Yalancı dizisinde flaş değişiklik!  

Tanıtımı büyük ses getiren Aziz dizisi, Yalancı dizisini gününden etti. Show Tv yönetimi 7. bölüm itibariyle "Yalancı" dizisini salı akşamları izleyiciyle buluşturacak.

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izle; 25 Ekim Pazar akşamı Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm seyirciyle buluşuyor. Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izlemek için detayla haberimizde…

Fox Tv’nin Yeni Başlayan Dizisi Final Kararı Aldı

Fox Tv ekranlarında henüz yeni başlayan ve üç bölüm yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı dizinin erken final yapmasına karar verildi. Dizi 5. bölümde seyirciye veda edecek.

Yalancı 6. bölüm izle

Yalancı 6. bölüm izle; Yalancı 6. Bölüm 22 Ekim Cuma akşamı ekranda olacak. Yeni sezonun iddialı yapımlarından Yalancı 6. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Yalancı 5. Bölüm izle

Yalancı 5. Bölüm izle; Yalancı yeni bölüm 15 Ekim Cuma akşamı ekranda olacak. Yeni sezonun iddialı dizisi Yalancı 5. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Ahmet Tansu Taşanlar Yalancılar ve Mumları Dizisine Katıldı

FoxTv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve henüz ikinci bölümü yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı diziye genç oyuncu Tansu Taşanlar dahil oldu.

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle; 10 Ekim Pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen Yalancılar ve Mumları'nın yayınlanan 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Yalancı 4. Bölüm İzle

Yalancı 4. Bölüm İzle; 8 Ekim Cuma akşamı 4. Bölümüyle ekrana gelen Yalancı’ yayınlanan 4. Yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yalancılar ve Mumları 1. bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 1. bölüm izle: FOX'un yeni dizisi Yalancılar ve Mumları'nın yeni bölümünü online ve HD izlemek için detaylar.

Yalancı 3. Bölüm İzle

Yalancı 3. Bölüm İzle; 1 Ekim Cuma akşamı 3. Bölümüyle ekrana gelen Yalancı adlı dizinin yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yalancılar ve Mumları Erken Final Yapan Uzak Şehrin Masalı’nın Yerinde Yayınlanacak

Uzak Şehrin Masalı Fox Tv’de ekrana geldiği henüz ikinci haftada erken final kararı aldı. Bu dizinin yerine ise Yalancılar ve Mumları yayın akışına konuldu.

Yalancı ve Mumları dizisinin afişi yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu, senaryosunu Nermin Yıldırım’ın kaleme aldığı 4 farklı kadının hayatını anlatan Yalancılar ve Mumları ekrana gelmek için gün sayıyor

Yalancı 2. Bölüm İzle

Yalancı 2. Bölüm İzle; 24 Eylül Cuma akşamı 2. yeni bölümüyle ekrana gelen Yalancı Dizisinin yayınlanan 2. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yalancılar ve Mumları dizisinin yayın tarihi açıklandı

Farklı hayatları yaşayan 3 kadın ve kocasının ölümünü bir türlü kabullenemeyen Elif. İç içe geçen ve gerçek olduğu sanılan yalanlarla daha ne kadar yaşanabilir ki?

Show Tv’nin Yeni Dizisi Yalancı’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

Süreç Film tarafından hazırlanan ve yeni sezonda Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan iddialı dizi Yalancı ilk bölümüyle 17 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak.

Yalancı Mumları’nın Rol Dağılımı Belli Oldu, İlker Kızmaz Kadroya Katıldı

Medyapım tarafından Fox Tv için hazırlanan yapımlarından olması beklenen Yalancılar ve Mumları adlı dizinin karakterleri kim ve bunları hangi oyuncular canlandırıyor?

Yeni dizi Yalancılar ve Mumları dizisinde 4 kadın oyuncu başrolde

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Yalancılar ve Mumları'nda 4 başarılı kadın oyuncu başrol olarak yer alıyor. Yeni dizi Yalancılar ve Mumları dizisinde hangi oyuncular var?

Show Tv'nin yeni dizisi Yalancı okuma provalarına başladı

Çukur, Arıza gibi birçok başarılı diziye ev sahipliği yapan Show TV'de bu sefer bir uyarlama dizi için start verildi. Yalancı oyuncuları okuma provalarına başladı.

Ünlü Oyuncu Melike Güner Yalancı ve Mumları Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Bir zamanların en çok seyredilen ve sevilen dizisi Doktorlar’da rol alan başarılı oyuncu Melike Güner yeni sezonda Yalancı ve Mumları dizisinde seyirciyle buluşuyor.

Show Tv’nin Yeni Dizisi Yalancı’nın Oyuncu Kadrosu Tamamlandı

Show Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan uyarlama dizi Yalancı’nın oyuncu kadrosu tamamlandı. Dizinin Ağustos ayının ikinci haftasında sete çıkması bekleniyor.