Burak Sergen ve Toprak Sergen'in Babası Semih Sergen Vefat Etti

Tiyatro dünyasının, sinema ve dizi filmlerin aranılan oyuncularından olan ve aynı zamanda seslendirmelerde yapan Semih Sergen hayata veda etti.

Sadakatsiz Dizisinden Ayrılan Burak Sergen’in Yeni Dizisi Belli Oldu

Avşar Film tarafından hazırlıkları ve çekimleri süren Masum ve Güzel dizisine iki büyük usta katıldı. Burak Sergen ve Ertuğrul Postoğlu dizininin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Sadakatsiz'in bir başrolü daha diziye veda ediyor!

Sadakatsiz dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Kanal D'den ekrana gelen dizinin başrollerinden birinin diziye veda edeceği resmen açıklandı.

Burak Sergenin Boşanma Davasında Şok Detaylar

Burak Sergen'e eşi Nihan Ünsal'ın tarafından ihanet iddiasında şok detaylar. Ünsal’ın sevgilisi Özer Kaçmaz'ın eşi tv100 kanalında ünlü gazeteci Birsen Altuntaş'a konuştu.

Burak Sergen'e En Büyük Destek Eski Eşinden Geldi

Ünlü oyuncu Burak Sergen Nihan Ünsal tarafından yaşadığı ihanet haberinden sonra en büyük desteği eski eşi Işıl Sergen sağladı.

Nihan Ünsal İhanet İddialarını Yalanladı

Magazin ve sosyal medyada gündem haline gelen ünlü oyuncu Burak Sergen’in yeni evlendiği eşi tarafından aldatıldığı iddiaları ortalığı karıştırdı.

Hastaneden çıkan Burak Sergen nikah masasına oturdu

Koronavirüse yakalanan Burak Sergen uzun süren tedavisinin ardından hastaneden taburcu olmuştu. Hastaneden çıkan Burak Sergen nikah masasına oturdu.

Ünlü oyuncu Burak Sergen taburcu oldu!

Yaklaşık 50 gündür süren hastane tedavisini tamamlayan Burak Sergen nihayet taburcu oldu. Hayranları ünlü oyuncunun son durumunu merak ediyor.

Burak Sergen Taburcu Oluyor

Koronavirüs teşhisiyle haftalardır hastanede yatan ve yoğun bakımda entübe edilen usta oyuncu Bura sergen normal odaya alındı. Burak Sergen yakında taburcu oluyor!

Dizi tarihinde bir ilk! Yoğun bakımdaki oyuncuya selam çaktılar

100 yıllık Yeşilçam sektöründe pek çok olay yaşandı. Ancak dizi tarihinde bir ilk yaşandı ve rahatsızlığından dolayı yeni bölüme katılamayan yoğun bakımdaki oyuncuya selam çaktılar

Burak Sergen'den hayranlarını sevindiren haber!

Burak Sergen'den hayranlarını sevindiren haber! Burak Sergen son durumu. Burak Sergen koronavirüsü atlattı mı? Burak Sergen kimdir?

Yoğun Bakımdaki Burak Sergen’den Haber Var!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin usta oyuncu Burak Sergen’in son durumuyla ilgili gelişmeleri nişanlısı Nihan Ünsal paylaştı.

Burak Sergen Entübe Edildi

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz Dizisinde Haluk Güçlü karakterini canlandıran Burak sergen yoğun bakımda entübe edildi.  

Sadakatsiz oyuncusu Burak Sergen'in oğlu da koronavirüse yakalandı

Koronavirüse yakalanan Sadakatsiz oyuncusu Burak Sergen'in yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Ünlü oyuncu Burak Sergen'in oğlu da koronavirüse yakalandı.

Ekranlara ara veren Seren Serengil'in son durumu!

Ekranlara ara veren Seren Serengil'in son durumu! Seren Serengil son durumu hakkında gelişme. Seren Serengil kaç kiloya düştü.

MedYapım: Burak Sergen Koronavirüs Sebebiyle Yoğun Bakımda

Sadakatsiz’in başarılı oyuncusu Haluk Karakterini canlandıran Burak Sergen’in hastalığının koronavirüs olduğu yapım şirketi MedYapım tarafından açıklandı.

Sadakatsiz Dizisi’nin Çekimleri Durdu

Kanal D’de seyirciyle buluşan ve Çarşamba akşamları ekrana gelen Sadakatsiz dizisinden peş peşe olumsuz haberler geliyor. Önce Burak Sergen ardından Melis Sezen rahatsızlandı.

Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen Yoğun Bakıma Alındı

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz Dizisinde Haluk karakteriyle seyirci karşısına çıkan Burak Sergen Yoğun bakıma kaldırıldı.

Usta Oyuncu Burak Sergen’in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Dizi ve film dünyasının usta oyuncularından Burak Sergen yeni sezonda yine iddialı bir yapım olan Sadakatsiz ile seyirci karşısına çıkıyor. İşte detaylar!

EDHO'da sürpriz ayrılık!

ay sonunda erken final kararı alan dizide sürpriz bir ayrılık yaşandı. EDHO hayranları diziye erken veda eden karakteri ve son bölümde neler yaşandığını merak ediyor.