Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa da mutlu bir şekilde doğduğu bu köyde yaşadı. Sonra okul hayatı boyunca Sivas’ta kaldı. Ta ki üniversiteye kadar. Sonra büyük şehri, modern dünyayı ve bu ikisinin bileşkesi karmaşayı üniversiteyi de okuduğu bu şehirde, İstanbul’da gördü. Sevdi bu kenti her seven gibi. Kopamadı sonra. Karmaşa, kaos ve gürültü hoşuna gitti. Belki kaybolmayı sevdi tüm bunlarda. Çalışma hayatına da bu şehirde adım attı. Değişik televizyonlarda, değişik pozisyonlarda çok uzun zaman çalıştı. Hayatta her şeyi yaşadı, gördü. Tüm Türkiye’yi gezdi. Hakkari hariç. Hakkari’ye gidememek hala bir gönül yarasıdır kendinde. Emir Mete en son geldiği noktada tüm ülkenin beğeniyle seyrettiği dizileri yazdı, çizdi karaladı. Hayatını yazmaya adadı. Her şeyi yazdı. Hikaye yazdı, senaryo yazdı, deneme yazdı, roman yazdı. Şimdi de severek ve eğlenerek Canlıtv blog’a makale yazıyor. Seviyor yazmayı. Yazmak ve okumak her şeyi. Bir de fotoğraf çekmek. Tüm bu koşuşturmacanın içinde nasıl fırsat bulduysa evlenmeyi de başardı ve iki erkek çocuğu oldu. Onlar her şeyi. Onlara da okumayı aşılamaya çalışıyor ama galiba beceremiyor. Hayat onun için devam ediyor ama gönül kırgınlıkları ve yaşadığı haksızlıkları unutamıyor, unutmakta istemiyor. Bir gün olursa eğer en büyük hayali bir sinema filmi çekmek. Sonra… Sonrası yok. Emir Mete bu… mail

Yazarın Son Yazıları

Burhan Öçal 61 Yaşında Baba Oldu!

Dünyaca ünlü Türk Müzisyen Burhan Öçal 61 yaşında baba oldu. Melike Yıldırım’la evli olan Burhan Öçal bebeğin adını Leyla koydu. İşte detaylar!

Güvercin 15.bölüm İzle!

Güvercin 15. Bölüm izle; 21 Ekim Çarşamba akşamı 15. Bölümüyle ekrana gelen Güvercin Dizisinin 15. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yasak Elma’da Bir Ayrılık Daha!

Yasak Elma’dan bir oyuncu daha ayrılıyor. Son günlerde peş peşe ayrılıkların yaşandığı diziden Lila karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman’da ayrılıyor.

Baraj 10. Bölüm İzle!

Baraj 10. Bölüm İzle; 20 Ekim Salı akşamı 10. Bölümüyle ekrana gelen Baraj Dizisinin 10. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Derya Tuna: İdo ve Yasemin Aile İçinde Evlenecek!

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin evleneceği tarihi ve törenin nasıl olacağını derya Tuna Açıkladı. İşte düğün tarihi ve organizasyonun şekli!

Ünlü Oyuncu Boran Kuzum’dan Saygı Dizisine Veda!

Bir İnternet dizisi olarak çekilen ve merakla beklenen Saygı Bir Ercüment Çözer Dizisi 27 Ekim’de yayında. Dizinin oyuncusu Boran Kuzum çekimlerden sonra bir veda mesajı yayınladı!

Sefirin Kızı 24. Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 24. Bölüm İzle; 19 Ekim Pazartesi akşamı 24. Bölümüyle ekrana gelen Sefirin Kızı’nın 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Demet Akalın’dan Hakan Altun’a Gönderme!

Sabah Sabah Programının sunucusu ve şarkıcı Demet Akalın yine şarkıcı Hakan Altun’a yönelik sert ifadelerde ve bulundu. İşte haberin detayları!

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Finali Seyirciyi Mutlu Etmedi!

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve 03 Medya tarafından hazırlanan İyi Günde Kötü Günde adlı dizi 6. bölümle birlikte final yaptı. Ancak final bölümü de beğenilmedi.

Öğretmen 6. Bölüm İzle!

Öğretmen 6. Bölüm İzle; 18 Ekim Pazar akşamı 6. Bölümüyle ekrana gelen Öğretmen Dizisinin 6. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sinan Özen’in Duygu Dolu Anları!

Ünlü şarkıcı Sinan Özen’in henüz 8 aylık bebeği 7. Kez ameliyat masasına yattı. Ameliyat öncesi Sinan Özen duygusal anlar yaşadı. İşte detaylar!

Damla Ersubaşı’nın Eski Eşi Koronavirüse Yakalandı!

Oyuncu Damla Ersubaşı’nın geçtiğimiz haftalarda boşandığı eşi Mustafa Can Keser’in koronavirüse yakalandığı öğrenildi. İşte detaylar!

Eser ve Berfu Yenenler Çiftinin Evinde Yangın Çıktı!

Geçtiğimiz yıl evlenen Ünlü sunucu ve oyuncu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler’in evinde yangın çıktı. İşte haberin detayları!

Ali Poyrazoğlu’ndan Kavuk İşi Soytarılık Yorumu!

Usta tiyatrocu ve oyuncu Ali Poyrazoğlu yaptığı açıklamayla yeni bir tartışmaya kapı araladı. Ali Poyrazoğlu Dümbüllü Kavuğu ile açıklamalarda bulundu.

Arka Sokaklar 561. Bölüm İzle!

Arka Sokaklar 561. Bölüm İzle; 16 Ekim Cuma akşamı 561. Bölümüyle ekranlara gelen Arka Sokaklar Dizisinin 561. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Didem Soydan Burak Deniz Aşkı Belgelendi!

Magazin dünyasını bir süredir meşgul eden Didem Soydan Burak Deniz birlikteliği sonunda kesinlik kazandı. İkilinin ilk kez birlikte fotoğrafları çekildi.

Güvercin 14. Bölüm İzle!

Güvercin 14. Bölüm İzle; 14 Ekim Çarşamba akşamı 14. Yeni bölümüyle ekrana gelen Güvercin’in 14. Yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Menajerimi Ara 8. Bölüm İzle!

Menajerimi Ara 8. Bölüm İzle; 13 Ekim Salı akşamı 8. Yeni bölümüyle ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinin 8. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yasak Elma 80. Bölüm İzle!

Yasak Elma 80. Bölüm İzle; 12 Ekim Pazar akşamı 80. Yeni bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanacak 80. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Öğretmen 5. Bölüm İzle!

Öğretmen 5. Bölüm İzle; 11 Ekim Pazar akşamı 5. Yeni bölümüyle ekrana gelen Öğretmen Dizisinin 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çağla Şıkel Öyle Bir Şey Yaptı ki!

Ünlü televizyoncu Çağla Şıkel katıldığı bir programda özel hayatına dair şaşırtıcı açıklamalarla gündem oldu. Şıkel öyle bir açıklama yaptı ki herkesin ağzı açık kaldı.

Zümrüdüanka 14. Bölüm İzle!

Zümrüdüanka 14. Bölüm İzle; 10 Ekim Cumartesi akşamı 14. Yeni bölümüyle ekrana gelen Zümrüdüanka dizisinin 14. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ramo 15. Bölüm İzle!

Ramo 15. Bölüm İzle; 9 Ekim Cuma akşamı 15. Bölümüyle ekrana gelen Ramo’nun 15. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Arka Sokaklar 560. Bölüm İzle!

Arka Sokaklar 560. Bölüm İzle; 9 Ekim Cuma akşamı 560. Yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Arka Sokaklar Dizisinin 560. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölüm İzle!

Bir Zamanlar Çukurova Bölüm İzle; 8 Ekim Perşembe 67. Bölümüyle ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin 67. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!
1 2 3 4 5 ...42 »