Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a dev teklif!

Ada Masalı’nın başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a dev teklif yapıldı Dizideki gibi aşklarını gerçek hayatlarına taşıyan iki ünlünün aldıkları teklif merak ediliyor

O oyuncu da tehdit ediliyor!

Ünlüler dünyasında gergin günler devam ediyor. Serenay Sarıkaya ve Ezgi Mola'dan sonra güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan da takıntılı hayranları tarafından tehdit edildi

Ada Masalı başrol oyuncusu Alp Navruz en iyi erkek oyuncusu seçildi 

Bir sahil kasabasında yaşayan Poyraz ile şehirli genç kızın aşkını konu edinen Ada Masalı başrol oyuncusu Alp Navruz, İspanya'da yayınlanan dizilerde en iyi erkek oyuncu seçildi

Ada Masalı 25. Bölüm İzle (Final)

Ada Masalı 25. Bölüm İzle; 11 Aralık Cumartesi akşamı 25. Final bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı’nın yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bu hafta 3 dizi final yapıyor!

Dizi sektöründeki kan kaybı sürüyor. Büyük umutlar ve pahalı prodüksiyonlarla ekrana gelen ancak reytinglerde istediği başarıyı elde edemeyen diziler bir bir ekrana veda ediyor

Ada Masalı 24. Bölüm izle!

Ada Masalı 24. yeni bölümünde Kırlangıç Adası Maratonu’nun hazırlıkları adayı hareketlendirir. Sadık’ı maratonda yarıştırmakta kararlı olan Görkem, onu zorlu yarışmaya hazırlar.

Ada Masalı 23. Bölüm izle!

Otelde çıkan arbedede bebek kaybolur. Bebeğin bulunması için herkes seferken olurken Ada sakinlerinin endişelendiren bebek, bulunabilecek mi?

Masumlar Apartmanı’nın Esat’ı Uğur Uzunel’in oyuncu sevgilisi ortaya çıktı

Masumlar Apartmanı’nın Esat’ı Uğur Uzunel’in oyuncu sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Uğur Uzuner ve oyuncu sevgilisi gözlerden uzak bir aşk yaşıyor.

Ada Masalı final mi yapıyor? İşte o tarih!

Ekranın sevilen yapımlarından biri olan Ada Masalı için de son karar verildi. Uzun süredir ekranda olan Ada Masalı final mi yapacak? Ada Masalı hayranlarını üzecek gelişme…

17 Kasım 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

17 Kasım 2021 Çarşamba gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici gruplarında hangi dizi hangi sırada yer aldı? Dünün reytingleri haberimizde.

Ada Masalı 22. bölüm izle

Ada Masalı 22. bölüm izle; Ada Masalı 17 Kasım Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Ada Masalı 22. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Ada Masalı 21. Bölüm izle!

Uzun uğraşlar sonucu Aliye’nin de rızasını alan Poyraz heyecanlıdır. Aklında Haziran’a unutulmaz bir evlenme teklifi vardır. Poyraz'ın yapacağı teklif genç kızı nasıl etkileyecek?

Ünlü Oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın Acı Günü

Halen Star Tv ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinde Haziran karakteri canlandıran ünlü ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan babasını kaybetti.

Ada Masalı 20. Bölüm izle!

Poyraz'dan sonra bu sefer de Haziran kaybolur. Ayten’in parası karşılığında Haziran’ı kaçıran Sinan, genç kızı hapseder. Ada halkı genç kızı bulmak için tam anlamıyla alarma geçer

Star TV'nin hamlesi o dizi için final ihtimalini güçlendirdi!

Star TV, Ada Masalı dizisini başka bir güne aldı. Bu hamlenin ardından geleceği merak edilen dizi için final ihtimali fazlasıyla arttı.

Ada Masalı 19. Bölüm izle!

Poyraz, adaya dönmeden önce Haziran’a bir iyilik yapmak ister. Haziran'ın İzmir’deki hayatını güzelleştirmek isteyen Poyraz, Kutay ile gizli bir anlaşma yapmak zorunda kalır

Ada Masalı 17. Bölüm izle!

Trafik kazasından yaralı olarak kurtulan Poyraz, her yerde aranmaktadır. herkesten çok onu bulmak için çırpınan Haziran, amacına ulaşabilecek mi?

Ada Masalı 16. Bölüm İzle

Ada Masalı 16. Bölüm İzle; 5 Ekim Salı akşamı 16. Yeni bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı’nın yayınlanan 16. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

28 Eylül Salı Reyting Sonuçları

28 Eylül Salı reyting sonuçları belli oldu. Ada Masalı, Baht Oyunu, Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri dünün reytinglerinde hangi sırada yer aldı?

Ada Masalı 15. Bölüm İzle

Ada Masalı 15. Bölüm İzle; 28 Eylül Salı akşamı 15. Bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı adlı dizinin yayınlanan 15. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!