İbrahim Çelikkol'dan Hadise'ye destek!

Hadise Mehmet Dinçerler evliliği resmen bitse de iddia ve söylentiler devam ediyor Kaldıkları eve kira ödemeyen Dinçerler yüzünden zor durumda kalan Hadise bakın kim yardım etti?

Hadise ile Mehmet Dinçerler Boşandı

30 Nisan tarihinde dünya evine giren ve yaklaşık 5 ay evli kalan hadise ve Mehmet Dinçerler çifti bugün görülen beş dakikalık duruşma sonrası boşandı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in Boşanma Tarihi Belli Oldu

Bundan yaklaşık dört ay önce evlenerek dünya evine giren ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma davalarındaki mahkeme tarihi belli oldu.

Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye Cemal Hünal'lı gönderme!

Mehmet Dinçerler ile Hadise 30 Eylül'de Beykoz Adliyesi'nde boşanacak Yüzüğü istediği için günlerce eleştirilen Mehmet Dinçerler videolu gönderme yaptı Sosyal medya yıkıldı

Psikolojik baskı yaptığı iddiasına Mehmet Dinçerler’den jet cevap!

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler'in evlilikleri bitti ancak tartışmalar hiç bitmedi Mehmet Dinçerler eşine psikolojik baskı uyguladı iddiasına bakın nasıl cevap verdi

Ünlü Sanatçı Hadise Boşanma Davası Açtı

Yaklaşık beş ay önce evlenen ve magazin basınında geniş şekilde gündem olan ünlü şarkıcı Hadise flaş bir kararla boşanmaya karar verdi ve mahkemeye başvurdu.

Hadise ve Mehmet Dinçerler barıştı mı?

Şarkılarından çok ilişkileriyle gündem olan şarkıcı Hadise ve eşi Mehmet Dinçerler'in ayrılacakları iddia ediliyor Peki ikili syrıldı mı yoksa barıştı mı?

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Düğün Yeri Belli Oldu

Müzik dünyasının ünlü şarkıcısı Hadise geçtiğimiz Nisan’ın 30’unda Mehmet Dinçerler ile nikah kıymıştı. Çiftin Eylül ayında İtalya’da düğün yapacağı öğrenildi.

Sessizce evlenen Hadise ile Mehmet Dinçerler balayına çıktı

Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler Çırağan Sarayı'nda sessizce evlenmişti. Hadise ile Mehmet Dinçerler balayına çıktı. Hadise'den ilk balayı görüntüleri geldi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler dini nikah kıydı

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in aşkı evlilik hazırlıklarıyla devam ediyor. Evlenmeyi planlayan Hadise ile Mehmet Dinçerler imam nikahı kıydı.

Hadise'nin sır gibi sakladığı kız isteme fotoğrafları ifşa oldu

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in ilişkisi evlilik yolunda ilerliyor. Hadise'nin sır gibi sakladığı kız isteme fotoğrafları ifşa oldu. İşte o fotoğraflar…

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğün tarihi belli oldu mu?

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti son günlerin en çok konuşulan isimleri oldu. Hadise ile Mehmet Dinçerler Kadir Gecesi'nde mi evleniyor? İşte Hadise'nin düğün tarihi…

Hadise ve müstakbel kayınvalidesi aynı karede görüntülendi

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler evlilik yolunda ilerlerken son görüntüleri yine sosyal medyanın gündeminde. Hadise ve müstakbel kayınvalidesi aynı karede görüntülendi.

Hadise Evleniyor! Mehmet Dinçerler’den Evlilik Teklifi

Şarkıcı Hadise işletmeci sevgilisi Mehmet Dinçerler ile evleniyor. Hadise’nin aldığı evlilik teklifi videosu sosyal medyayı salladı! Evlilik yüzüğünün fiyatı ise merak konusu…

Hadise ve Mehmet Dinçerler ölümden döndü

Ünlü şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler trafik kazası geçirdi. Ölümden dönen Hadise kazanın şokuyla baygınlık geçirdi. İşte kaza ile ilgili tüm detaylar…

Hadise’nin Babası ve Annesi Mahkemelik Oldu

Ünlü şarkıcı Hadise magazin basınının gündeminden düşmüyor. Ünlü ismin babası mahkemeye başvurarak eşinden boşanmak istediğini belirtti.