Recep İvedik 7’nin Fragmanı Yayınlandı

Disney Plus’ta yayınlanacak ve merakla beklenen Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olan Recep İvedik 7’nin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Sıfırıncı Gün Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Tv 8 ekranlarında yeni başlayacak dizilerden biri olan ve Acun Medya tarafından hazırlanan Sıfırıncı Gün Dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

BluTv’de yayınlanacak olan ve şimdiden heyecanla beklenmeye başlayan Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Show Tv'nin Yeni Dizisi Sipahi'nin Beklenen Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv’nin yeni dizilerinden olan ve heyecanla beklenen aksiyon ve dram dizisi Sipahi’nin ilk tanıtımı yayıncı kanal ekranlarında yayınlanmaya başlandı.

Barış Akarsu Merhaba'nın Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Sinema seyircisinin merakla beklediği ve uzun zamandır haberleri sosyal medya ve internet haber sitelerinde yapılan Barış Akarsu merhaba Filmi 18 Kasım Cuma günü vizyona girecek.

Terzi Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Uzun süredir merakla beklenen ve yayınlanıp yayınlanmayacağı tam bir yılan hikayesine dönen Terzi dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Disney Plus'ın Atatürk Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

İnternet yayın platformu Disney Plus’ta yayınlanacak Atatürk dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizi cumhuriyetin 100. Yılında seyirciyle buluşacak.

Star’ın Yeni Dizisi Çöp Adam’ın İlk Tanıtımı Yayınlandı

Yakında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan ve OGM Pictures tarafından hazırlanan Çöp Adam dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Kızılcık Şerbeti'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve yakında yazılı fragmanları kanal ekranında dönmeye başlayan Kızılcık Şerbeti şimdiden merak uyandırdı.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi Zamlara Gönderme Yaptı

Yakında BluTv'de yayınlanacak olan ve seyircinin heyecanla beklediği efsane dizi Behzat Ç. yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Dizinin fragmanları seyirciyi heyecanlandırıyor.

Tuzak Dizisinin Merakla Beklenen Fragmanı Yayınlandı

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve birbirinden ünlü isimlerden kurulu kadrosuyla olduğu kadar konusuyla da dikkatleri çeken Tuzak dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar’ın 17. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! İşte 633. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin Efsane Dizisi Arka Sokakların 17. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! Macera kaldığı yerden devam ediyor. Arka Sokaklar 633. Bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar

Bir Peri Masalı Dizisinin İlk Bölümü Ne Zaman?

Fox tv ekranlarında yayınlanacak yeni dizilerden olan ve merakla beklenen Bir Peri Masalı dizisinin yayın tarihi açıklandı.

Murat Yıldırım'ın Dahil Olduğu Teşkilat Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan ve Pazar akşamları seyirciyle buluşan Teşkilat’ın yeni sezon fragmanı yayınlanmaya başlandı.

Gecenin Ucunda Fragmanlarıyla Büyülüyor

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve heyecan ve merakla beklenen yeni dizi Gecenin Ucunda yayınlanan fragmanlarıyla göz dolduruyor.

Bir Peri Masalı Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde yayınlanacak olan ve şimdilerde fragmanıyla dikkatleri çeken Bir Peri Masalı dizisi yakında seyirciyle buluşacak.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Televizyon dizleri arasında ayrı bir yere sahip olan ve efsane diziler arasında gösterilen Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin yeni bölümlerinin ilk fragmanı yayınlandı.

Gecenin Ucunda’nın İlk Tanıtımı Yayınlandı

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun bir hazırlık döneminin ardından sete çıkan Gecenin Ucunda dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Cezailer Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! İşte Dizinin Tanıtım Fragmanı

Yiğit Özşener ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini paylaştığı Cezailer dizisinin beklenen yayın tarihi açıklandı. Cezailer ne zaman? İşte Cezailer dizisinin tanıtım fragmanı

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve şu sıralar çekimleri yapılan Ben Bu Cihana Sığmazam’ın ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı.