Buket Aydın ödüle doymuyor

Haber Global’de ekrana gelen Buket Aydın’ın sunduğu “Buket Aydın ile Yüz Yüze” programı, “Yılın En İyi Haber Programı” ödülüne layık görüldü

Eser Yenenler'den Deniz Akkaya'ya "Şişman" cevabı!

Çok Güzel Hareketler kadrosuyla popüler olan oyuncu Eser Yenenler, bir tv programında "Şişmanlarla görüşmek istemiyorum" diyen Deniz Akkaya'ya verdiği tepkiyi anlattı

Okan Bayülgen'den fenomenlere ağır hakaret!

Gündüz kuşağı sunucularında Buket Aydın'ın programına katılan ünlü şovmen Okan Bayülgen, sadece sosyal medya fenomenlerini değil sanatçıları da eleştiri yağmuruna tuttu.

Buket Aydın'dan yepyeni program!

Televizyonlarda sunduğu ana haber sunuculuğuyla basın dünyasında kendine haklı yer edinen Buket Aydın, yeni kanalı Haber Global ile ekranlara bomba gibi dönüyor.

Haber Global’den Ayrılan Jülide Ateş’in Yeni Adresi Belli Oldu

Haber Global’den ayrılan Jülide Ateş ve 40 Programı’nın yeni adresi belli oldu. 40 programı ile Jülide Ateş bundan sonra Gain’de seyirciyle buluşacak.

Buket Aydın Geldi Jülide Ateş Gitti

Televizyon dünyasında son dakika gelişmesi olarak verilen flaş bir gelişme yaşandı. Ünlü televizyoncu Buket Aydın Haber Global’le anlaştı, Jülide Ateş Haber Global’den ayrıldı!

Jülide Ateş'in konuğu Demet Akbağ olacak

Gazeteci Jülide Ateş tarafından hazırlanıp sunulan Jülide Ateş İle 40 programının 40. bölümünde sevilen ünlü isimlerden biri olan Demet Akbağ konuk olacak.

Ünlü haber sunucuları koronavirüse yakalandı!

Covid- 19 salgını yayılmaya devam ederken televizyon dünyasından iki ünlü sunucunun da testleri pozitif çıktı. Ünlü haber sunucuları koronavirüse yakalandı! İşte o isimler…

Yeşim Salkım'dan hayatıyla ilgili samimi açıklamalar!

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım katıldığı bir televizyon programında geçmişi ve hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Yeşil Salkım'ı en çok üzen olay ise bakın neymiş!

Gülben Ergen o yayında neden ağladı?

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen katıldığı programda samimi açıklamalarda bulunurken göz yaşlarını tutamadı. Gülben Ergen o yayında neden ağladı? İşte detaylar…

Haber Global frekans bilgileri

Haber Global frekans bilgileri. TURKSAT Haber Global şifresiz frekans bilgilerine nasıl ulaşabilirim. İşte Haber Global frekans bilgileri.

Oğuz Haksever’in Yeni Kanalı Belli Oldu!

Tv haberciliğinin usta gazetecisi Oğuz Haksever yeniden ekranlara dönüyor. Oğuz Haksever'in yeni kanalı hangisi? Haksever yeni kanalında hangi programları sunacak? İşte detaylar!

Mimar Selim Bey ile Evim Daha Güzel Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Ekranlara bir ev dekorasyon programı daha geliyor. Mimar Selim Beyle Evim Daha Güzel programı yakında Haber Global'de. Peki programa başvuru nasıl yapılıyor? İşte detaylar!

3 yıl aradan sonra Haber Global'le ekranlara geri dönüyor!

Deneyimli sunucu Özge Uzun, 3 yıl aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Uzun, Haber Global'de hafta sonları ekranlara gelecek programın sunuculuğunu yapacak.

Haber Global yayın hayatına başladı! | Haber Global nasıl izlenir?

Merakla beklenen yeni haber kanalı Global Haber yayın hayatına başladı. Haber Global nasıl canlı izlenir? Frekans bilgileri nedir? Kanal hakkında tüm merak edilenler yazımızda.

TV ekranlarına yeni bir ses geliyor: Haber Global

Azerbaycan'ın başarılı medya şirketlerinden biri olan Global Medya Grup, Türkiye'de Haber Global kanalını hayata geçiriyor. Global Haber ne zaman başlıyo, frekans bilgileri nedir?