İngiltere - İtalya maçı canlı izle

İngiltere - İtalya maçı canlı izle: İngiltere - İtalya maçı hangi kanalda? İngiltere ile İtalya arasındaki Euro 2020 finalini canlı ve online izlemek için detaylar.

İtalya - İspanya maçı canlı izle

İtalya - İspanya maçı canlı izle: İtalya - İspanya maçı hangi kanalda? Euro 2020 Yarı final maçını canlı ve online olarak izlemek için detaylar.

Belçika - İtalya maçı canlı izle

Belçika - İtalya maçı canlı izle: Belçika - İtalya maçı hangi kanalda? İki takım arasındaki maçı canlı ve online olarak izlemek için detaylar.

İtalya - Avusturya maçı canlı izle

İtalya - Avusturya maçı canlı izle: Euro 2020 son 16 turunda oynanacak İtalya - Avusturya maçı hangi kanalda? Bu maçı canlı ve kesintisiz olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Ünlü Oyuncu Can Yaman Hakkında Şok İddia!

Ünlü isim Can Yaman hakkında yine bir iddia ortaya atıldı. İtalyan gazetesinin iddiasına göre Can Yaman Diletta Leotta aşkı sadece bir kurmacadan ibaret.

Can Yaman’ın Yeni Aşkı Kim?

Can Yaman’ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. İtalya’da Yayınlanan dergi Can Yaman ile güzel İtalyan Spiker Diletta Leotta arasında aşk olduğunu ileri sürdü.

Can Yaman’a İtalyan Hükümeti Cezayı Kesti

İtalya’da çekim için bulunduğu sırada hayranlarının fotoğraf çekimi istekleri sırasında izdiham yaşanan ünlü oyuncu Can Yaman’a pandemi kuralları sebebiyle 400 Euro ceza kesildi.

Erkenci Kuş İtalya'yı fethetti! İlk bölümü kaç milyon izlendi?

Can Yaman ve Demet Özdemir'in başrollerde olduğu sevilen dizi Erkenci Kuş İtalya'da yayınlanmaya başlandı. İlk bölümüyle büyük başarı yakalayan dizi bakın kaç milyon izlendi?

Danilo Zanna’nın Acı Günü! Ünlü Şef Babasını Kaybetti!

Ünlü İtalyan şef Danilo Zanna’nın acı kaybı. Ülkemizde yaşayan Danilo Zanna babası Armando Zanna’yı kaybettiğini duygusal bir mesajla duyurdu. İşte detaylar!