Kardeş Çocukları'da reyting kurbanı oldu!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi reyting kurbanı mı oldu? Kardeş Çocukları final mi yapacak? İşte detaylar..

Kardeş Çocukları'nın yeni oyuncusu Emre İğdemir kimdir?

Star TV'nin heyecan dolu dizisi Kardeş Çocukları 2.sezon yeni bölümleriyle artık Salı akşamları seyirci karşısına çıkıyor. Diziye yeni eklenen oyuncu Emre İğdemir kimdir?

Kardeş Çocukları Yeni Sezona Kötü Başladı!

Star Tv’de yayınlanan Kardeş Çocukları 17 Eylül akşamı yayınlanan bölümle seyirci karşısına çıktı. Ancak dizisinin yayınlanan bölümünün reytingleri kimseyi mutlu etmedi!

Kardeş Çocukları 2. Sezon ilk Tanıtım Fragmanı yayınlandı

Ekranlarda Kardeş Çocukları 2. Sezon İlk tanıtım fragmanı dönmeye başlayınca seyirci kardeş çocukları 2. Sezon ne zaman başlıyor, diye merak etti

Kardeş Çocukları dizisinin yayın tarihi değişti

Yeni sezona başlamak için gün sayan Kardeş Çocukları dizisinden flaş değişiklik haberi geldi. Kardeş Çocukları'nın yeni sezon tarihi ne zaman..

Kardeş Çocukları dizisi Adnan (Cem Davran) kimdir?

Star TV draması Kardeş Çocukları'nın oyuncu kadrosuna Cem Davran katıldı. Kardeş Çocukları dizisi Adnan (Cem Davran) kimdir?

‘Kardeş Çocukları’nın Yeni Yönetmeni Belli Oldu!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kardeş Çocukları'nın yeni yönetmeni belli oldu. Bakalım yeni yönetmen diziyi nasıl etkileyecek?

Umay'ın hayatı tehlikede mi? Kardeş Çocukları 15.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında 5 Mayıs Pazar günü 14. Bölümü yayınlanan Kardeş Çocukları devam ediyor. Umay'ın hayatı tehlikede mi? Kardeş Çocukları 15.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Berkay Hardal Kardeş Çocukları dizisine katılıyor

Star TV'nin sevilen dizisi Kardeş Çocukları'na yeni bir isim ekleniyor. Furkan Andıç'ın ayrılması üzerine dizi kadrosuna yakışıklı oyuncu Berkay Hardal katılacak.

Kardeş Çocukları'na Bomba Transfer!

Star Tv'de beğenilerek izlenen Kardeş Çocukları dizisinden Volkan rolündeki Furkan Andıç ayrılmıştı. Kardeş Çocukları Furkan Andıç'ın yerini bomba bir transferle dolduruyor.

Kardeş Çocukları Volkan (Furkan Andıç) neden diziden ayrıldı?

Star TV'nin yeni dizisi Kardeş Çocukları'ndan şok ayrılık haberi. Dizinin başrol oyuncularından Volkan (Furkan Andıç) diziden ayrıldı. Neden ayrıldı?

7 Nisan Pazar 2019 Reyting Sonuçları

7 Nisan Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

24 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

24 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

17 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

17 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

10 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

10 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

Star Tv yayın akışında hangi programlar var? İşte 10 Mart Pazar Star Tv yayın akışı...

Star Tv yayın akışında hangi programlar var? İşte size keyifle izleyeceğiniz bir günün 10 Mart Pazar gününün Star Tv yayın akışı...

3 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

3 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

Kardeş Çocukları İdil (Melis Hacic) kimdir?

Börü ve Bir Litre Gözyaşı dizilerinde hayat verdiği karakterlerle büyük beğeni toplayan Melis Hacic, İdil karakteriyle Kardeş Çocukları dizisine dahil oldu.

Kardeş Çocukları Rezzan (Çiğdem Selışık Onat) kimdir?

Kardeş Çocukları Rezzan (Çiğdem Selışık Onat) kimdir? Kardeş çocukları dizisine yeni katılan Çiğdem Selışık Onat kimdir?

24 Şubat Pazar 2019 Reyting Sonuçları

24 Şubat Pazar gününe ait reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Savaşçı, Survivor, Kardeş Çocukları ve Elimi Bırakma dizileri ekrandaydı.