Usta komedyen Gülse Birsel yeni projesini anlattı

339 bölüm komedi dizisi senaryosu yazarak rekor kıran usta oyuncu ve senarist Gülse Birsel'den yeni bir dizi projesi haberi geldi. Usta yazar yeni projesini anlattı

Gülse Birsel yeniden yazmanın şartlarını açıkladı

Jet Sosyete, Avrupa Yakası gibi dizlerin senarist ve aynı zamanda başrol oyuncusu Gülse Birsel, ""bip tepkisi" diye bilinen yazmama eylemini uzun süredir devam ettiriyor.

Jet Sosyete’nin Final Bölümüne Hangi Ünlüler Konuk Olacak?

Jet Sosyete 59. Bölümüyle 6 Mayıs Çarşamba akşamı final yapıyor ve seyirciye veda ediyor. Yapımın son bölümüne birbirinden ünlü oyuncular konuk oluyor. İşte detaylar!

Gülse Birsel’den Jet Sosyete’ye Veda Mesajı!

Jet Sosyete son bölümü 6 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelecek 59. Bölümüyle ekranlara veda ediyor. Yapımın senaristi Gülse Birsel duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Gülse Birsel'den flaş 'Jet Sosyete' açıklama!

Corona virüsü tedbirlerine uyarak evden çekim yapan Gülse Birsel’den flaş Jet Sosyete açıklaması gündeme bomba gibi düştü

Jet Sosyete dizisinin yeni bölümü dünya basınında

Jet Sosyete dizisi 8 Nisan tarihinde yeni bölümüyle ekrana gelirken, sevilen dizinin yeni bölümü dünya basınında haber oldu.

Alper Saldıran Jet Sosyete’ye Konuk Oluyor!

Sevilen yapım Jet Sosyete dizilerin tatile girdiği bu dönemde yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Diziye bu hafta Alper saldıran konuk oluyor. İşte detaylar!

Jet Sosyete Yeni Bölümü Evden Çekti!

Ekranların başarılı komedi yapımların Jet Sosyete her türlü duruma ayak uydurmayı başarıyor. Dizi çekimlerin iptal edildiği bu günlerde evden yeni bölüm çekti. İşte detaylar!

Gülse Birsel’in Coronavirüs çözümü herkesi çok şaşırttı!

Coronavirüse karşı Gülse Birsel’in çözümü herkesi çok şaşırttı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yayınladığı video ile koronavirüse karşı nasıl önlem aldığını anlattı

Kadir Doğulu Jet Sosyete dizisine konuk oluyor

Kadir Doğulu, Jet Sosyete dizisine konuk oluyor. Ünlü oyuncu Puhu TV platformunda milyonlarca kişi tarafından izlenen dizide hangi karakteri canlandıracak.

Gülse Birsel’den herkesi şaşırtan Jet Sosyete açıklaması!

Ünlü senarist ve yapımcı Gülse Birsel’den herkesi şaşırtan Jet Sosyete açıklaması geldi. Herkes merakla soruyor, yoksa Jet Sosyete final mi yapıyor?

Jet Sosyete’nin kadrosuna bomba bir isim dahil oldu!

Türkiye'nin en başarılı komedi yapımlarından biri olan Jet Sosyete’ye sürpriz bir isim katıldı. Jet Sosyete’nin kadrosuna dahil olan o bomba isim bakın kim?

Star Tv’de Yayınlanacak Jet Sosyete’nin Yayın Günü Ve Tarihi Belli Oldu!

Star Tv'de yayınlanacak Jet Sosyete'nin yayın günü ve tarihi belli oldu. Sevilen komedi dizi Jet Sosyete 3. Sezonu Puhu Tv'de yayınlanan bölümleriyle Star Tv'de ekrana geliyor!

Jet Sosyete yayın tarihi belli oldu!

Kahkaha tufanı komedi dizisi Jet Sosyete yeniden Star Tv ekranlarında olacak. İşte fenomen dizi Jet Sosyete'nin yayın tarihi..

Star TV'den büyük sürpriz! Jet Sosyete tekrar Star TV'de

Sevilen komedi dizisi Jet Sosyete kısa bir aranın ardından çok yakında seyircisiyle buluşacak. Tekrar bölümleriyle televizyon ekranlarında olacak dizi eski kanalı Star TV'de!

Jet Sosyete Uzun Bir Aradan Sonra Bomba Gibi Bir Konuk Oyuncuyla Dönüyor?

Puhutv'de ekrana gelen Jet Sosyete yaklaşık bir buçuk aylık bir aradan sonra yeni bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Peki diziye katılacak ünlü konuk oyuncu kim? İşte detaylar!

Jet Sosyete yılbaşı özel konukları kimler? Avrupa Yakası nostaljisi mi geliyor?

Başarılı isim Gürse Birsel'in kaleminden dökülen komedi dizisi Jet Sosyete, yılbaşı özel bölümü ile büyük heyecan yarattı. Peki yılbaşı konuğu kim oldu?

Jet Sosyete’nin yılbaşı bölümünde şaşırtıcı büyük sürpriz!

Her hafta birbirinden değerli sanatçıları konuk olarak oynatan Jet Sosyete’nin yılbaşı bölümünde seyirciyi şaşırtıcı büyük sürpriz !

Jet Sosyete ara veriyor yeni yayın dönemi ne zaman?

Sevilen dizi Jet Sosyete yayınlarına sezon arasında mola veriyor. Jet Sosyete'nin yeni yayın dönemi ne zaman başlayacak? Tüm detaylar haberimizde...

Jet Sosyete dizisine bu hafta hangi ünlü oyuncu konuk oldu?

Her hafta birbirinden değerli sanatçıları konuk olarak oynatan Jet Sosyete dizisine bu hafta hangi ünlü oyuncu konuk oldu?