Yeni dizi Yalancılar ve Mumları dizisinde 4 kadın oyuncu başrolde

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Yalancılar ve Mumları'nda 4 başarılı kadın oyuncu başrol olarak yer alıyor. Yeni dizi Yalancılar ve Mumları dizisinde hangi oyuncular var?

Yalancı ve Mumları’nın Başrol Oyuncuları Belli Oldu

Medyapım tarafından Türkiye’ye uyarlanan dizilerden biri olan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Yalancı ve Mumları’nın başrol oyuncuları belli oldu.

Baraj 31. bölüm izle

Baraj 31. Bölüm izle; 16 Mart Salı Baraj dizisi yeni bölümüyle ekranda olacak. Nehir, Bahar ve Nazım'ın hikayesi yeni oyunlarla Baraj 31. bölümde… Baraj yeni bölüm izle!

Baraj 29. bölüm izle

Baraj 29. Bölüm izle; Baraj dizisi 2 Mart salı akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Yeşilçam'dan uyarlanan Baraj dizisi yeni bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Baraj 26. Bölüm izle

Baraj 26. Bölüm izle; Ekranların sevilen dizisi Baraj 26. Bölüm 9 Şubat akşamı Fox Tv'den seyirciyle buluşacak. Baraj dizisinde bu akşam Nehir'in çocuk mücadelesi ekranda olacak.

Baraj 25. Bölüm izle

Baraj 25. Bölüm izle; 2 Şubat Salı akşamı yayınlanan Baraj 25. Bölüm yine çok konuşulacak sahnelerle geliyor. Baraj yeni bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Baraj 24. bölüm izle

Baraj 24. bölüm izle; Ekranların sevilen dizilerinden olan Baraj bu akşam yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Baraj 24. bölüm izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Baraj 16. Bölüm izle!

Cinayeti Nazım'ın üstüne yıkmaya çalışan Tarık'ın planı işe yarayacak mı? Nehir ile buluşan Nazım'ın mutlu günleri ne kadar sürecek? Baraj 16. yeni bölümüyle Fox Tv ekranlarında.

Biran Damla Yılmaz Baraj setine dönmeye bakın nasıl hazırlandı?

Sezona iddialı giren fakat koronavirüs salgını sebebiyle yeni bölümleri çekilemeyen Baraj dizisinin başrolü Biran Damla Yılmaz verilen zorunlu arada neler yaptığını anlattı.

İlk bölümü yayınlanan Baraj'ın reyting oranı ne oldu?

Heyecanla beklenen Baraj dizisinin ilk bölümü yayınlandı. İddialı bir başlangıç yapan Baraj'ın reyting oranı ne oldu? sorusu ise ne çok merak edilen konuların başında geliyor.

Kadın’ın Arif’i Feyyaz Duman’dan Yeni Dizisi Baraj’la İlgili Şaşırtan Açıklamalar!

Uzun zamandır merakla ve heyecanla beklenen Baraj Dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin oyuncuları canlandırdıkları karakterleri anlattı. İşte detaylar!

Baraj dizisi kim kimdir?

Nostaljik bir hüznü bizlere yaşatacak olan Baraj dizisi kadrosunu büyük ölçüde oluşturdu. Kadrosu her geçen gün yeni isimlerle zenginleşen Baraj dizisinde kim kimdir?

Şok! Baraj Dizisi’nin Çekimi Durdu!

Şok! Baraj Dizisi'nin çekimi durdu! Fox Tv'nin yeni dizilerinden Baraj'ın çekimleri başrol oyuncusu Biran Damla Sönmez'in domuz gribi olması dolayısıyla durdu. İşte detaylar!

Kadın dizisinin Arif’i Feyyaz Duman’ın yeni dizisi belli oldu!

Kadın dizisinde Arif karakteriyle gönülleri fetheden Feyyaz Duman'ın yeni projesi belli oldu. Bakın, Feyyaz Duman, yeni dizisinde hangi karakteri canlandıracak?

Kadın Dizisi Arif Kimdir? Feyyaz Duman Hakkında Merak Edilenler!

Fox Tv'nin başarılı dizisi Kadın'ın başarılı oyuncusu Feyyaz Duman'ın canlandırdığı Arif karakteri kimdir? Başarılı oyuncu Feyyaz Duman nasıl biridir? İşte detaylar!