Seversin Dizisi Final Yaparken Başrol Oyuncusu İlayda Alişan'ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan seversin dizisinde rol alan İlayda Alişan’ın dizinin final yapmasıyla birlikte yer alacağı yeni projesi belli oldu.

Seversin Dizisi Final Yapıyor

Kanal D İç Yapımlar Ekibi tarafından hazırlanan yaz sezonu dizilerinden romantik komedi dizisi seversin 20. Bölümde final kararı aldı.

Seversin Dizisinin Yayın Günü Değişti

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve seyircinin eğlenerek takip ettiği Seversin dizisinin yayın günü kanal yönetimi tarafından değiştirildi.

Seversin Dizisinde Flaş Değişiklik

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonu dizileri arasında başarısıyla göz dolduran seversin dizisinde flaş bir değişiklik yaşandı.

Kanal D dizisi Seversin’in çekimlerinden renkli kareler!

Komedi dizisi “Seversin” her çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşuyor. Eğlenceli ve komik hikayesiyle dikkat çeken dizinin çekimleri çoğu zaman haber konusu oluyor

Kanal D’nin yazlık dizisi "Seversin" ilk bölümüyle bu akşam başlıyor

Eğlenceli hikâyesi ile dizi severleri ekrana kilitleyecek olan romantik komedi türü Seversin dizisi çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında

Çarşamba Günü İlk Bölümüyle Ekrana Gelecek Olan Seversin Dizisinde Kim Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Yaz sezonu dizilerinden Seversin Dizisi Çarşamba akşamı başlıyor. Peki Seversin dizisinde kim kimdir? İşte cevabı!

Burak Yörük yeni dizisi Seversin’i anlattı

Serdar Gözelekli’nin yöneteceği yazlık dizisi Seversin 1 Haziran Çarşamba günü ekrana geliyor. Başrol oyuncusu Burak Yörük yeni dizisini anlattı

Seversin dizisi oyuncuları kimler? Seversin dizisi ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarının yeni yaz dizisi Seversin, ekranlara gelmek için gün sayıyor. Yz sezonunun ilk dizilerinden olan Seversin oyuncu kadrosu çok merak ediliyor.

Kanal D Ekranlarında Yayınlanacak Seversin Dizisinin Fragmanı Yayınlandı!

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve bayram sonrası seyirciyle buluşması beklenen Seversin dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Kanal D’nin yeni Dizisi Seversin Sete Çıktı ve İlk Kareler Geldi

Yaz dizilerinden biri daha sete çıkarak çekimlere başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak Seversin dizisinden ilk kareler geldi.

Seversin Dizisi Oyuncuları Okuma Provasında Buluştu

Kanal D ekranlarında yaz sezonunda seyirciyle buluşacak ve İlayda Alişan ile Burak Yörük’ün başrolünde yer aldığı Seversin dizisi oyuncuları okuma provasında buluştu

Yaz Sezonu Dizileri Neler ve Hangi Kanallarda Yayınlanacak?

Yaz sezonunda televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan pek çok yaz dizisi hazırlıklarının sonuna geldi. İşte bu dizilerden bazıları!

Seversin dizisine yeni bir isim daha katıldı

İlk adı Bir Yaz Dizisi olan Seversin dizisinin oyuncu kadrosu netleşiyor. Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın başrolde olduğu Seversin dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı.

Bir Yaz Dizisi’nin de ismi değişti

Yaz dizileri isim değişiklikleriyle gündeme geliyor. Süslü Korkuluk, Kapımdaki Düşman dizilerinden sonra Bir Yaz Dizisi’nin de ismi değişti. İşte, Bir Yaz Dizisi’nin yeni adı…

‘Seversin’e 3 Bomba İsim Dahil Oldu!

Başrollerinde Alişan İlayda ve Burak Yörük’ün yer aldıkları yazın yayınlanacak olan ‘Seversin’ adlı dizi kadrosuna 3 yeni bomba isim dahil oldu. İşte dizi ve oyuncuları…