Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm İzle

Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm İzle; Fox Tv’de yayınlanan ve bu akşam 28. bölümüyle yayınlanan Aşk Mantık İntikam’ın 28. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam Rüya (Sebahat Kumaş) Kimdir? Sebahat Kumaş Kaç Yaşında?

Fox Tv ekranlarının sevilen yapımı Aşk Mantık İntikam’a yeni katılan Sebahat kumaş dizide Rüya karakterine hayat verecek. Aşk Mantık İntikam Rüya kimdir? Sebahat Kumaş kimdir?

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Başrol Oyuncuları Ayrılıyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonu dizilerinin sonuncusu olan Aşk Mantık İntikam’da iki başrol oyuncusu diziden ayrılıyor.

7 Ocak Cuma diziler neden yok? Yeni bölümler ne zaman yayınlayacak?

Yılbaşı nedeni ile  bir haftadır dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor.İzleyici 7 Ocak Cuma akşamı dizileri yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor

Aşk Mantık İntikam ve Yargı dizileri HBO Max'a geçebilir

Kısa bir süre içerisinde Türkiye'de hizmet vermeye başlayacak olan HBO Max, Aşk Mantık İntikam ve Yargı dizilerini platforma dahil ederek pazara hızlı bir giriş yapmak istiyor.

Aşk Mantık İntikam 27. Bölüm İzle!

sra, Ayaz'ın teklifi ile köşeye sıkışır ve çıkış yolu olarak tüm gerçeği Ozan'a olduğu gibi anlatmaya karar verir. Esra'nın Ozan'a her şeyi olduğu gibi anlatması Çınar’ı delirtir

Aşk Mantık İntikam 26. Bölüm İzle!

Ayaz’ın düğünde kardeş olduklarını öğrenen Ozan, neye uğradığını şaşırır. Hemen harekete geçerek öğrendiği bilginin doğruluğunu teyit etmek ister. Tek çare babasıyla görüşmektir

10 Aralık Cuma Reyting Sonuçları

10 Aralık Cuma günü yayınlanan dizi ve program reyting sonuçları belli oldu. Geçen hafta en çok izlenen Aziz dizisi bu hafta hangi sırada yer aldı? İşte dünün reyting sonuçları!

Aşk Mantık İntikam 25. bölüm izle

Aşk Mantık İntikam 25. bölüm izle: FOX ekranlarının sevilen dizisini canlı ve full bir şekilde izlemek için tüm detaylar.

Çekimlerin yapıldığı mahalle sakinleri Aşk Mantık İntikam dizi setini bastı

Zekeriyaköy'de bir villada çekim yapan Fox Tv yapımı 'Aşk Mantık İntikam' dizi ekibinin başı mahalleliyle derde girdi. Birbirine giren mahalle sakinleri yapım şirketine dava açtı

Aşk Mantık İntikam 24. Bölüm İzle!

Elif ve Ekrem'in düğünleri gerçekleşir. Sırf bu düğün için yıllar sonra İstanbul'a dönen Esra sürpriz bir şekilde Ozan’la karşılaşır

Oyuncu Birgül Ulusoy’dan Ezber Bozan Açıklamalar

Şu sıralar El Kızı adlı dizide rol alan başarılı oyuncu Birgül Ulusoy katıldığı bir programda birbirinden çarpıcı ifadeler kullandı.

Aşk Mantık İntikam 23. Bölüm İzle!

Ozan ve Esra Mert’in kimliğini deşifre eder. Ozan’la konuşmak için şirkete gelen Mert, hiç ummadığı bir müdahaleyle karşılaşır. Bir türlü Ozan’a ulaşamayan Mert ne yapacak? 

Aşk Mantık İntikam 22. Bölüm İzle

Aşk Mantık İntikam 22. Bölüm İzle; 19 Kasım Cuma 22. Bölümüyle ekrana gelen Aşk Mantık İntikam dizisinin yayınlanan 22. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam 21. bölüm izle

Aşk Mantık İntikam 21. bölüm izle; 12 Kasım Cuma Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümü seyirciyle buluşuyor. Aşk Mantık İntikam 21. bölüm izlemek için tıklayın…

Aşk Mantık İntikam 20. Bölüm İzle

Esra, Çınar ile ilişkisini tamamen bitirir. Bunu fırsat olarak gören Ozan ise yeniden Esra ile beraber olabilmek için Çağla'dan boşanmaya karar verir. Ancak bir şeyler ters gider

Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm İzle!

Ozan'ın Çağla'yı evden kovduğu haberi Yılmaz ailesinde bomba etkisi yapar. Çağla ve Ozan'ın ayrılığına çok sevinen Çınar'ın aksine Arif bu olaya çok öfkelenir.

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm İzle!

Esra, Çağla tarafından rakip firmaya bilgi sızdırmakla suçlanır. Ozan’ın beklenmedik hamlesi ile planı boşa düşen Çağla ne yapacak? Kimsenin inanmadığı hainlikten Esra aklanır

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm İzle!

Ozan ve Çağla’yı oldukça samimi bir şekilde gören Esra’nın güveni sarsılır ve hayatının en kritik kararını verir. Ozan’ı terk etmeye karar verir.

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Şok Ayrılık

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayan ve cuma akşamları seyirciyle buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinde iki oyuncu diziyle vedalaştı.