Birce Akalay kendi markasını kurdu

Oyuncu Birce Akalay kendi adını verdiği bir marka oluşturdu. Sosyal medya hesabından yeni markasının müjdesini veren Birce Akalay, yeni takım tasarımlarıyla geliyor.

Birce Akalay yeni dizi Kuş Uçuşu ile ekrana geliyor

Rol aldığı Babil dizisinden sonra ortalıktan kaybolan Birce Akalay, yeni dizi Kuş Uçuşu ile ekrana dönüyor. Hayranlarını heyacanladıran gelişme ile ilgili detaylar haberimizde.

Babil 20. Bölüm İzle!

Babil 20. Bölüm İzle; 20 Kasım Cuma akşamı 20. Bölümüyle ekrana gelen Babil Dizisinin 20. Yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Babil 19. Bölüm İzle!

Babil 19. Bölüm İzle;13 Kasım Cuma akşamı 19. Bölümüyle ekrana gelen Babil'in 19. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Babil 18. Bölüm İzle!

Babil 18. Bölüm İzle; 30 Ekim Cuma akşamı 18. Yeni bölümüyle ekrana gelen Babil Dizisinin 18. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Babil 17. Bölüm İzle!

Babil 17. Bölüm İzle; 23 Ekim Cuma akşamı 17. Bölümüyle ekranlara gelecek Babil Dizisinin 17. Bölümünü canlı, tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Babil 16. bölüm izle

Babil 16. bölüm izle; Star TV'den ekrana gelen Babil dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Babil 15. Bölüm izle!

Yeni sezonda da adından sıkça söz ettiren Babil dizisi bu akşam 15. Bölümüyle ekrana geliyor. Kaza sahnesiyle seyirciyi ekrana bağlayacak Babil 15. Bölüm izle!

Babil 14. Bölüm izle!

Babil 14. Bölümde büyük savaş başlıyor. “Yılanla yılan ol, sırtlanla...' sözünün damga vurduğu Babil 14.yeni bölümde heyecan zirvede yaşanacak

Babil 13. Bölüm izle

Yeni sezona başlayan Babil dizisi yeni bölümüyle ekranda olacak. Onur Saylak ve Halit Ergenç'in başrolleri paylaştığı Babil 13. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Babil 12. Bölüm İzle!

Babil 12. Bölüm İzle; 18 Eylül Cuma akşamı 12. Yeni bölümüyle ekrana gelen Babil Dizisinin 12. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Babil 11. Bölüm İzle!

Babil 11. Bölüm İzle; 11 Eylül Cuma 11. Bölümüyle ekrana gelen Babil Dizisinin 11. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Babil ikinci sezon hazırlıkları başladı! Yeni sezon ne zaman?

Ay Yapım’ın Star Tv ekranlarında yayınladığı Babil dizisinin ikinci sezon hazırlıkları başladı. İzleyici merak ediyor, yeni sezon ne zaman?

 Babil Dizisinde Ozan Güven’in Yerine Hangi Oyuncuyla Anlaşıldı?

Star Tv’nin başarılı yapımlarından Babil yeni Eğemen’ini buldu. Ozan Güvenden boşalan yere bir başka ünlü oyuncu olan Onur Saylak getirildi. İşte detaylar!

Ay Yapım'dan flaş Ozan Güven açıklaması! Babil'deki akıbeti belli oldu!

Ozan Güven'in rol aldığı Babil dizisindeki akibeti belli oldu. Dizinin yapımını üstlenen Ay Yapımdan Ozan Güven açıklaması diziseverleri meraklandırdı.

Star Tv’nin Babil Dizisinde Ozan Güven Krizi Yaşanıyor!

Babil Dizisi’nde Ozan Güven krizi yaşanıyor. Yapım şirketi dizinin başarılı oyuncusu Ozan Güven’le yola devam edecek mi yoksa etmeyecek mi? İşte haberin detayları!

112 senaristten Ozan Güven tepkisi!

Oyuncu Ozan Güven'e sevgilisi Deniz Bulutsuz'a uyguladığı şiddet sebebiyle tepkiler devam ediyor. 122 senarist bir araya gelerek yapımcı ve kanallara çağrı yaptı. İşte detaylar…

Babil oyuncuları Ozan Güven olayıyla ilgili ne dedi?

Babil dizisinde Ozan Güven ile birlikte rol alan Aslı Enver, Nur Fettahoğlu ve Birce Akalay, yaptıkları paylaşımlarla Ozan Güven'e tepki gösterdi.

Oyuncu Ozan Güven'e şok! Sevgilisi darp raporu aldı, dava açıyor!

Sevilen oyuncu Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz darp raporu aldı. Ozan Güven tarafından darp edildiğini söyleyen Bulutsuz, Güven'e dava açmaya hazırlanıyor.

Oyuncu Bergüzar Korel'den olay paylaşım! 'Bu benim kocam!'

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel sosyal medyadan bir video paylaştı ve sosyal medyada olay oldu. Ünlü oyuncu eşi Halit Ergenç'le ilgili bakın nasıl bir paylaşım yaptı?