Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncu Burcu Özberk'ten itiraf!

Başarılı Youtuber'lerden Hakan Gence, Hürriyet YouTube kanalında röportajlar yapıyor. Bu hafta yayınlanan programına katılan Burcu Özberk itirafıyla herkesi şaşırttı.

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm İzle

Ozan'ın gidişine engel olamayan Esra, onu geri döndürebilecek mi? Zümrüt'ün hain planlarına rağmen Yalçın, tasarladığı akıllı gözlüğü yeniden yapıyor.

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm İzle!

Çınar’ın kararı kesindir, Esra ile ne olursa olsun konuşacak ve aşkını itiraf edecektir. Ozan, bu aşk itirafının önüne geçebilecek mi? Lokanta tekrar açılabilecek mi?

Aşk Mantık İntikam 4. Bölüm İzle!

Çatıda kilitli kalan ve Çağla'ya yakalanan Ozan ile Esra bu durumu açıklayabilecek mi? "Yakındakiler" uygulamasına katılan Menekşe’nin lokantasında işler yolunda gitmektedir

Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm izle

Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm izle; Aşk Mantık İntikam 2 Temmuz Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm izlemek için detaylar haberde…

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm izle

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm izle: 25 Haziran akşamında FOX TV'den ekrana gelecek olan Aşk Mantık İntikam 2. bölüm full izle.

Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Fox Tv'de yayınlanan Kefaret dizisinin yayın tarihi değişti. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrolde olduğu Kefaret'in yeni günü ne zaman? Kefaret dizisi hangi gün yayınlanacak?

Aşk Mantık İntikam İzle: 1. bölüm

Aşk Mantık İntikam İzle! Fox TV'nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam 18 Haziran Cuma akşamı 1. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin ilk bölümü ve yeni bölüm detayları haberimizde!

Ekranlar şenlenecek! 4 yeni dizi bu hafta yayına başlıyor

Ekranlara 4 farklı dizi merhaba diyor. Bir birinden iddialı yapımlar bu hafta yayına başlayacak. Farklı kanallarda yayınlanan 4 yeni dizi ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Güzel oyuncu Aşk Mantık İntikam kadrosuna katıldı

Yeni uyarlama dizi Aşk Mantık İntikam için geri sayım başladı. Cunning Single Lady dizisinden uyarlanan Aşk Mantık İntikam kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı.

FOX’un yeni dizisi 'Aşk Mantık İntikam' için geri sayım başladı

Aşk Mantık İntikam dizisinin çekimleri son hız devam ediyor. 11 Haziran'da “Bitti dediğimizde biter mi sahiden aşk? Yoksa ikinci bir şansı hak eder mi?” diyerek ekrana gelecek.

Cunning Single Lady dizisinin yerli adı belli oldu

Cunning Single Lady dizisinin Türkiye uyarlamasında ayrıntılar ortaya çıktı. Merakla beklenen Cunning Single Lady dizisinin yerli adı belli oldu. İşte tüm ayrıntılar…