Birce Akalay’ın jüri koltuğunda oturduğu filmler ödüllerini aldı

Bu sene 27.’si düzenlenen Türkiye Almanya Film Festivalinde ödüller sahiplerini buldu. Festival büyük heyecan ve coşku içinde yaşandı.

Kuş Uçuşu 3. Sezon Çekimleri Başladı

İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanan ve oldukça başarılı geri dönüş alan Kuş Uçuşu’nun 2. Sezon yayını ve 3. Sezon çekimleri başlıyor.

Oyuncu Birce Akalay Jüri Koltuğunda

Kuş Uçuşu diziyle seyirci karşısına çıkan başarılı ve güzel oyuncu Birce Akalay Almanya Türkiye Film festivalinde jüri üyesi oldu.

İbrahim Çelikkol Kuş Uçuşu’nun eksik sahnelerini çekecek

Kahramanmaraş’ta yaşanılan yıkıcı depremin ardından bölgede elinden geleni yapan İbrahim Çelikkol’un Kuş Uçuşu dizisinden çekilmeyen sahnelerinin çekimlerine başlandı.

Ünlü oyuncu Birce Akalay jüri koltuğunda

Dizilerin ve sinema filmlerinin aranılan isimlerinden biri olan güzel oyuncu Birce Akalay 27.si düzenlenecek Almanya Türkiye Film Festivalinde Jüri üyesi oluyor.

Oğuzhan Uğur’dan imama 500 bin yanıtı

Oğuzhan Uğur:"En çok izlenen programım Mevzular'ın bir yıllık gelirini Şehit ve Gazi ailelerine bağışlamıştım deprem öncesinde. O yüzden 500 bin TL bağışlayabildim!"

Birce Akalay Ütopik mi Diye Sordu

Ülkemizde yaşanan ağır deprem tüm kesimleri bir araya getirdi. Ünlü oyuncu Birce Akalay geçtiğimiz gün yardım kolisi taşırken şimdi de müteahhitleri eleştirdi.

Kuş Uçuşu dizisine katılan sürpriz isim kim?

Başrollerini Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner ‘in oynadığı Kuş Uçusu dizisi biri X diğeri de Y kuşağına ait 2 kadın arasındaki çatışma ve çarpışmadan yola çıkıyor

Kuş Uçuşu Dizisine 3 Sürpriz Konuk

Netflix’te ilk sezonu yayınlanan ve seyircinin beğendiği dizilerden Kuş Uçuşu dizisinin 2. Ve 3. Sezonu peş peşe çekilecek. Dizi kadrosunu sürpriz isimlerle güçlendiriyor.

Ünlü Oyuncu Birce Akalay'a Dubai'den Ödül!

Bugüne kadar yer aldığı projelerdeki başarısıyla adından söz ettiren güzel oyuncu Birce Akalay’a en iyi uluslararası kadın oyuncu ödülü verildi.

Kuş Uçuşu dizisinde sürpriz değişiklik!

Biri X diğeri Y kuşağını temsil eden iki kadın arasındaki güç savaşını anlatan Kuş Uçuşu kadınların ayakta kalma mücadelesini anlatıyor Dizide sürpiz bir değişikliğe imza atıldı

Birce Akalay'dan Yeni Reklam Anlaşması

Dizi ve filmlerin sevilen ve performansıyla oldukça beğenilen oyucularından Birce Akalay Kuş Uçuşu dizisinin çekimlerinin arasında yeni bir reklam anlaşması imzaladı.

Kuş Uçuşu Dizisinden Büyük Başarı! Türkiye’de Top 10’da 1. Sırada, 40 Ülkede İlk 10’da

Birce Akalay’ın başrolünde yer aldığı Netflix’te yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinden büyük başarı! Türkiye’de dizi sıralamasında Top 10’da 1. Sırada, 40 ülkede ise ilk 10’da yer aldı

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol Bir Arada

Siyah Beyaz aşk dizisinde birlikte aynı seti paylaşan ve dost olan iki ünlü isim Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol yaz tatilini birlikte geçiriyorlar.

Mezarlık Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman?

Aksiyon, polisiye ve gerilim türündeki Türk Netflix orijinal film dizisi 17 Haziran da seyircisi ile buluşan Mezarlık 'ın 2. sezon ne zaman başlayacak?

Kuş Uçuşu 2 Sezon Ne Zaman?

Netflix platformunun Ay Yapım imzalı dizisi Kuş uçuşu büyük bir ilgi gördü. Dizinin yeni sezonu gelecek mi? 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Kuş Uçuşu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix bünyesinde yayınlanacak olan ve iddialı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Kuş Uçuşu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi 3 Haziran’da yayına başlıyor.

Birce Akalay'dan Önemli İtiraf

Hakan Gence'nin Youtube kanalı programına konuk olan ünlü oyuncu Birce Akalay özel hayatı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Birce Akalay Ameliyat Oldu

Halen Son Yaz adlı dizide rol alan başarılı ve güzel oyuncu Birce Akalay'dan sevenlerini korkutan haber! Ünlü oyuncu ameliyat oldu.

Son Yaz final mi yapıyor?

Ekranın sevilen dizilerinden Son Yaz final mi yapıyor? Ali Atay, Birce Akalay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'ın rol aldığı Son Yaz'dan kötü haber geldi.