Oyuncu Birgül Ulusoy’dan Ezber Bozan Açıklamalar

Şu sıralar El Kızı adlı dizide rol alan başarılı oyuncu Birgül Ulusoy katıldığı bir programda birbirinden çarpıcı ifadeler kullandı.

Aşk Mantık İntikam 23. Bölüm İzle!

Ozan ve Esra Mert’in kimliğini deşifre eder. Ozan’la konuşmak için şirkete gelen Mert, hiç ummadığı bir müdahaleyle karşılaşır. Bir türlü Ozan’a ulaşamayan Mert ne yapacak? 

Aşk Mantık İntikam 22. Bölüm İzle

Aşk Mantık İntikam 22. Bölüm İzle; 19 Kasım Cuma 22. Bölümüyle ekrana gelen Aşk Mantık İntikam dizisinin yayınlanan 22. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam 21. bölüm izle

Aşk Mantık İntikam 21. bölüm izle; 12 Kasım Cuma Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümü seyirciyle buluşuyor. Aşk Mantık İntikam 21. bölüm izlemek için tıklayın…

Aşk Mantık İntikam 20. Bölüm İzle

Esra, Çınar ile ilişkisini tamamen bitirir. Bunu fırsat olarak gören Ozan ise yeniden Esra ile beraber olabilmek için Çağla'dan boşanmaya karar verir. Ancak bir şeyler ters gider

Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm İzle!

Ozan'ın Çağla'yı evden kovduğu haberi Yılmaz ailesinde bomba etkisi yapar. Çağla ve Ozan'ın ayrılığına çok sevinen Çınar'ın aksine Arif bu olaya çok öfkelenir.

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm İzle!

Esra, Çağla tarafından rakip firmaya bilgi sızdırmakla suçlanır. Ozan’ın beklenmedik hamlesi ile planı boşa düşen Çağla ne yapacak? Kimsenin inanmadığı hainlikten Esra aklanır

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm İzle!

Ozan ve Çağla’yı oldukça samimi bir şekilde gören Esra’nın güveni sarsılır ve hayatının en kritik kararını verir. Ozan’ı terk etmeye karar verir.

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Şok Ayrılık

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayan ve cuma akşamları seyirciyle buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinde iki oyuncu diziyle vedalaştı.

Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm İzle!

Esra’yı baygın halde bulan Ozan, kızı hastaneye götürür. Esra, kendisini itenin Çağla olduğunu söylemek ister. Yeni bir tehditle karşı karşıya kalan Esra tüm gerçeği anlatacak mı? 

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm İzle!

Esra’nın Çınar’a duyguları olduğunu söylemesiyle sarsılan Ozan inanmak istememektedir. Çünkü daha aynı günün sabahında boşanma işlemi bitinceye kadar beleyeceğine söz vermiştir

Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm İzle!

Ozan’dan uzaklaşmak için Antalya fikrine sarılan Esra, her ne kadar şehir dışına gitme planı yapsa da Ozan engelini aşamaz.

Aşk Mantık İntikam dizisine flaş transfer! 

Murat Öztürk'ün yönettiği, senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal'ın uyarladığı "Aşk, Mantık, İntikam" dizisine son olarak yeni bir oyuncu daha katıldı.

Aşk Mantık İntikam 13. Bölüm İzle!

Yakındakiler uygulamasını bahane ederek Antalya'ya gitmek isteyen Esra, Ozan'dan uzaklaşabilecek mi? Tek derdi Esra'ya gerçekleri anlatmak olan Ozan, Esra’ya her şeyi anlatacak mı?

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm İzle!

Çağla ile evlenmeye karar veren Ozan, Esra'dan kaçarak ondan uzaklaşabilecek mi? Ani bir kararla şehri terk eden Esra, olaylardan kendini neden kurtaramıyor?

Aşk Mantık İntikam Dizisi ile İlgili Kritik Karar

Yaz sezonu boyunca Fox TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Aşk Mantık İntikam dizisi ile ilgili endişelendiren haber geldi.

RTÜK’ten Aşk mantık İntikam dizisine ceza!

Fox Tv’nin yaz sezonu için yayınladığı romantik dram türü Aşk mantık İntikam dizisi için para cezası ve program durdurma yaptırımı uygulanacak.

Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncu Burcu Özberk'ten itiraf!

Başarılı Youtuber'lerden Hakan Gence, Hürriyet YouTube kanalında röportajlar yapıyor. Bu hafta yayınlanan programına katılan Burcu Özberk itirafıyla herkesi şaşırttı.

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm İzle

Ozan'ın gidişine engel olamayan Esra, onu geri döndürebilecek mi? Zümrüt'ün hain planlarına rağmen Yalçın, tasarladığı akıllı gözlüğü yeniden yapıyor.

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm İzle!

Çınar’ın kararı kesindir, Esra ile ne olursa olsun konuşacak ve aşkını itiraf edecektir. Ozan, bu aşk itirafının önüne geçebilecek mi? Lokanta tekrar açılabilecek mi?