Ajda Pekkan’dan Samimi Açıklamalar

Türk Pop Müziğinin Süper Starı Ajda Pekkan’dan gündemle ve özlemleriyle ilgili konularda birbirinden samimi itiraflar geldi.

Pınar Deniz’de Berk Cankat Gibi Duruşundan Taviz Vermedi! ‘’Gerekirse Beş Parasız Kalmaya Razıyım’’

‘Yargı’nın Avukat Ceylin’i Pınar Deniz resti çekti! Deniz,‘’Gerekirse beş parasız kalmaya razıyım’’ dedi. Daha önce de Berk Cankat duruşundan taviz vermemiş olanlara isyan etmişti.

Ünlü oyuncu Çiğdem Batur'un taciz isyanı!

Oyuncu Çiğdem Batur kadına şiddetin hiç azalmadığı ülkemizde tacize uğrayan mağdurlardan sadece bir tanesi. Ünlü olması onu tacizden kurtaramamış.

Ozan Güven'in yeni işi belli odu

Ozan Güven tepkilerden yıldı ve mahkemeden karar çıkana kadar mesleğine de ara verdi. Dava sonuçlanana kadar İstanbul'a dönmeyecek olan Ozan Güven ne iş yapacak?

Aleyna Çakır Davasında Bomba Gelişme

Sevgili Ümitcan Uygun'un şüpheli olduğu Aleyna Çakır davasında bomba gelişme yaşandı. Adli Tıp raporu sonuçlandı. İşte detaylar. . .

Tolga Karel, Sermiyan Midyat'a meydan okudu

Tolga Karel, vatanından uzak yaşasa da gündeme dair yorum yapmaktan geri kalmıyor. Karel, geçtiğimiz günlerde çektiği bir videoyla ABD’yi kötüleyen Sermiyan Midyat’a meydan okudu

Ünlü Oyuncudan Çarpıcı Yorum: İdam Allah’a Şirk Koşmaktır!

Ünlü ve güzel oyuncu Şevval sam son zamanlarda yaşanan kadına şiddet konusunda düşüncelerini dile getirdi. Güzel oyuncu idamla ilgili düşüncesini de açıkladı. İşte detaylar!

Haluk Levent’ten skandal paylaşım! Önce sildi sonra tekrar yükledi!

Kadın cinayetleri her geçen gün artarak devam ediyor. Bundan en çok muzdarip olan Haluk Levent'ten skandal paylaşım geldi. Herkesi şok eden o mesajlar haberimizde.

Ozan Güven'e bir darbe de reklam şirketinden Afişleri kaldırıldı!

Kadınlar isyan bayrağı çekti. Kadına şiddetin sembol isimlerinden biri haline gelen Ozan Güven'in yer aldığı reklam afişleri kaldırıldı

Ozan Güven’e büyük şok! Kaç yıl hapsi isteniyor?

Şiddet haberleriyle gündemden düşmeyen Ozan Güven şok üstüne şok geçiriyor. Hazırlanan iddianamede ünlü oyuncuya kaç yıl hapis isteniyor?

Bir şiddet haberi de Rubato solistinden!

Küresel salgın herkes gibi ünlülerin de psikolojisini bozdu. Karantina günlerinde şiddet haberleriyle gündeme gelen Ozan Güven’den sonra bir şiddet haberi Rubato solistinden geldi

Ozan Güven için flaş talep Yoksa tutuklanacak mı?

Saldırgan tavırlarıyla en yakınındakiler dahil hemen her kesimin tepkisini çeken Ozan Güven için tehlike çanları çalıyor mu? Ozan Güven, her an tutuklanabilir.

Cem Yılmaz fena patladı “Allah sizi kahretsin!”

Ünlü kahkahası ve sempatik tavırlarıyla bilinen Cem Yılmaz'ı sonunda delirttiler. Ünlü komedyeni kimler kızdırdı ve hangi olaya tepki gösterdi?

Ozan Güven'e oyuncular sendikasından büyük tepki!

Kadına şiddetin hız kesmediği ülkemizde bir şiddet haberi de ünlü oyuncu Ozan Güven'den geldi. Deniz Bulutsuz'a şiddet uygulayan Ozan Güven'e tepkiler çığ gibi.

Sevcan Yaşar'dan Sermiyan Midyat'a olay suçlama!

Eski Türkiye güzeli Sevcan Yaşar ünlü oyuncu ve Sermiyan Midyat’tan şikâyetçi oldu. Gündemi meşgul eden şiddet olayında tüm detaylar haberimizde

Güldür Güldür’deki Kadına Şiddet Skeci Sosyal Medayayı Salladı!

Show Tv'nin başarılı yapımı Güldür güldür Show'dan toplumsal mesaj! Program kadına şiddete ve tacize skeçle yanıt verdi! İşte sosyal medya tarafından çok beğenilen skeç ve haberi!