Seksenler 495. Bölüm izle

Çağatay'ın Belçika'dan getirdiği yeni gelin Almelie, hem eve hem de mahalleye uyum sağlamaya çalışmaktadır. Rukiye ve Gülden ise evlilik için ısrar eder.

Seksenler 494. Bölüm izle

Seksenler 494. Bölüm izle; Seksenler 494. Bölüm 8 Temmuz Perşembe akşamı ekranda olacak. Ekranların en nostaljik dizisi Seksenler 494. Bölüm izlemek için tıklayın…

Seksenler 493. bölüm izle!

Yabancı gelin Almelie ve edebiyat öğretmeni Metin, Çınaraltı mahallesinde yaşayanlar tarafından çeşitli sınavlardan geçirilir. Mahalleli yeni gelen bu iki ismi kabullenecek mi?

Pelin Öztekin babası hakkındaki çirkin mesajı ifşa etti

Türk tiyatrosunun usta ismi Rasim Öztekin’in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin, bir takipçiden gelen babası hakkındaki çirkin mesajı ifşa etti.

Yeni karakterlerle güçlenen Seksenler TRT 1’de başlıyor

Usta oyuncu Rasim Öztekin'in vefatıyla sezon finali yapan Seksenler yepyeni konu ve karakterlerle TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Seksenler 492. bölüm izle!

Çağatay'ın sürpriz dönüşü mahallede heyecana sebep olurken yeni gelini Rukiye Hanım benimseyecek mi? Edebiyat öğretmeni ve lise öğrencileriyle Seksenler yeni bölüm bu akşam TRT1'de

Heyecanla bekleniyordu O dizinin yayın tarihi belli oldu!

TRT 1 ekranlarında neredeyse 10 yıldır yayınlanan Seksenler dizisi başkarakter Fehmi’yi canlandıran Rasim Öztekin’in ani ölümüyle yayınını durdurmuştu.

Zeynep Demirel, Seksenler dizisine katıldı

Rasim Öztekin'in ani vefatıyla şok geçiren ve ara veren Seksenler dizisi bol sürpriz ve yepyeni hikayelerle haftalık olarak ekrana geliyor

Seksenler kadrosuna sevilen oyuncusu geri dönüyor

Ekranların en çok izlenen dönem dizisi olan Seksenler'de bir sürpriz yaşanacak. Seksenler kadrosuna sevilen oyuncusu geri dönüyor. Seksenler dizisine iki yeni isim daha katılmıştı.

Seksenler ne zaman ekrana dönecek?

Seksenler dizisinin ekrana gelmesi planlanan tarihi açıklandı. Kadrosuna Reha Özcan ve Zeynep Demirel’i ilave eden Seksenler dizisi eylül ayında izleyicisiyle buluşacak

Seksenler Haftalık Olarak Ekrana Gelecek

TRT 1 ekranlarında son olarak geçtiğimiz sezon hafta içi her gün ekrana gelen dönem dizisi Seksenler yeniden haftalık oluyor. Dizi yaz sezonunda TRT 1’de.

Ünlü Oyuncu Seksenler Dizisinde

TRT 1 Ekranlarında yayınlanan ve seyircinin büyük ilgisini çeken dönem dizisi Seksenler'in kadrosuna usta oyuncu Reha Özcan dahil oldu.

Seksenler Dizisine Yeni Bir İsim Katılıyor

TRT1'in sevilen dizilerinden Seksenler'in kadrosuna yeni bir kadın oyuncu dâhil oluyor. Sürpriz isim acaba kim?

Seksenler dizisi oyuncusunun son hali görenleri şaşkına çevirdi!

Seksenler dizisi oyuncusunun son hali görenleri şaşkına çevirdi! Türev Uludağ kaç kilo verdi? Türev Uludağ kimdir? Seksenler oyuncusu yeni hali.

Rasim Öztekin'in eşinden duygusal paylaşım

Henüz genç sayılabilecek bir yaşta aniden aramızdan ayrılan usta sanatçı Rasim Öztekin, tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Esra Kazancıbaşı Öztekin, duygusal bir paylaşımda bulundu

Seksenler dizisine yeni karakter! Gamze karakterini kim canlandıracak?

Ekranların en çok izlenen dönem dizisi Seksenler'de yeni oyuncu heyecanı yaşanıyor. Seksenler dizisine yeni karakter! Gamze karakterini kim canlandıracak?

Rasim Öztekin’in son mesajı sevenlerini üzdü

O bir Kavuklu idi. Türk Tiyatrosunun ve oyunculuğun zirve isimlerinden birisiydi. Tüm Türkiye dün vefat eden Rasim Öztekin'in ölmeden önce attığı son mesajını merak ediyor.

Sanat camiası yasta! Ünlüler Rasim Öztekin için başsağlığı diledi

Sanat camiası yasta! Ünlüler Rasim Öztekin için başsağlığı diledi. İşte ünlülerden Rasim Öztekin için paylaşım. Rasim Öztekin öldü mü?

Rasim Öztekin'in doktorundan hayranlarını üzen açıklama

Rasim Öztekin'in doktorundan üzen açıklama. Rasim öztekin öldü mü? Rasim Öztekin kimdir? Rasim Öztekin ile ilgili merak edilenler

Usta oyuncu Rasim Öztekin vefat etti

Sinema ve tiyatro dünyası önemli bir değerini kaybetti. Usta oyuncu Rasim Öztekin vefat etti. Rasim Öztekin'in doktoru durumu hakkında açıklama yapmıştı.