Merve Aydın Acı Günü

Son olarak Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor Yarışmasında adını duyuran milli basketbolcu Merve Aydın bugün annesini kaybetti.

Ünlü Oyuncu Oktay Kaynarca’nın Acı Günü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol alan usta oyuncu Oktay Kaynarca amcasını kaybetti. Ünlü oyuncu duygusal bir paylaşım yaptı.

Yonca Evcimik'in acı günü

Ünlü sanatçı Yonca Evcimik acı bir güne uyandı. Evcimik'in annesi Kadriye Evcimik vefat etti. Acı haberi ünlü menajer verdi. Yonca Evcimik annesini son yolculuğuna uğurluyor.

Acun Ilıcalı'nın acı günü: Duygularını sosyal medyadan paylaştı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı aldığı haberle duygusal anlar yaşadı. Acun Ilıcalı'nın acı günü. Ilıcalı, duygularını sosyal medyadan paylaştı.

Ünlü Sanatçı Işın Karaca’nın Acı Günü

Son zamanlarda magazin ve sosyal medyanın gündeminde olan ünlü şarkıcı Işın Karaca anneannesini kaybetti. Ünlü şarkıcı kaybının ardından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Şarkıcı İntizar’ın Acı Günü

Ünlü şarkıcı, besteci ve söz yazarı İntizar’ın hastanede tedavi gören babasının hayatını kaybettiği öğrenildi. İşte haberin detayları!

Hakan Hatipoğlu’nun Acı Günü!

Tv 8’in Survivor Programlarında sunuculuk ve yorumculuk yapan Hakan Hatipoğlu Covid – 19 sebebiyle dedesini kaybetti. Hakan Hatipoğlu dedesinin ardından bir veda mesajı yayınladı!

Merve Özbey Babasını Kaybetti!

Ünlü ve güzel şarkıcı Merve Özbey'in acı günü. Merve Özbey'in 64 yaşında olan babası Ahmet Özbey Kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti.

Ünlü Oyuncu Babasının Cenazesine İnternetten Katılacak!

Ünlü sanatçı Suna Yıldızoğlu üç gün önce kaybettiği babasının İngiltere’de düzenlenecek cenaze törenine internet üzerinden katılacağını duyurdu. İşte detaylar!

Güzel Oyuncu Aslıhan Güner’in Acı Günü!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Yıldızı güzel oyuncu Aslıhan Güner’in acı günü. Aslıhan Güner’in babası hayatını kaybetti. Güzel oyuncu babasını son yolculuğuna uğurladı. İşte detaylar!

Ebru Şallı’nın 8 Yaşındaki Oğlu Vefat Etti!

Ünlü Manken ve Sunucu Ebru Şallı’nın 8 yaşındaki oğlu Pars dün gece hayatını kaybetti. Pars son bir yıldır Lenfoma hastalığı sebebiyle tedavi görüyordu. İşte detaylar!

Fahriye Evcenin Acı Günü!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcenin Acı Günü! Fahriye Evcen en kıymetlim dediğim babasının acı haberini bu sabah aldı, Ramazan Evcen'in Ölüm Sebebi haberimizin detaylarında!