Onur Tuna'nın yeni projesi belli oldu

Mucize Doktor dizisinde Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna'nın yeni sezonda hangi projede olacağı belli oldu. Onur Tuna o projede başrol oynayacak…

Ayrılık dizisi kadrosuna iki sürpriz isim daha katıldı

Yeni dizi Ayrılık kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Gökçe Bahadır'ın başrolde olduğu Ayrılık dizisine iki sürpriz isim daha katıldı. İşte o isimler…

Mucize Doktor'un final tarihi belli oldu

Bir final haberi de Mucize Doktor dizisinden geldi. Sevilen dizi Mucize Doktor'un final tarihi belli oldu. Mucize Doktor için beklenmedik bir şekilde final kararı alındı.

Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri başladı. İşte merakla beklenen ilk görüntüler!

Fox Tv'nin iddialı dizisi Sen Çal Kapımı'da heyecanlı bekleyiş devam ederken çekimler başladı. Dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin'den ilk görüntüleri geldi!

Sen Çal Kapımı dizisine bomba gibi isimler dahil oldu!

FOX TV'den ekrana gelen ve yapımı MF Yapım tarafından üstlenilen Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosuna ses getirecek isimler dahil oldu.

İki bomba isim bir dizide buluşuyor!

MF Yapım'ın Fox Tv için hazırladığı yazlık dizi Sen Çal Kapımı'da başrol oyuncuları belirlendi. İki bomba isim Sen Çal Kapımı'da bir araya geliyor.

Mucize Doktor’un Yapımcısından Yeni Dizi!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor’un Yapımcısı MF Yapım’dan Yeni Bir dizi geliyor! Sen Kapımı Çal… Dizi Yaz sezonunda ekrana gelecek. İşte detaylar!

Mucize Doktor’un Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Uzun zamandır üzerinde çalışılan Fox Tv'nin yeni dizisi Mucize Doktor artık gün sayıyor. Dizinin başrol oyuncusu belirlendi. Peki Mucize Doktor'un Doktorunu kim canlandıracak?

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Mucize Doktorlar

Fox Tv Eylül yayın dönemine hızlı giriş yaptı. Kanal Eylül yayın dönemi için yeni bir diziye start verdi. yabancı bir diziden uyarlanacak Mucize Doktorlar Eylül'de Fox Tv'de!