Gülcemal’in Tanıtımı Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve kadrosunda Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in başrolü oynadığı Gülcemal’in ilk tanıtımı yayınlandı.

Tetikçinin Oğlu’nun İlk Fragmanı Yayınlandı

Fox Tv ekranları için hazırlıkları süren ve çekimleri devam eden yeni dizi Tetikçinin Oğlu’nun uzun süredir merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı.

Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ın Yeni Dizisi Kraliçe'nin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Kraliçe seyirci çevresinde heyecan yarattı. Dizinin yayınlanan ilk fragmanı oldukça beğenildi ve dizi merakla beklenmeye başlandı.

Yüz Yıllık Mucize'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve dizi sektörüne yeni bir tarz getirmesi beklenen Yüz Yıllık Mucize dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Başım Belada Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Atv’nin yeni dizilerinden olan Başım Belada’nın ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı. Tanıtım seyirci tarafından oldukça beğenildi.

Güven Bana Filmi’nin Vizyon Tarihi Belli oldu ve Fragmanı Yayınlandı

Sinemaseverler yeni bir komedi filmiyle daha buluşmak üzere. Güven Bana filmi 24 Şubat Cuma günü sinemaseverlerle buluşacak.

Adım Farah Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 03 Medya tarafından hazırlanan uyarlama dizi Adım Farah'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Nefes Yer Eksi 2'nin Fragmanı Yayınlandı

2009 yılında vizyona giren Nefes Filmi’nin ikincisi olan Nefes: Yer Eksi İki filminin çekimleri tamamlandı ve filmin fragmanı yayınlanmaya başlandı.

Maviye Sürgün Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

İnter Medya tarafından Güney Amerika ülkeleri için hazırlanan Maviye Sürgün dizisinin çekimleri Marmaris’te devam ediyor.

Aile Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Aile dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Ego dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı

Fox Tv ekranlarında tanıtımları yayınlanan ve yakında ekrana gelecek olan Erkeğe Güven Olmaz’ın ikinci tanıtımı yayınlanmaya başlandı.

Ömer Dizisi’nden Yeni Fragman

Star Tv ekranlarında yayınlanacak ve ilk bölümü 9 Ocak akşamı ekrana gelecek Ömer Dizisi’nin ilk bölümünün fragmanı yayınlandı.

Bozkır dizisinin ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı

Blu Tv’de ilk sezonuyla büyük ses getiren ve beğenilen polisiye dizi Bozkır’ın ikinci sezonunun ilk fragmanı yayınlandı.

Erkeğe Güven Olmaz’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Pastel Film tarafından hazırlanan Erkeğe Güven Olmaz’ın merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

49 Filminin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Son zamanların en çok merak edilen sinema filmlerinden olan 49 Filminin ilk fragmanı yayınlandı. Film yakında sinemaseverlerle buluşacak.

Dokuz Oğuz Dizisinden İlk Kareler Geldi

Fox Tv ekranlarında yakında yayına başlayacak olan ve seyirci tarafından merakla beklenen yeni askeri dizi Dokuz Oğuz’un ilk tanıtımı yayınlandı.

Sevda Mecburi İstikamet filminin fragmanı yayınlandı

Sinemaseverler için yeni bir filmin fragmanları yayınlanmaya başlandı. Çağan Irmak tarafından yazılan ve yönetilen Sevda Mecburi İstikamet ocak ayında vizyona giriyor.

Recep İvedik 7’nin Fragmanı Yayınlandı

Disney Plus’ta yayınlanacak ve merakla beklenen Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olan Recep İvedik 7’nin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Sıfırıncı Gün Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Tv 8 ekranlarında yeni başlayacak dizilerden biri olan ve Acun Medya tarafından hazırlanan Sıfırıncı Gün Dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

BluTv’de yayınlanacak olan ve şimdiden heyecanla beklenmeye başlayan Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.