Medya Haberleri

Seksenler dizisinde kötü haber!

Heyecanla beklenen Seksenler dizisinden izleyiciyi üzecek haber geldi. Herkesin merak ettiği o sorunun cevabı geldi. Ergun Plak yeni sezonda olacak mı?

Birol Güven yeni Seksenler hakkında merak edilenleri yanıtladı!

TRT 1'in eski dizilerinden Seksenler yeni hikayeleri ile tekrar ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yapımcısı Birol Güven Seksenler'le ilgili merak edilen soruları cevapladı.

Seksenler Dizisinin Ergun Plak’ı Serhat Kılıç Yeni Sezonda Olacak mı?

Seksenler Dizisi yeniden başlıyor. Dizi eski oyuncularının çoğunu kadrosuna toplamayı başardı. Peki, Ergun Plak (Serhat Kılıç) dizide yer alacak mı? İşte detaylar!

Seksenler dizisi nerede çekiliyor, yeni çekim yeri neresi?

Evimize mahalle sıcaklığıyla misafir olan efsane dizi Seksenler yeniden başlıyor. İki yıl önce final yapan Seksenler nerede çekiliyor, yeni çekim yeri neresidir

Seksenler dizisinin yeni yönetmeni kim olacak?

Ekranlara geri dönmeye hazırlanan Seksenler dizisinin yeni yönetmeni kim olacak? Seksenler dizisinin yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Onur Dilber Yeniden seksenler Dizisi Kadrosuna Katıldı!

Bir dönemin efsane dizilerinden seksenler yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Peki Seksenler'in yeni bölümleri hangi kanalda yayınlanacak ve oyuncuları kimler olacak?

Seksenler Dizisinin Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

TRT'nin sevilen dizisi Seksenler yeniden ekranlara gelecek. Eylül ayından itibaren TRT 1'de yayınlanmaya başlayacak olan Seksenler ile tüm gelişmeler haberimizde!

Seksenler dizisi ne zaman başlayacak? Sevindiren haber geldi!

Trt 1 ekranlarının uzun soluklu aile dizisi Seksenler, yayın tarihi belli oldu. Herkes tarafından sevilerek izlenen Seksenler ne zaman başlayacak?

Seksenler dizisi Pastacı Sami (Berat Yenilmez) kimdir?

Seksenler dizisi Pastacı Sami (Berat Yenilmez) kimdir? Ekranların en sevilen aile dizisi Seksenler'in sevilen karakteri Pastacı Sami kimdir?

Seksenler Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu

Efsane dizi Seksenler yeniden mi başlıyor? İki yıl önce final yapan ama tekrarı bile çok izlenen dizi ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosu kimler, sorusunu sizin için araştırdık.

Seksenler yeniden mi yayınlanacak?

Televizyon ekranlarına damga vuran dizi Seksenler dizisi devam mı edecek? Seksenler yeniden mi yayınlanacak? İşte Birol Güven'den flaş açıklama!

Fazilet Hanım ve Kızları reyting kurbanı mı olacak?

Dizinin ilk fragmanında "Canına yandığımın dünyasında kim para istemiyor, Fazilet istemiş çok mu?" diyen karakter ve bu karakterin kızları varsa o hikaye genel izleyiciye hitap eder. Böyle kızını satmaya çalışan bir kadın hikayesiyle başladı dizi.
1 2 3 4 5 ...158 »