Star Tv Sevilen Dizi İçin Final Kararı Aldı!

Star Tv sevilen dizisi için şok bir karar alarak seyircisini üzdü. Koronavirüs sebebiyle çekimlerine ara verilen Babil Dizisi sezonu kapattı. İşte detaylar!

Star Tv'nin iddialı dizisi Babil'in akıbeti belli oldu!

Farklı konusuyla dikkat çeken ve daha ilk bölümden izleyicinin beğenisini kazanan iddialı dizi Babil de koronavirüs sebebiyle çekimlerini sonlandırmıştı. Babil ne zaman başlayacak?

Babil'in İlay’ı Birce Akalay yeni sevgilisi ile ilk kez görüntülendi!

Babil dizisinin İlay’ı Birce Akalay, herkesten kaçırdığı yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Bircan Akalay yeni sevgilisini gizlemek için hangi yollara başvurdu?

Babil 10. bölüm izle

Babil 10. bölüm izle! 27 Mart Cuma akşamı Star TV'den ekrana gelecek Babil dizisinin 10. bölümünü full ve tek parça olarak izleyin.

Babil 9. Bölüm İzle!

Babil 9. Bölüm İzle! İrfan Deniz'in Ameliyatına sevinirken bu kez de Hakan yoluna taş koyacak. Babil Son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Babil 8. Bölüm İzle! (Babil Son Bölüm)

Babil 8. Bölüm İzle! İrfan bu hafta nihayate ermek üzereyken Doktorun kaçırılması ile yeniden kendisini karmaşanın içinde bulur. Babail Son Bölüm hakkındaki herşey haberimizde!

Babil 7. Bölüm İzle! (Babil Son Bölüm)

Babil 7. Bölüm İzle; Star TV'nin sevilen ve haftayı önce kapatan dizilerinden Babil son bölüm ile izleyenleri bu akşam heyecanlandıracak.Dizinin detayları haberimizde!

Babil 7. Bölüm izle

Babil 7. Bölüm izle; Babil dizisi 7. bölüm ile Star TV'den ekrana geldi. Bu bölümü izlemek için detaylar haberimizde yer alıyor.

Babil 6. Bölüm İzle! (Babil Son Bölüm)

Babil 6. Bölüm İzle; Star TV'nin sevilen ve haftayı önce kapatan dizilerinden Babil son bölüm ile izleyenleri bu akşam heyecanlandıracak.Dizinin detayları haberimizde!

Babil’in Ayşe’si Aslı Enver’den karakteri ile ilgili ilginç açıklamalar!

İlk bölümüyle çok konuşulan ve daha sonra başarılı bir şekilde yoluna devam eden, Babil dizisinin Ayşe'si Aslı Enver, dizi ve Ayşe karakteriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Babil 5. bölüm izle

Babil 5. bölüm izle; Star TV'nin sevilen dizisi Babil 14 Şubat Cuma yeni bölümüyle ekrana geldi. Babil son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Babil 4. bölüm izle

Babil 4. bölüm izle; Star TV ekranlarının beğeni toplayan dizisi Babil, 4. bölümü ile ekranlara geldi. İşte Babil'in son bölümü.

Babil 3. bölüm izle

Babil 3. bölüm izle; 31 Ocak Cuma 3. bölümüyle ekrana gelen Babil dizisinin yayınlanan son bölümü tek parça olarak sitemizde!

Babil 2. bölüm izle

İlk bölümü ile reytingleri alt üst eden dizi Babil 2. bölüm izle. Merakla beklenen Babil 2. yeni bölüm de neler yaşanacak? 24 Ocak Cuma Babil tek parça izle..

Babil 1. Bölüm izle

Babil 1. Bölüm izle; Ay Yapım'ın Star TV için hazırladığı Babil dizisi 17 Ocak Cuma akşamı 1. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Babil dizisi İlay (Birce Akalay) kimdir?

Star Tv'nin büyük bir merakla beklenen Babil dizisinin kadrosu netleşmeye başladı. Peki Babil dizisinin İlay'ı yani Birce Akalay kimdir?

Babil Ayşe (Aslı Enver) Kimdir?

Babil dizisinin ilk tanıtımı büyük beğeni toplayınca kadrodaki oyuncular merak edilmeye başlandı. İzleyiciyi soruyor, Babil Ayşe karakteri ve onu canlandıran Aslı Enver kimdir?

Babil Dizisi Başrolü İrfan (Halit Ergenç) Kimdir?

Sezonun en çok merak edilen yapımlarından Star Tv'de 17 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek olan Babil Dizisi'nin başrol oyuncusu Halit Ergenç ve canlandırdığı İrfan karakteri kimdir?

Babil dizisi Egemen (Ozan Güven) kimdir?

Ay Yapım imzalı Babil dizisi çok yakında seyirci karşısına çıkacak. Heyecan dolu dizide Egemen karakterine hayat veren oyuncu Ozan Güven'i ve rolünü yakından tanıyalım

Star Tv dizisi Babil nerede çekiliyor? İşte Babil dizisi mekanları!

Star Tv dizisi Babil nerede çekiliyor? İşte Babil dizisi mekanları! İşte Star TV kanalının yepyeni projesi Babil ile ilgili merak edilen tüm detaylar...