Cüneyt Arkın'ın İsminin Çankaya'da Yaşatılmasına Karar Verildi

Geçtiğimiz günlerde hayata veda eden Türk Sineması’nın ünlü ve usta oyuncusu Cüneyt Arkın’ın adı Çankaya’da bir parka verildi.

Cüneyt Arkın Son Yolculuğuna Uğurlandı

85 yaşında hayata veda eden usta oyuncu Cüneyt Arkın bugün Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen törenin ardından Zincirlikuyu Mezarlığında toprağa verildi.

Sanatçı Cüneyt Arkın'ın cenazesinde tartışma

Cüneyt Arkının cenazesin de tartışma. Cüneyt Arkın nereye defnedildi? Cüneyt arkının cenaze törenine hangi ismler konuk oldu? Aklınızdaki soruların cevabı sayfamız da sizlerle...

Betül Arkın, eşine böyle veda etti "Dünyayı kurtardın kendini kurtaramadın"

300 film çevirerek dünya çapında efsane olan Cüneyt Arkın 85 yaşında aramızdan ayrıldı. Usta oyuncu için bugün Atatürk Kültür Merkezi'nde bir tören düzenlendi

Cüneyt Arkın Fatma Girik’e Kavuştu

Fatma Girik’in ölümünün ardından ağlayarak bekle beni Fatma geliyorum diyen Cüneyt Arkın’ın bu sözleri 6 ay sonra gerçek oldu.

Türkan Şoray Cüneyt Arkında Duygusal Veda

85 yaşında hayata veda eden Türk Sinemasının usta oyuncusu Cüneyt Arkın ardından pek çok meslektaşı taziyelerde bulundu. Türkan Şoray’da usta isme duygusal sözlerle veda etti.

Cüneyt Arkın Neden Öldü?

Yeşilçam ve Türk televizyon ve tarihinin önemli isimlerinden biri olan Cüneyt Arkın neden öldü? Cüneyt Arkın'ın Ölüm sebebi nedir?

Cüneyt Arkın Hayatını Kaybetti

Türk Sinemasının en büyük değerlerinden biri olan ve rol aldığı yüzlerce filmle herkesin hafızasına kazınan duayen oyuncu Cüneyt Arkın 85 yaşında hayata veda etti.

Yeşilçam’ın Ünlü ismi Türk Rambosu Sönmez Yıkılmaz Hayatını Kaybetti

Yeşilçam’ın emektar oyuncularından biri daha hayatını kaybetti. Türk Rambosu olarak bilinen Sönmez Yıkılmaz 82 yaşında hayata veda etti.

Mahkum’a Veda Eden Talat Bulut Genç Oyuncuları Eleştirdi

Mahkum’a ölerek veda eden usta oyuncu Talat Bulut magazin muhabirlerine çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Talat Bulut gay rolü oynayabileceğini belirtti.

Emel Sayın'ı sinemaya küstüren olay neydi? Kendisi açıkladı

Usta sanatçı Emel Sayın yıllar sonra sinemayı bırakma nedenini açıkladı. Emel Sayın'ı sinemaya küstüren olay neydi? Emel Sayın Yeşilçam'a neden veda etti?

Cüneyt Arkın’ın Kemal Sunal hatırası Orhan Gencebay’ı fena kızdırdı

Yeşilçam'ın iki oyuncusu Cüneyt Arkın ve Orhan Gencebay bir anı yüzünden birbirine girdi. Cüneyt Arkın, kitabında Kemal Sunal'ın Gencebay'dan nefret ettiğini yazdı ve film koptu

Cüneyt Arkın isyan etti Asla Recep İvedik rolü oynamam!

Cüneyt Arkın, gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. Asla kabul etmeyeceği rolleri bir bir sıralayan Arkın, sanatçının da bir kuralı olması gerektiğini vurguladı

Cüneyt Arkın’ın Gözyaşları

Türk Sinemasının en büyük değerlerinden biri olan ve pek çok filmde adeta devleşen usta sanatçı Fatma Girik hayata veda etti en yakın arkadaşı Cüneyt Arkın gözyaşlarına boğuldu.

Usta sanatçı hayatını kaybetti

Türk sinemasının kadın başrol oyuncularından olan ve Yeşilçam'ın 4 yapraklı yoncasından 1 yaprak kabul edilen Fatma Girik ölümü ile tüm sanat camiasını hüzne boğdu

Cüneyt Arkın'ın torunu Zeynep'in ilk filmi yayınlandı

Usta oyuncu Cüneyt Arkın'ın torunu da oyunculuk için ilk adımını attı. Cüneyt Arkın'ın torunu Zeynep'in ilk sinema filmi yayınlandı. Dedesinden torununa destek paylaşımı…

Tolga Yüce’den Cüneyt Arkın’a Sürpriz Doğum Günü Ziyareti

8 Eylül’de 84.yaşını kutlayacak olan ünlü oyuncu Cüneyt Arkın’a sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Ünlü isim Tolga Yüce ünlü oyuncuyu evinde ziyaret etti.

Cüneyt Arkın Filmlerde Yaşadığı Kazaları Anlattı!

Ünlü ve usta oyuncu Cüneyt Arkın bugün bir paylaşımında eski günlerde setlerde yaşadığı olayları bir fotoğrafıyla paylaştı. İşte ünlü oyuncunun yaşadığı o kazalar!

O isim de Kuruluş Osman kadrosuna dahil oldu!

İkinci sezonu için hazırlıklarını sürdüren Kuruluş Osman dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. O isim de Kuruluş Osman kadrosuna dahil oldu! İşte detaylar…

Kuruluş Osman kadrosuna bomba bir isim daha katıldı!

Burak Özçivit'in başrolde olduğu Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezon hazırlıkları sürerken kadrosu da genişliyor. Kuruluş Osman'a bomba bir isim daha katıldı!