Olay çıkaran Burak Deniz özür diledi

Maraşlı dizisinde hayat verdiği Celal karakteriyle yıldızı parlayan Burak Deniz, meslektaşı Nilperi Şahinkaya ve arkadaşını rahatsız etmişti Oyuncu bügn özür diledi

Alina Boz hayalini açıkladı Ters köşe bir rol istiyorum

Burak Deniz ile başrol oynadığı Show Tv yapımı Arıza dizisinde gösterdiği performansla dikkat çeken Alina Boz hayalindeki rolü açıkladı

Maraşlı Dizisinin Başrol Oyuncusu Burak Deniz Koronavirüse Yakalandı

Maraşlı Dizisinin genç ve başarılı oyuncusu Burak Deniz’in yapılan covid – 19 test sonucunun pozitif çıktığı ve oyuncunun evinde tedavisine başlandığı açıklandı.

Maraşlı 12. Bölüm İzle

29 Mart Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 12. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 11. Bölüm İzle

22 Mart Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 11. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 10. Bölüm İzle

15 Mart Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 8. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 9. Bölüm İzle

8 Mart Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 8. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 8. Bölüm İzle

01 Mart Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 8. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı dizisine yeni oyuncu

Pazartesi akşamları yayınlanan Maraşlı dizisine Acar karakteriyle katılan Harun Özer dengeleri değiştirecek. Atv dizisi Maraşlı dizisi gerilim ve aksiyonuyla her pazartesi Atv'de.

Maraşlı 7. Bölüm İzle

22 Şubat Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 7. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 6. Bölüm İzle

15 Şubat akşamı Atv’de yayınlanacak Maraşlı 6. Yeni bölüme Maraşlı’nın söylediği “Gün gelir sırlar bir biri silaha dönüşür.” Sözü damga vuruyor.

Maraşlı 5. Bölüm İzle

8 Şubat Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 5. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 4. Bölüm İzle

1 Şubat Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 4. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 3. Bölüm İzle

25 Ocak Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 3. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 2. Bölüm İzle

Maraşlı 2. Bölüm İzle; 18 Ocak Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı Dizisinin 2. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı Dizisinden İlk İzlenimler

Yayın hayatına başlayan Maraşlı dizisi nasıl bir başlangıç yaptı? Dizi bekleneni karşıladı mı yoksa hayal kırıklığımı yaşandı?

Maraşlı 1. bölüm izle

Maraşlı 1. bölüm izle; Maraşlı dizisi 11 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00'da ilk bölümüyle atv ekranlarında. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Maraşlı Dizisinden Ayrılık Haberi

Atv'nin yeni dizisi olacak olan Maraşlı'dan ayrılık haberi geldi. Dizinin daha yayınlanmadan böyle bir karar alması tuhaf karşılansa da, mantıklı bir açıklamaları elbette vardır.

Alina Boz ve Burak Deniz'in yeni dizisi Maraşlı ne zaman başlıyor?

Alina Boz ve Burak Deniz'in yeni dizisi Maraşlı ne zaman başlıyor? Yeni yılın ilk dizilerinden biri olamya hazırlanan Maraşlı'nın yayın tarihi belli oldu.

Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı beğenildi

Atv’nin iddialı yapımı Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı beğenildi. Gözleri ekranda Maraşlı dizisini bekleyen izleyici, dizinin konusunu ve oyuncu kadrosunu merak edip araştırıyor.