Eser Yenenler Kendisini Çizen Karikatüriste Tazminat Davası Açtı

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler bir konuşmasını eleştiren ve kendisinin domuza benzeten karikatürünü çizen karikatürist Öznur Kalender hakkında tazminat davası açtı.

Defne Samyeli Mustafa Sandal’a Açtığı Tazminat Davasını Kaybetti

Ünlü isimler Defne Samyeli ve Mustafa Sandal arasında görülen 1 Liralık manevi tazminat davası Defne Samyeli’nin aleyhine sonuçlandı.

Nusret Gökçe Eski Çalışanlarına 2 Milyon TL Tazminat Ödeyecek

Sık sık magazin basınında ve sosyal medyada yer alan ünlü işletmeci Nusret Gökçe eski çalışanların açtığı tazminat davasını kaybetti.

Serenay Sarıkaya o davayı kazandı!

Cem Yılmaz’dan ayrılan, 2 yıldır heyecanla beklediği Bergen filminden feragat eden Serenay Sarıkaya bir de sunucu Pınar Ergüner ile mahkemelik oldu.

Acun Ilıcalı’ya büyük şok

Acun Medya 3 yıl önceki şarkı yarışmalarında tam 10 şarkıyı izinsiz kullandı. işte bugün bu davayla ilgili gsıcak bir gelişme yaşandı ve Acun Ilıcalı, tazminata mahkum edildi.

Acun Ilıcalı’ya Tazminat Şoku!

Şehrazat ile Acun Ilıcalı arasındaki mahkemeden karar çıktı. Tv 8 ve Acun Medya Şehrazat’a 249 Bin Lira artı yasal faiz ödemeye mahkum edildi.

Kıvılcım Ural’a Tazminat Şoku!

Şarkıcı Kıvılcım Ural ile müzik şirketi Dokuz Sekiz Müzik arasındaki davalardan biri bugün karara bağlandı ve şarkıcı Kıvılcım Ural 450 bin lira tazminat ödemeye mahkum oldu.

Sıla - Davut Güloğlu Davasından Karar Çıktı!

Davut Güloğlu ile Sıla Gençoğlu arasında görülen manevi tazminat davasında bugün karar çıktı. Karar sonrası Sola Gençoğlu manevi tazminat kazandı!

Müjde Ar’dan Karşı Atak!

Türk Sinemasının ünlü oyuncusu Müjde Ar son zamanlarda yaşanan ve kendisinin de içinde bulunduğu olaylarla ilgili bir açıklama yaptı. İşte detaylar!

Kanal D Bay Yanlış İçin Yayın Durdurma Talebiyle Mahkemeye Başvurdu!

Fox Tv 'de yayınlanan ve Gold Yapım tarafından hazırlanan Bay Yanlış dizisi ile ilgili olarak Kanal D’nin mahkemeye yayın durdurma başvurusu karara bağlandı. İşte detaylar!

Kanal D Bay Yanlış’a Tazminat Davası Açtı!

Fox Tv'de yarın akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek Bay Yanlış dizisi başlamadan mahkemelik oldu. Kanal D dizinin yapımcısı Gold Film’e tazminat davası açtı. İşte detaylar!

17 Yıllık Dava Sona Erdi! Sezen Aksu’ya Tazminat Şoku!

17 yıl önce açılan dava sona erdi. Yiannis Karalis tarafından Sezen Aksu ve Meral Okay’a ‘Adı Bende Saklı’ adlı şarkıdan dolayı açılan dava karara bağlandı. İşte detaylar!