel Sancar'a harika bir masal anlatıyor. Sefirin Kızı Son Bölüm canlı izlemek için bağlantı linki haberimizde!