Mahzun Kırmızıgül'den Sert Sözler: Allah Belanızı Versin

Ünlü şarkıcı, oyuncu ve yönetmen Mahzun Kırmızıgül ülkemizin yaşadığı son deprem felaketinin ardından deprem bölgesinde çalışmalarına devam ediyor.

Adıyaman Acıyaman Oldu

Ülkemizin yaşadığı büyük depremde pek çok ilde pek çok insan hayatını yakınlarını kaybetti. Adıyaman’da yaşananlar herkesi derin bir üzüntüye sevk etti.

Mahsun Kırmızıgül'den çarpıcı deprem yorumu! Hayatımın tokadını yedim

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül Kahramanmaraş ve bölgede yaşanan depremin ardından soluğu Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta aldı.

Mahsun Kırmızıgül Prestij Meselesi Filmini Vizyondan Çekti

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve sezonun en iddialı filmi olan Prestij Meselesi Filmi ülkemizde yaşanan deprem dolayısıyla vizyondan çekilme kararı aldı.

Mahsun Kırmızıgül’den garip iddia Filmimi Tanrı yazdı

Mahsun Kırmızıgül bir kez daha sahneye çıktı. Kendi yazıp yönettiği ‘Prestij Meselesi’nin çekimlerini tamamlayan ünlü yönetmen yeni filmi için garip bir iddiada bulundu

Eser Yenenler imajını değiştirdi Eşi bile tanıyamadı

Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filmi gündemi meşgul ediyor. Her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı Prestij filminde bu defa da Eser Yenenler şoku yaşandı

Prestij Meselesi Filminde Biran Damla Yılmaz Mahsun Kırmızıgül'ün Eşini Canlandıracak

Dev bir oyuncu kadrosuna sahip olan ve merakla beklenen Prestij Meselesi sete çıktı. Filmde güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz Mahsun Kırmızıgül’ün ilk eşine hayat verecek.

Mahsun Kırmızıgül'ün Gençliğini Oğlu Oynayacak

Mahsun Kırmızıgül tarafından hazırlıkları süren Prestij Meselesi adlı filmde ünlü isim Mahsun Kırmızıgül’ü oğlu Mahmut canlandıracak.

Ünlü Oyuncu Aslıhan Güner Prestij Meselesi Filminde

Ünlü ve güzel oyuncu Aslıhan Güner bu sezon üç filmle birden sevenlerinin karşısında olacak. Aslıhan Güner’in rol alacağı son film Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filmi oldu.

Biran Damla Yılmaz’ın Yasak Elma’dan Sonraki Projesi Belli Oldu!

Yasak Elma dizisinin Kumru’su Biran Damla Yılmaz’ın Yasak Elma dizisinden sonraki yeni projesi belli oldu. Biran Damla Yılmaz’ın yeni projesi ne? İşte detaylar…

Mahsun Kırmızıgül’e kötü haber!

Mahsun Kırmızıgül’ün yapım firması Boyut Film, Kırmızıgül'ün ‘Vezir Parmağı' adlı filmiyle alakalı sert tepki gösteren yönetmen Mesut Uçakan'a dava açmıştı O dava bugün sonuçlandı

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Prestij Meselesi’ Filmine 2 Flaş İsim

Fantezi müzik sanatçısı Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Müzik ile çalıştığı dönemleri sinema perdesine aktaracağı ‘Prestij Meselesi’ filmine 2 önemli oyuncu dahil oldu. İşte o isimler

Mahsun Kırmızıgül’ün Hayatı Film Oluyor!

Mahsun Kırmızıgül Prestij Müzik şirketinde geçirdiği yıllarını anlatacağı bir ‘Prestij Meselesi’ filmine hazırlanıyor. Kırmızıgül’ün 20’li yaşlarını ise kendi oğlu canlandıracak

Ece Binay Sessizliğini Bozdu

Geçtiğimiz gün Mahsun Kırmızıgül ile olan evliliğini boşanmayla bitiren Ece Binay’dan hakkında çıkan iddialara cevap geldi.

Mahsun Kırmızıgül Eşinden Boşandı

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül ile eşi Ece Binay 6 yılın ardından ayrıldı. Çiftin boşanma davası 15 dakika sürdü.

Mahsun Kırmızıgül Bergen filmini eleştirdi

Vizyona giren Bergen filmi hakkında yorumlar gelmeye devam ediyor. Farah Zeynep Abdullah'ın başrolde olduğu Bergen filmine Mahsun Kırmızıgül'den eleştiri geldi.

Alişan ekrana dönüyor! Hangi kanalda program yapacak

Kardeşinin çocuklarına sahip çıkışıyla takdir toplayan Alişan ekrana dönme kararı aldı. Ünlü sunucu yapacağı programı basın mensuplarına anlattı

Koronayı atlatan Mahsun Kırmızıgül neyi tavsiye etti?

Ailesi ile birlikte ABD'ye seyahat etmeye hazırlanan ancak koronaya yakalanan Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'den sevindirici haber geldi.

Mahsun Kırmızıgül ve kızı koronavirüse yakalandı

Ailesi ile birlikte ABD'ye seyahet edecek olan Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'in koronavirüs test sonuçları pozitif çıkınca karantina altına alındılar.

Usta Oyuncu Erol Demiröz Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatro ve Sinemasının usta oyuncularından biri olan Erol Demiröz bugün 81 yalında hayata veda etti. Haberi ünlü isim Mahsun Kırmızıgül duyurdu.