03 Medya’nın İki Dizisi Aynı Gün Yayınlanacak

03 Medya tarafından hazırlanan Aziz ve Sana Söz dizileri aynı gün ve saatte Cuma akşamında karşı karşıya geldi. İki diziden hangisinin ayakta kalacağı merakla beklenmeye başlandı.

Show Tv’nin Merakla Beklenen Dizisi Aziz 5 Kasım Cuma Ekranlara Gelecek

Show Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi Aziz’in yayın tarihi belli oldu. Heyecanla beklenen dizi 5 Kasım Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranda

Show TV dizisi Aziz başlamadan rekor kırdı! 

Trend olan tarihi dönem dizilerine bir yenisi daha eklendi. Tarihi dizilerde ben de varım diyen Show TV'nin yakında başlayacak olan dizisi Aziz'in tanıtımı rekor kırdı

Show Tv'nin yeni dizisi Aziz'den görkemli afiş geldi!

Bir adamın halkını yeniden özgürlüğüne kavuşturmasının ve gerçek aşkı bulmasının hikayesi olan Aziz, çok yakında Show TV’de izleyicisiyle buluşuyor

Aziz Dizisi’nin Tanıtımı Büyük Beğeni Topladı

Show Tv’nin yeni dizisi Aziz’in tanıtımı yayınlandı ve seyirci büyük heyecana kapıldı. Heyecanla ve merakla beklenen Aziz çok yakında Show Tv’de.

Başarılı Oyuncu Elif Sönmez Aziz Dizisi’nin Kadrosuna Dahil Oldu

Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Aziz'in oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Elif Sönmez dahil oldu.

Show TV'de Çukur'un boşluğunu dolduracak yeni dizi geliyor!

Show TV, Çukur dizisinin bitmesiyle birlikte oluşan boşluğu dolduracak diziyi buldu. Aziz dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla geliyor.

Aziz Dizisinin Konusu Ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Sezonun yeni dizilerinden biri olan ve 03 Medya tarafından Show Tv için hazırlanan dönem dizisi Aziz’in tam oyuncu kadrosu ve hikayesi belli oldu.

Aziz Dizisi’nin Efnan’ı Simay Barlas Oldu

Show Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek iddialı dizi Aziz’in kadrosuna son olarak Zalim İstanbul dizisinde rol alan güzel oyuncu Simay Barlas dahil oldu.

Aziz Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Yeni Oyuncu

O3 Medya tarafından Show Tv için hazırlıkları süren ve yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Aziz’in kadrosuna Ayten Soykök dahil oldu.

Aziz dizisinde flaş ayrılık! Başrol oyuncusu dizi başlamadan ayrıldı

Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Aziz dizisinde flaş ayrılık. Murat Yıldırım'ın partneri olan başrol oyuncusu diziden ayrılma kararı aldı. İşte Aziz oyuncunun ayrılık nedeni?

Aziz dizisinde Murat Yıldırım'ın partneri belli oldu

Yeni dizi Aziz'de Murat Yıldırım'ın partneri merak ediliyordu. Aziz'le anlaşan güzel oyuncu yeni sezonda ekranda olacak. Aziz dizisinde Murat Yıldırım'ın partneri belli oldu.

Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Aziz'e yeni bir oyuncu daha katıldı

Yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanan Aziz dizisinin kadrosu genişliyor. Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Aziz'e yeni bir oyuncu daha katıldı.

Beyninde tümör tespit edilen Hülya Duyar'dan açıklama

Beyninde tümör tespit edilen Hülya Duyar'dan açıklama. Hülya Duyar beyin ameliyatı olacak. Hülya Duyar kimdir? Hülya Duyar reklam filmi.

Ayça Ayşin Turan Pakistanlı Kadın Oyuncuyla Evlendirildi

Arıza dizisinde rol alan ve performansıyla göz dolduran güzel oyuncu Ayça ayşin Turan Pakistanlı kadın oyuncuyla evli gösterildi.

Payitaht Abdülhamit 139. Bölüm izle

Hainlerin tahviller üzerinden oynadığı oyun, devleti zor durumda bırakmıştır. Saraydaki hainleri bir bir deşifre eden Sultan Abdülhamid, saraydaki yeni haini bulabilecek mi?

Payitaht Abdülhamit 134. Bölüm izle

Abdülhamit, Kırım Türkleriin imdadına koşuyor. Planı haber alan Hechler, masonlarla iş birliğine gidiyor. Eşref Aziz, oğlunu bulabilecek mi?

Payitaht Abdülhamid 132. Bölüm İzle

Saliha’nın hastalanması Aliye ve Naime’nin bütün planını bozuyor. Toplantı yapan masonlara Karaso’nun büyük sürprizi ne? Abdülhamid, düzenlenen suikasttan kurtulabilecek mi?

Vuslat 34. Bölüm İzle!

Vuslat 34. Bölüm İzle! Feride'yi ailesi hakkında gerçeklere götüren kişi kim? Tahsin Bülent tarafından oğlunun canı ile tehdit edilirken hangi tarafı seçecek ?

Kanal D Azize Dizisi Final  Bile Yapamadı!

Kanal D ekranlarında sezon başında büyük umutlarla başlayan Azize Dizisi ne yazık  ki reyting kurbanı oldu. Dizi Final bile yapamadan bitirildi. İşte detaylar!