Kerem Alışık 49 ile Setlere Dönüyor

2014 yılında Türkiye’nin Musul başkonsolosluğunda yaşanan rehin alma olayının hikayesini anlatacak olan 49 Filmine usta oyuncu Kerem Alışık Ekrem başkan olarak dahil oldu.

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm izle; Ekranların en çok izlenen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak.

Bir zamanlar Çukurova’da Şok Ayrılık!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden ayrılan Vahide perçin’in ardından bir başrol oyuncusunun daha diziden ayrılacağı iddia ediliyor. İşte diziden ayrılacak o oyuncu!

Bir Zamanlar Çukurova 69. bölüm izle!

Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle yine seyirciyi ekrana bağlayacak. Büyük bir travmanın yaşanacağı Bir Zamanlar Çukurova 69. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm izle

Ekranların uzun soluklu dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonun ilk bölümüyle ekranda olacak. Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm izle!

Özlenen dizi Biz Zamanlar Çukurova ile ilgili yeni gelişme!

Ekranların uzun soluklu sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova ile ilgili yeni gelişme! Adana'da çekilen sevilen dizi ne zaman başlıyor? İşte tüm detaylar!

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki o iddia netleşti. Fekeli ne dedi?

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli’si bir konuştu pir konuştu. Böylece aylardır gündemden düşmeyen Bir Zamanlar Çukurova’daki aşk iddiası da netliğe kavuştu

Bir Zamanlar Çukurova'da rol alan Hilal Altınbilek ile Kerem Alışık arasındaki aşkı kim ifşa etti!

ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Hilal Atınbilek ile Kerem Alışık arasındaki aşk beklemedikleri şekilde ortaya çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm izle!

Birbiri içine giren çetrefilli olaylarla her hafta izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan yine dorukta. Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli’si Kerem Alışık diziden ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova’da şok gelişme!Fekeli, Kerem Alışık diziden ayrılıyor mu? İşte, son gelişmeler!