Mucize Doktor 40. bölüm izle

Mucize Doktor 40. bölüm izle; Ali'nin Nazlı'yı kendisinden uzaklaştırması ilişkilerini yıpratırken hastanede cerrahi bir çekişme yaşanır. Yeni bölümü tek parça ve full HD izle.

Mucize Doktor’un Ezo’su Belli Oldu

Mucize Doktor’a yeni bir karakter giriyor; Ezo. Doktor Ali Vefa’nın yeni komşusu olacak olan Ezo karakterini güzel oyuncu Ezgi Asaroğlu canlandıracak. İşte detaylar!

Mucize Doktor 39. Bölüm İzle! (26 Kasım Perşembe)

26 Kasım perşembe günü yayınlanacak Mucize Doktor 39. Bölüm izlemek ve gelişmelerden haberdar olmak için yayın linkimiz ve detaylar haberimizde!

Ünlü Oyuncu Seda Bakan Koronavirüse Yakalandı!

Mucize Doktor’un güzel Doktoru Ferda karakterini canlandıran oyuncu Seda Bakan sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak koronavirüse yakalandığını duyurdu!

Mucize Doktor 38. Bölüm İzle!

Mucize Doktor 38. Bölüm İzle; 19 Kasım Perşembe akşamı 38. Bölümüyle ekrana gelen Mucize Doktor dizisinin 38. Bölümünü canlı tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Mucize Doktor 37. Bölüm İzle!

Mucize Doktor 37. Bölüm İzle; 12 Kasım Perşembe akşamı 37. Bölümüyle ekrana gelen Mucize Doktor dizisinin 37. Bölümünü canlı tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Mucize Doktor 36. Bölüm İzle!

Mucize Doktor 36. bölüm izle; FOX TV'den ekrana gelen Mucize Doktor dizisinin 5 Kasım Perşembe yayınlanacak yeni bölümünü tek parça ve full HD izleyin.

Mucize Doktor 35. bölüm izle

Mucize Doktor 35. bölüm izle; FOX TV'den ekrana gelen Mucize Doktor dizisinin 29 Ekim Perşembe yayınlanacak yeni bölümünü tek parça ve full HD izleyin.

Mucize Doktor 34. Bölüm İzle!

22 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak dizinin yeni bölümü ile Fox TV'de olacak. Mucize Doktor 34. Bölüm İzlemek için bağlantı linki ve detayları haberimizde!

15 Ekim 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

15 Ekim 2020 Perşembe reyting sonuçları açıklandı. 15 Ekim Perşembe sonuçlarına göre zirvenin sahibi hangi dizi oldu? İşte detaylar!

Mucize Doktor 33. Bölüm izle (Son Bölüm)

15 Ekim Perşembe akşamı 33. yeni bölümüyle ekrana gelen Mucize Doktor dizisini izlemek için detaylar! Mucize Doktor 33. bölüm izle!

Mucize Doktor 32. Bölüm izle!

Mucize Doktor 32. Bölüm izle; Fox Tv'de yayınlanan başarılı dizi Mucize Doktor yeni bölümüyle bu akşam ekranda. Mucize Doktor 32. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Mucize Doktor 31. Bölüm İzle!

Mucize Doktor 31. Bölüm İzle; 1 Ekim Perşembe akşamı 31. Yeni bölümüyle ekrana gelen Mucize Doktor’un 31. Bölümünü tek parça, ful izlemek için detaylar haberimizde!

Mucize Doktor 30. Bölüm izle

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Mucize Doktor, bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sevilen dizi Mucize Doktor 30. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Mucize Doktor 29. Bölüm İzle!

Uzun bir aradan sonra sezona yeniden merhaba diyen Mucize Doktor 29. bölüm ile bu akşam Fox TV'de. Mucize Doktor son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Mucize Doktor oyuncusu Onur Tuna’nın yeni projesine çok şaşıracaksınız!

Mucize Doktor dizisinde Ferman Eryiğit adında bir doktoru canlandıran yakışıklı oyuncu Onur Tuna, başka bir alanda yaptığı projeyle gündemde. O projeye çok şaşıracaksınız!

Ünlü Oyuncu Burçin Terzioğlu Meşhur Diziyi Reddetti!

Ünlü ve güzel oyuncu Burçin Terzioğlu’nun kendisine teklif edilen Mucize Doktor ve Nizamı Alem dizilerine hayır dediği öğrenildi. Peki Burçin Terzioğlu hangi dizide rol alacak?

Seda Bakan Mucize Doktor kadrosunda!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor dan iki isim ayrılırken ünlü bir oyuncu kadroya dahil oluyor. Başarılı ve güzel oyuncu Seda Bakan Mucize Doktor dizisinde!

O ünlü oyuncu da Mucize Doktor’da!

Bu sezonun en flaş dizilerinden olan Mucize Doktor bünyesine güçlü isimler katmaya devam ediyor. İzleyici Ali Vefa'ya rakip olarak diziye katılan Doruk karakterini merak ediyor.

Mucize Doktor’un Ferman’ı açıkladı Büyük sürprizlere açık olun!

Mucize Doktor’un Ferman'ı Onur Tuna dizinin 2. sezonu için konuştu. Heyecanla yeni sezonu bekleyen Tuna’nın kastettiği büyük sürpriz ne? Mucize Doktor 2. Sezonu ne zaman başlıyor?