Ada Masalı 23. Bölüm izle!

Otelde çıkan arbedede bebek kaybolur. Bebeğin bulunması için herkes seferken olurken Ada sakinlerinin endişelendiren bebek, bulunabilecek mi?

Masumlar Apartmanı’nın Esat’ı Uğur Uzunel’in oyuncu sevgilisi ortaya çıktı

Masumlar Apartmanı’nın Esat’ı Uğur Uzunel’in oyuncu sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Uğur Uzuner ve oyuncu sevgilisi gözlerden uzak bir aşk yaşıyor.

Ada Masalı final mi yapıyor? İşte o tarih!

Ekranın sevilen yapımlarından biri olan Ada Masalı için de son karar verildi. Uzun süredir ekranda olan Ada Masalı final mi yapacak? Ada Masalı hayranlarını üzecek gelişme…

17 Kasım 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

17 Kasım 2021 Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici gruplarında hangi dizi hangi sırada yer aldı? Dünün reytingleri haberimizde.

Ada Masalı 22. bölüm izle

Ada Masalı 22. bölüm izle; Ada Masalı 17 Kasım Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Ada Masalı 22. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Ada Masalı 21. Bölüm izle!

Uzun uğraşlar sonucu Aliye’nin de rızasını alan Poyraz heyecanlıdır. Aklında Haziran’a unutulmaz bir evlenme teklifi vardır. Poyraz'ın yapacağı teklif genç kızı nasıl etkileyecek?

Ünlü Oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın Acı Günü

Halen Star Tv ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinde Haziran karakteri canlandıran ünlü ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan babasını kaybetti.

Ada Masalı 20. Bölüm izle!

Poyraz'dan sonra bu sefer de Haziran kaybolur. Ayten’in parası karşılığında Haziran’ı kaçıran Sinan, genç kızı hapseder. Ada halkı genç kızı bulmak için tam anlamıyla alarma geçer

Star TV'nin hamlesi o dizi için final ihtimalini güçlendirdi!

Star TV, Ada Masalı dizisini başka bir güne aldı. Bu hamlenin ardından geleceği merak edilen dizi için final ihtimali fazlasıyla arttı.

Ada Masalı 19. Bölüm izle!

Poyraz, adaya dönmeden önce Haziran’a bir iyilik yapmak ister. Haziran'ın İzmir’deki hayatını güzelleştirmek isteyen Poyraz, Kutay ile gizli bir anlaşma yapmak zorunda kalır

Ada Masalı 17. Bölüm izle!

Trafik kazasından yaralı olarak kurtulan Poyraz, her yerde aranmaktadır. herkesten çok onu bulmak için çırpınan Haziran, amacına ulaşabilecek mi?

Ada Masalı 16. Bölüm İzle

Ada Masalı 16. Bölüm İzle; 5 Ekim Salı akşamı 16. Yeni bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı’nın yayınlanan 16. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

28 Eylül Salı Reyting Sonuçları

28 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. Ada Masalı, Baht Oyunu, Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

Ada Masalı 15. Bölüm İzle

Ada Masalı 15. Bölüm İzle; 28 Eylül Salı akşamı 15. Bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı adlı dizinin yayınlanan 15. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ada Masalı 14. Bölüm İzle

Ada Masalı 14. Bölüm İzle; 21 Eylül Salı akşamı 14. bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı’nın yayınlanan 14. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ada Masalı 12. Bölüm izle

Ada Masalı 12. Bölüm izle: Ada Masalı dizisinin yeni bölümünü izlemek için tüm detaylara bu sayfa üzerinden kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.

Ada Masalı 11. Bölüm İzle

Ada Masalı 11. Bölüm İzle; 31 Ağustos Salı akşamı11. Bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı’nın yayınlanan 11. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ayça Ayşin Turan yeni rolü Ada Masalı Haziran'ı anlattı

Arıza dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Ayça Ayşin Turan, yeni dizisi Ada Masalı'nda canlandırdığı Haziran rolüyle ilgili konuştu.

Ada Masalı 5. Bölüm izle

Ada Masalı 5. Bölüm izle; Ada Masalı 5. Bölüm 13 Temmuz Salı akşamı ekrana geliyor. Ada Masalı yeni bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Ada Masalı 4. Bölüm İzle

Ada Masalı 4. Bölüm İzle; 6 Temmuz Salı akşamı 4. Bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı dizisinin yayınlanan 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!