Dünya Hali 20. Bölüm İzle (Final)

Dünya Hali 20. Bölüm İzle; 15 Aralık Çarşamba akşamı 20. Final bölümüyle ekrana gelen Dünya Hali’nin yayınlanan 20. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Dünya Hali 19. bölüm izle

Dünya Hali 19. bölüm izle; 8 Aralık Çarşamba Dünya Hali yeni bölümüyle ekranda olacak. Dünya Hali 19. bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Dünya Hali 18. Bölüm İzle

Dünya Hali 18. Bölüm İzle; 1 Aralık Çarşamba akşamı 18. bölümüyle ekrana gelen Dünya Hali’nin 18. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Dünya Hali 17. bölüm izle

Dünya Hali 17. bölüm izle; 24 Kasım Çarşamba akşamı Dünya Hali yeni bölüm ekranda olacak. Dünya Hali 17. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

TRT 1'de reyting kurbanı olan dizi için final kararı alındı!

TRT 1'de bir dizi için final kararı alındı. Reytinglerde istenenler elde edilemeyince kanal tarafından dizinin fişi çekildi.

Dünya Hali 16. Bölüm İzle

Dünya Hali 16. Bölüm İzle; 10 Kasım Çarşamba akşamı 16. Yeni bölümüyle ekrana gelen Dünya Hali’nin yayınlanan 16. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Dünya Hali 15. Bölüm İzle

Dünya Hali 15. Bölüm İzle; 3 Kasım Çarşamba akşamı 15. bölümüyle ekrana gelen Dünya Hali’nin yayınlanan 6. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Dünya Hali 14. Bölüm izle!

Sinan için arkadaş bulmaya çalışan Kıvılcım kendi başını ve Sinan’ın başını belaya sokar. Arayış sırasında çok yalnız olduğunu farkına varan Kıvılcım'ı teselli etmek Sinan'a düşer

Dünya Hali 13. Bölüm izle!

Konusunu günlük hayatın ilişkilerinden alan Dünya Hali, şehirde yaşayan sıradan bir insanın günlük yaşantısını farklı bir mizah anlayışı ile ekrana getiriyor.

Dünya Hali 11. Bölüm izle!

Şehir hayatının dertleriyle boğuşan insanımızın hikayesini ekrana getiren Dünya Hali 11. son bölümde belediyeden gelen faturaları ödemekte zorlanan Sinan, parayı bulabilecek mi?

Dünya Hali 8. Bölüm İzle

Dünya Hali 8. Bölüm İzle; 7 Eylül Salı akşamı 8. Yeni bölümüyle ekrana gelen Dünya Hali adlı dizinin yayınlanan 8. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Dünya Hali’nin Yayın Günü Değişti

TRT 1 ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak başlayan Dünya Hali’nin yayın saatinden sonra yayın gününde de değişikliğe gidildi.

Masumlar Apartmanı Hayranlarına Büyük Şok

TRT’1 ekranlarında büyük ilgi ile izlenen Masumlar Apartmanı dizisi hayranlarının kafasını karıştıran iddia büyük şok yarattı.

Dünya Hali yeni bölüm neden yok? (1 Eylül 2021 Çarşamba)

Dünya Hali dizisi bu hafta neden yok? 1 Ağustos 2021 Çarşamba günü Dünya Hali dizisinin yeni bölümü neden yok? İşte detaylar..

TRT’nin Yeni Dizisi Dünya Hali’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 yeni dizisi Dünya Hali’nin yayın tarihini açıkladı. Komedi tarzında ele alınan ve seyircinin merakla beklediği dizi 28 Temmuz’da ilk bölümüyle ekrana gelecek.

TRT1'den yeni komedi dizisi izleyicileri heyecanlandırdı

Canı pahasına doğruluktan ayrılmayan Sinan, dedesinin vasiyetini yerine getirmek için çıktığı yolculukta başından komik olaylar geçer. Dünya Hali çok yakında TRT1 ekranlarında...

Dünya Hali sete çıkıyor! Dünya Hali oyuncu kadrosunda kimler var?

Ekrana gelmeye hazırlanan Dünya Hali için geri sayım başladı. Dünya Hali dizisi sete çıkıyor. Dünya Hali oyuncu kadrosunda kimler var? İşte tüm detaylar…

TRT'nin yeni dizisi Dünya Hali'nin başrol oyuncuları belli oldu

Yeni dizi Dünya Hali seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. TRT'nin yeni dizisi Dünya Hali'nin başrol oyuncuları belli oldu. İşte Dünya Hali'nin başrol oyuncuları…