Çakallarla Dans 6’nın Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyun ve Timur Acar’lı Çakallarla Dans 5’in devam filmi olan Çakallarla Dans 6 filminin vizyon tarihi belli oldu! İşte detaylar…

Tamirhane Filminin Beklenen Vizyon Tarihi Belli Oldu! Tamirhane Ne Zaman Vizyonda?

Erkan Kolçak Köstendil ve Bülent Şakrak imzalı komedi filmi ‘Tamirhane’nin çekimleri tamamlandı. Filmin vizyon tarihi belli oldu. Tamirhane ne zaman vizyona girecek?

Algı Eke ve Alper Saldıran’lı ‘Sil Baştan Kaynanam’ Filminin Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Nasipse Olur’un yapımcısından yeni film geliyor. Alper Saldıran ile Algı Eke’nin başrolünde rol aldığı ‘Sil Baştan Kaynanam’ komedi filminin vizyon tarihi ne zaman?

John Wick 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Daha önce üç filmi yayınlanan John Wick serisinin 4. Filminin ne zaman vizyona gireceği sinema severler tarafından merakla bekleniyordu. Bu tarih sonunda belli oldu.

‘Cenazemize Hoşgeldiniz’ Komedi Filminin Başrolleri Belli Oldu! Filmin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Gonca Vuslateri’nin senaryosunu yazdığı filmin kadrosu şampiyonlar ligi gibi… ‘Cenazemize Hoşgeldiniz’ filminin başrolleri kim? Konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var?

‘Oregon’ Komedi Filminin Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Başrollerini Serkan Çayoğlu ve Aslı İnandık’ın rol aldığı ‘Oregon’ filminin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Oregon filminin vizyon tarihi ne zaman? İşte detaylar…

Bandırma Füze Kulübünün Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sinema severlerin merakla beklediği yerli filmlerden biri olan Tarihi - Biyografi ve Dram türündeki Bandırma Füze Kulübü filminin vizyon tarihi belli oldu.

Komutan Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sinema Severlerin heyecanla beklediği ve çekimleri tamamlanan Aslıhan Güner ile Mert Kılıç'ın başrolünde yer aldığı Komutan Filminin vizyona giriş tarihi belli oldu.

Barış Akarsu Merhaba Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Henüz genç yaşta hayata veda eden Rock Müziğin sevilen şarkıcılarından Barış Alkarsu’nun hayatını anlatacak Barış Akarsu Merhaba filminin vizyon tarihi belli oldu.

‘Demir Kadın: Neslican’ Filminin Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Kanser mücadelesini kaybeden genç ve güzel kadın Neslican Tay’ın yaşanmış gerçek hikayesinden beyazperdeye aktarılan ‘Demir Kadın: Neslican’ filminin vizyon tarihi belli oldu

Komutan Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ünlü çift Mert Kılıç ve Aslıhan Güner’in birlikte rol aldığı ve çekimleri uzun zaman önce tamamlanan Komutan Filminin vizyon tarihi ne zaman?

Alina Boz ve Denizcan Aktaş’ın Başrolünde Oynadığı Bandırma Füze Kulübü’nün Vizyon Tarihi Belli Oldu

Gerçek bir hikayeden beyazperdeye aktarılan Alina Boz ile Denizcan Aktaş’ın başrolünü paylaştığı ‘Bandırma Füze Kulübü’ filminin vizyon tarihi belli oldu! Film ne zaman?

Şahan Gökbakar’dan Recep İvedik 7 Geliyor!

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar ‘Recep İvedik’ serisine devam ediyor. Şahan Gökbakar yeni filmini sosyal medya hesabından bir video ile müjdeledi. Recep İvedik 7 geliyor!