Yürek Çıkmazı final mi yapıyor?

Yürek Çıkmazı dizisi hakkında beklenen karar en sonunda açıklandı. Ayça Bingöl ve Mesut Akusta’nın başrolünde oynadığı dizi için final kararı alındığı açıklandı.

İrem Helvacıoğlu’na Hintli şarkıcıdan teklif

Dizi ve filmlerin sevilen isimlerinden İrem Helvacıoğlu’na çok uzaklardan teklif geldi. Ünlü oyuncuya Hintli şarkıcıdan klibinde oynaması için teklif geldi.

Yürek Çıkmazı Salı Günü Neden Yok?

TRT 1 ekranlarının Salı akşamlarının sevilen dizisi Yürek Çıkmazı’nın 18. Bölümü 28 Mart Salı akşamı neden yayınlanmıyor? Dizi final mi yaptı?

Alp Navruz'dan yeni proje müjdesi!

Yürek çıkmazı dizisiyle sık sık gündem olan Alp Navruz hakkındaki aşk iddiasından yeni projesine kadar her şeyi anlattı. Sevenlerine yeni proje müjdesi veren Alp Navruz haberimizde

Mehmet Aslantuğ Yürek Çıkmazı’na Veda Ediyor

TRT 1 ekranlarında salı akşamları yayınlanan sezonun yeni dizilerinden Yürek Çıkkazı'nda büyük bir veda yaşanacak. Diziden Mehmet Aslantuğ ayrılıyor.

Yürek Çıkmazı'nın yıldızı Alp Navruz’dan iki dev imza

Yves Rocher ile birbirlerinden ve markanın geri dönüşlerinden memnun olduklarından el şıkışılarak imzalar yenilendi. Alp Navruz aynı zamanda dizi filmlerde de oynamayı sürdürüyor.

Yürek Çıkmazı'na sürpriz ayrılık

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve Gold Film tarafından hazırlanan Dram türündeki sezonun yeni dizilerinden Yürek Çıkmazında flaş bir ayrılık yaşandı.

Yürek Çıkmazı’na Yeni Oyuncu

Gold Film tarafından hazırlanan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan başarılı dizi Yürek Çıkmazı’nın kadrosuna Ceren Enginsoy katıldı.

İlayda Ildır'dan Yürek Çıkmazı’na Veda

Diziye veda eden yönetmen Serdar Gözelekli’nin yerini Bahadır İnce almıştı. Bahadır İnce’ nin yönettiği ilk bölümün ardından Funda rolünü oynayan İlayda Ildır da diziye veda ediyor

Yürek Çıkmazı dizisinde flaş değişiklik

Kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan acılı bir annenin dramını ekrana taşıyan TRT1 dizisi Yürek Çıkmazı'nda değişikliğe gidildi

Oyuncu Selen Öztürk Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor

TRT 1 ekranlarında salı akşamları yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisinin kadrosuna genç ve güzel oyuncu Selen Öztürk Kader olarak dahil oldu.

Yürek Çıkmazı 13. Bölüm izle!

Yürek Çıkmazı 13. yeni bölümü 31 Ocak Salı saat 20.00’de izleyicisiyle buluşuyor Aile içi şiddeti ekrana getiren Yürek Çıkmazı 13. yeni bölümde otopsi sonucu ortalık karışıyor

Berna Üçkaleler ‘Yürek Çıkmazı’nda

Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu ‘Yürek Çıkmazı’ dizisine Psikolog Şermin karakteriyle Berna Üçkaleler katılıyor

Yürek Çıkmazı 12. Bölüm izle

24 Ocak Salı akşamı yayınlanan Yürek Çıkmazı 12. Bölümde Feride’yi kurtaran Yılmaz aniden sessizliğe bürünür Bu tavrı fırtına öncesi sessizlik gören Halil ve Birsen ne yapacak?

Yürek Çıkmazı Dizisinde Kaza

TRT 1 ekranlarında Salı akşamları yayınlanan dram türündeki kadın konulu Yürek Çıkmazı dizisinde üzücü bir kaza yaşandı.

Yürek Çıkmazı 11. Bölüm izle!

TRT1’in Salı akşamları yayınlanan yapımı Yürek Çıkmazı 11. Yeni bölümü 17 Ocak Salı günü izleyiciyle buluşuyor Vurulan Halil hayata tutunabilecek mi? Mahkeme nasıl sonuçlanacak?

Yürek Çıkmazı 10. Bölüm izle!

Kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın eşine ve çocuklarına uyguladığı şiddetin dramatik öyküsünü izleyiciyle buluşturan Yürek Çıkmazı 10. bölümü 10 Ocak Salı günü TRT1 ekranlarında

Yürek Çıkmazı 8. bölüm izle

Yürek Çıkmazı 8. bölüm izle: Yürek Çıkmazı dizisin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Yürek Çıkmazı 7. Bölüm izle!

Yürek Çıkmazı 7. Bölüm canlı izle. Bedel ödemeye kararlı olan Halil’i bekleyen gelişmeler 20 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan Yürek Çıkmazı 7. Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

Usta Oyuncu Mehmet Aslantuğ Ekranlara Dönüyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve dram türünde ele alınan Yürek Çıkmazı dizisinin kadrosuna usta oyuncu Mehmet Aslantuğ dahil oldu.