O dizi için kötü haber geldi

Cuma akşamlarına damga vuran Yalnız Kurt 14 Ekim Cuma akşamı atv ekranlarındaki serüvenine yeniden başlamıştı Dizi için yapımcı Sinegraf Film’den kötü haber geldi

Yalnız Kurt Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Atv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve ikinci sezonunda olan Yalnız Kurt dizisinde Harun Karacabey karakterini canlandıran Altan Gördüm diziye veda ediyor.

Fahriye Kesimal Yalnız Kurt Dizisinde

Atv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Yalnız Kurt Dizisinin kadrosuna genç ve güzel oyunculardan Fahriye Kesimal dahil oldu.

Yalnız Kurt dizisine 15 oyuncu birden katıldı

15 yeni oyuncunun katıldığı Yalnız Kurt dizisi geçen sezon ilgi çekmişti Ülke gerçeklerini dile getiren Yalnız Kurt, Türkiye’nin 60 yıllık yakın tarihine ışık tutmaya devam ediyor

Yalnız Kurt dizisine usta oyuncu katıldı

Cihan Ünal ve Hasan Denizyaran'ın başrolünü paylaştığı Yalnız Kurt 2. Sezonunda da iddiasını sürdürüyor Osman Sınav imzalı dizide sürpriz oyuncu değişikliği yaşandı

Ünlü Oyuncu Yalçın Hafızoğlu'nun Yeni Projesi Belli Oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile yıldızı parlayan ve ardından Sen ve Ben adlı projede yer alan Yalçın Hafızoğlu’nun yeni projesi belli oldu.

Yalnız Kurt 2. Sezon ne zaman başlıyor?

Türk yapımı aksiyon ve dram türündeki televizyon dizisi Yalnız Kurt 20. Bölümle sezon finali yaptı Temmuzun son haftasında toplanacak olan ekip yeni sezonun ilk bölümlerini çekecek

Yalnız Kurt bitiyor mu?

Dikkat çeken dizilerden biri olan Yalnız Kurt için çeşitli iddialar ortaya atıldı. Atv'de yayınlanan Yalnız Kurt bitiyor mu? Yalnız Kurt dizisi final mi yapacak?

Damla Colbay Yalnız Kurt Dizisinden Ayrıldı Mı?

Atv ekranlarının Sinegraf imzalı sevilen dizisi Yalnız Kurt’un Sare’si Damla Colbay diziden ayrıldı mı? Yalnız Kurt dizisinde Sare Öldü Mü? İşte merak edilenler…

Yalnız Kurt dizisi Altay (Hasan Denizyaran) kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yalnız Kurt dizisinde Altay karakteriyle fazlasıyla dikkat çeken Hasan Denizyaran kimdir?

Osman Sınav Yalnız Kurt Dizisiyle İlgili Önemli Bilgiler Verdi

Ünlü yapımcı Osman Sınav Yalnız kurt dizisi için önemli bir mesaj verdi. İlk bölümü ile dikkatleri toplayan dizi için Osman Sınav ne mesajı verdi?

Yalnız Kurt Mira (Yaprak Medine) Kimdir?

Atv ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt’un kendisi kadar oyuncuları da merak ediliyor. Dizide dikkat çeken isimlerden biri de Mira karakterine hayat veren Yaprak Medine kimdir?

Yalnız Kurt dizisi Davut (Cihan Ünal) kimdir?

28 Ocak Cuma günü ilk bölümü yayınlanan Yalnız Kurt dizisi Atv ekranlarında Türkiye’nin yakın dönemini anlattı. Cihan Ünal’ın canlandırdığı Davut Bahadır karakteri dikkat çekti

'Yalnız Kurt’ dizisi oyuncuları karakterlerini anlattı

lk bölümü 28 Ocak Cuma günü yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizi severleri heyecanlandırdı. Dizi oyuncuları canlandıracakları karakterlerini kendi ifadeleriyle anlattı.

Yalnız Kurt dizisi yayın tarihi belli oldu!

Deli Yürek, Kurtlar Vadisi gibi fenomen dizilerle adını unutulmazlar listesine yazdıran Osman Sınav, Atv ekranlarında ses getirecek yeni bir diziye daha başlıyor.

Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu Yalnız Kurt Dizisinde Yer Alacak mı?

Osman Sınav tarafından hazırlıkları süren yeni dizi Yalnız Kurt’un oyuncu kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca’nın birlikte rol alacağı iddia edildi.

Yalnız Kurt Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yeni dizi Yalnız Kurt için hazırlıklar devam ederken oyuncu kadrosu da belli oldu. Yalnız Kurt oyuncu kadrosunda kimler var? Yalnız Kurt dizisinin konusu nedir? İşte tüm detaylar…

Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlıyor? Nerede çekiliyor?

Deli Yürek, Kurtlar Vadisi, Pars Kiraz Operasyonu gibi yapımlarla hem Türk dizi hem de sinema sektöründe haklı bir yer edinen Osman Sınav, bomba gibi bir diziyle geri döndü

Cihan Ünal yıllar sonra Türkiye'de

Usta oyuncu Cihan Ünal yıllar sonra yeniden Türkiye'ye geldi. Uzun süredir İstanbul'a gelmeyen Cihan Ünal Akmerkez'de görüntülendi. Ünal yeni proje müjdesi verdi.

ATV'den Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerine özel yeni dizi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz biterken ATV, dizinin bitmesiyle kaybedeceği izleyicileri yeni başlayacak dizisiyle hedefliyor.