Son Gün Dizisinde Necip Memili'nin Yerine Hangi Oyuncu Diziye Dahil Oldu

TRT Dijital’de yayınlanacak olan Son Gün adlı dizide Necip Memili’nin diziden ayrılmasıyla yerine gelecek isim belli oldu.

Necip Memili Üç Kuruş Dizisinde

Sezon başından beri Üç Kuruş kadrosuna dahil olacağı yönünde iddialar bulunan ünlü oyuncu Necip Memili sonunda Üç Kuruş’un kadrosuna dahil oldu.

Üç Kuruş’un Kartal’ı ve Efe’si Saçlarını Neden Kestirdi?

Show Tv ekranlarında yayınlanan başarılı dizilerden Üç Kuruş’un sevilen karakteri Kartal’ı canlandıran Uraz Kaygılaroğlu saçlarını neden kısa kestirdi? İşte cevabı!

Ünlü oyuncular Kanunsuz Topraklar kadrosunda

Yeni dizi Kanunsuz Topraklar kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Kanunsuz Topraklar'a ünlü bir isim daha dahil oldu.

Necip Memili Erşan Kuneri’nin Kadrosunda

Hazırlıkları süren ve ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz tarafından hazırlanan Erşan Kuneri adlı dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Necip Memili’de dahil oldu.

Kanunsuz Topraklar dizisine iki yeni isim daha katıldı

Yeni dizi Kanunsuz Topraklar dizisine iki yeni isim daha katıldı. Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolde olduğu Kanunsuz Topraklar dizisine hangi oyuncular katıldı?

Çukur’un Cumali’si Necip Memili’nin Yeni Dizisi Belli Oldu     

Gold Fim tarafından FoxTv için hazırlanan Kanunsuz Topraklar Dizisine bir usta oyuncu daha katıldı. Çukur’un Cumali’si Necip Memili yeni sezonda Kanunsuz Topraklarda rol alacak.  

Oyuncu Memili Kardeşler Rakip Dizilerde!

Seyirci pazartesi günleri Çukur ve Yasak Elma’da rol alan iki kardeşi seyredecek. Necip Memili ve Bahtiyar Memili rakip dizilerde karşı karşıya geliyorlar.

Çukur'da Cumali karakterini kim canlandıracak?

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran Çukur dizisinde Cumali karakterine hangi oyuncunun hayat vereceği belli oldu. Çukur yeni sezon hakkında tüm gelişmeler yazımızda.