Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi Tanıtımı Yayınlandı

BluTv’de yeni bölümleriyle uzun bir aradan sonra ekrana gelecek olan Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yayınlanan fragmanı seyirciyi gülümsetti.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Televizyon dizleri arasında ayrı bir yere sahip olan ve efsane diziler arasında gösterilen Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin yeni bölümlerinin ilk fragmanı yayınlandı.

Erdal Beşikçioğlu'nun Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı

Behzat Ç. Dizisi ile bir kez daha seyirciyle buluşmaya hazırlanan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun babası Bahattin Beşikçioğlu toprağa verildi.

Ünlü Oyuncu Erdal Beşikçioğlu Kızıyla Aynı Dizide

Efsane dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin yeni bölümlerinin çekimleri başladı. Dizide Erdal Beşikçioğlu ile kızı Derin Beşikçioğlu aynı sette yer alacak.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi sete çıktı!

Yayınlandığı yıllarda fenomen olan Behzat Ç. Dizisi yıllar sonra yeniden izleyiciyle buluşuyor. ismiyle çekilen diziden ilk kareler paylaşıldı.

Behzat Ç'nin Kadrosuna Bir Oyuncu Daha Katıldı

Televizyon dizisi seyircisi için bir fenomen olan Behzat Ç. Serisinin yeni bölümlerinin çekimi için hazırlıklar devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı.

Özge Yağız Behzat Ç. Dizisinde! Özge Yağız ‘Baba’ Dizisinden Ayrıldı Mı?

Ay Yapım imzalı Show TV’nin Haluk Bilginer’li sevilen ‘Baba’ dizisinde rol alan güzel oyuncu Özge Yağız Behzat Ç. Dizisine dahil oldu. Peki, Baba dizisinden ayrıldı mı?

Behzat Ç. Dizisinin Okuma Provaları Başladı

Efsane dizi Behzat Ç. Uzun bir aradan sonra yeniden geri dönüyor. Çekiç ve Gül: Behzat Ç olarak 5. Sezonu ile gelecek dizinin okuma provaları başladı. İşte o görüntüler

Mehmet Ali Nuroğlu Behzat Ç.’nin Kadrosuna Dahil Oldu

Sabırsızlıkla beklenen ve yeni bölümleri BluTv’de yayınlanacak olan Çekiç ve Gül Behzat Ç. Adlı dizinin oyuncu kadrosuna bomba isim.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül Dizisine Yeni Oyuncu

BluTv ekranlarında yayınlanacak olan efsane dizi Behzat Ç.’nin yeni bölümlerinin çekilmesi için son hazırlıklar yapılıyor. Dizinin kadrosuna ünlü isim Esra Ronabahar dahil oldu.

İnanç Konukçu Bahzat Ç.’yi Tercih Etti

Yeniden çekilmeye karar verilen efsane dizi Behzat Ç.’nin efsane kadrosu yeniden toplanıyor. Dizinin Hayalet’i İnanç Konukçu kadroya katıldı.

Genç oyuncu Burak Dakak’ın yeni projesi belli oldu

Yeni adı  “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ şekliyle yeniden başlayacak olan fenomen dizinin kadrosuna Çukur dizisiyle yıldızı parlayan Burak Dakak da dahil oldu

Ünlü yapımcı Serkan Polat dizi sektörünün yeni cazibe merkezini açıkladı      

Ankara’da çekilen birçok film projesinde yapımcı ve menajerlik yapan Serkan Polat, Ankara’nın dizi ve film yapımında 2. Sıraya yerleşmesinin tanıtımlar sayesinde olduğunu belirtti

Behzat Ç Dizisinin Yeni Savcısı Belli Oldu!

Efsane dizi Behzat Ç. Geri dönüyor! Blu TV de yayınlanacak olan dizinin yeni savcısı belli oldu! Eski sezonlarında savcı rolünü canlandıran isim Canan Ergüder’di. Yeni Savcı Kim?

Behzat Ç. Dizisinin Konusu Belli Oldu ve Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Ekranların en ele avuca sığmaz, en aykırı, en fenomen ve en cesur dizilerinden biri olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi yeniden başlıyor.

Behzat Ç. Polisiye Dizisi Yeniden Çekilecek! 5. Sezon Nerede Yayınlanacak?

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolündeki Behzat Ç 4sezon izleyici ile buluştu. Dizi iddiaya göre yeni sezon için onay aldı. Peki, Behzat Ç. Dizisinin 5.sezonu hangi kanalda yayınlanacak?

Erdal Beşikçioğlu'nun olduğu projeler neden erken final yapıyor?

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun son dönemde yer aldığı projeler erken final yapan projeler oldu. Behzat Ç'den sonra yaşanan bu duruma dikkat çeken bir yorum geldi…

Behzat Ç. Geri mi Dönecek? Erdal Beşikçioğlu Açıkladı

Yakın bir zamanda yeni dizi Hakim ile ekranlara dönecek olan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu bir dönem rol aldığı Behzat Ç. Hakkında açıklamalarda bulundu.

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç karakteriyle ilgili son noktayı koydu

Behzat Ç karakterini efsaneleştiren isim Erdal Beşikçioğlu dizinin yeniden çekilmesiyle ilgili kararını açıkladı. Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç karakteriyle ilgili son noktayı koydu.

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç.’nin Neden Bittiğini Açıkladı

Bir dönemin en çok sevilen ve hala başlayacak mı diye heyecanla beklenen efsane dizi Behzat Ç.’nin neden bittiğini Komiser Behzat açıkladı.