Ünlü oyuncu İlhan Şen Selahaddin Eyyubi dizisinden ayrıldı

Dizinin başlama tarihinin çok uzaması ve dijital platformdan ana akıma geçmesinden sonra başrol oynayacak olan İlhan Şen diziden affını istedi

Aşk Mantık İntikam Bitti İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu

Fox Tv'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin final yapmasıyla birlikte başrol oyuncuları Burcu Özberk Tatile çıktı, İlhan Şen ise yeni dizisiyle sete çıkmaya hazırlanıyor.

Burcu Özberk Veda Etti

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonunda başlayan Aşk Mantık İntikam dizisinin başrolü Burcu Özberk dizinin final yapmasıyla sevenlerine veda etti.

O kanalda dizilerin yayın saatleri değişti

Televizyon kanalları yayın saatlerine Ramazan ayarlaması yaptı. Bu nedenle birçok dizinin de yayın saati değişti. O kanal ise tüm dizilerinin yayın saatlerini değiştirdi…

Ünlü oyuncu Burak Yörür’ten çirkin saldırı!

Burak Yörük, otomobili ile seyir halindeyken bilinmeyen bir sebeple İETT şoförü ile tartıştı. Gittikçe öfkelenen ve bir türlü sakinleşemeyen oyuncu, İETT şoförünü yumrukladı

Cem Belevi’den şaşırtan itiraf İrem Derici renkli televizyon gibi!

Cem Belevi bir süredir birlikte gezdiği şarkıcı İrem Derci ile evlilik hazırlığı yapıyor Ünlü şarkıcı İçinde yer aldığı müzik dünyasını “Batakhane ve çöplük gibi” diyerek eleştirdi

Aşk Mantık İntikam Dizisinden Flaş Final Kararı Ertelemesi

No 9 Prodüction tarafından yaz sezonunda yayınlanması için Fox Tv için hazırlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin 39. Bölüm final tarihi flaş bir gelişmeyle güncellendi.

Aşk Mantık İntikam 34. Bölüm İzle!

Ozan, sürpriz yaş günü partisinin kendi yaş günü olduğunu anlasa da Esra’yı çok kırmıştır. Evi terk eden Esra mahalleye geri dönerek ailesine tüm gerçeği itiraf eder

Aşk Mantık İntikam 33. Bölüm İzle!

Esra ve Ozan hapsedildikleri yerde yüzleşirken Rüya ve Barış, onların hayatı karşılığında ne istiyor? Ozan ve Esra arasındaki yüzleşme sonucu aradaki buzlar çözülür.

Aşk Mantık İntikam 32. Bölüm İzle!

Bilirkişi raporlarını inceleyen Ozan kazanın sabotaj olduğunu öğrenir. Rüya’yla ilgili şüpheleri artan Esra, Ozan’ın kamera kayıtlarından öğrendiklerini duyunca neler olacak?

Aşk Mantık İntikam Final Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonunda başlayan romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi 39. Bölümde final yapma kararı aldı.

Aşk Mantık İntikam 31. Bölüm İzle

Aşk Mantık İntikam’ın yeni bölümünde, Rüya için Esra’yı ortadan kaldırmaktan başka çare kalmamıştır. Bunun için yine Barış’ı kullanır. Aşk Mantık İntikam 31 Bölüm Canlı İzle

Aşk Mantık İntikam 30. Bölüm İzle!

Esra ve Ozan şirketle ilgilenen bir yatırımcıyla görüşmek için kendilerini bekleyen sürprizden habersiz randevu yerine giderler. İkilinin yemekte ortaya çıkan ortak geçmiş ne?

Cem Belevi Aşk Mantık İntikam Dizine Katıldı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam’a yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Cem Belevi diziye Efe karakteri olarak katıldı.

Aşk Mantık İntikam 29. Bölüm İzle

Fox Tv'nin ilgiyle izlenen Aşk Mantık İntikam dizisinin başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen yer almaktadır. Yeni Bölümü yayınlanacak Aşk Mantık İntikam 29. Bölümü Canlı İzle

Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm İzle

Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm İzle; Fox Tv’de yayınlanan ve bu akşam 28. bölümüyle yayınlanan Aşk Mantık İntikam’ın 28. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam Rüya (Sebahat Kumaş) Kimdir? Sebahat Kumaş Kaç Yaşında?

Fox Tv ekranlarının sevilen yapımı Aşk Mantık İntikam’a yeni katılan Sebahat kumaş dizide Rüya karakterine hayat verecek. Aşk Mantık İntikam Rüya kimdir? Sebahat Kumaş kimdir?

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Başrol Oyuncuları Ayrılıyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonu dizilerinin sonuncusu olan Aşk Mantık İntikam’da iki başrol oyuncusu diziden ayrılıyor.

7 Ocak Cuma diziler neden yok? Yeni bölümler ne zaman yayınlayacak?

Yılbaşı nedeni ile  bir haftadır dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor.İzleyici 7 Ocak Cuma akşamı dizileri yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor

Aşk Mantık İntikam ve Yargı dizileri HBO Max'a geçebilir

Kısa bir süre içerisinde Türkiye'de hizmet vermeye başlayacak olan HBO Max, Aşk Mantık İntikam ve Yargı dizilerini platforma dahil ederek pazara hızlı bir giriş yapmak istiyor.