Ozan Güven Yeni Projesinde Kadın oldu! Ozan Güven Taxim’le Geri Dönüyor!

Ünlü oyuncu Ozan Güven uzun bir aradan sonra ‘’El Bar’’ adlı filmden esinlenerek uyarlanan ‘’Taxim’’ adlı tiyatro oyunu için geri dönüyor. Ozan Güven yeni projesinde kadın oluyor.

Şiddet Gören Ünlüler Kimler?

Kadına şiddet haberlerinin artış gösterdiği son zamanlarda, ünlü isimlerde yer alıyor. Şiddete maruz kalan ünlü kadın isimlerde kimler var..

Ünlü Oyuncu Ozan Güven Bodrum’a Yerleşti

Ünlü oyuncu Ozan Güven gözlerden uzak yaşamını Bodrum’da sürdürmeye karar vererek buraya yerleşti. Ozan Güven’in köy hayatı yaşadığı iddia edildi.

Ozan Güven'in yeni işi belli odu

Ozan Güven tepkilerden yıldı ve mahkemeden karar çıkana kadar mesleğine de ara verdi. Dava sonuçlanana kadar İstanbul'a dönmeyecek olan Ozan Güven ne iş yapacak?

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz hakim karşısına çıktı! Güven mahkemede ne söyledi?

Ozan Güven, Deniz Bulutsuz olayında yeni gelişme. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz hakim karşısına çıktı. Ozan Güven mahkemede ne söyledi?

Ozan Güven Cunda’ya Yerleşti!

Ünlü ve başarılı oyuncu Ozan Güven Deniz Bulutsuz ile olan mahkemesi bitene kadar oyunculuğa dönmeme kararı aldı ve Cunda Adası’na yerleşti.

Babil ikinci sezon hazırlıkları başladı! Yeni sezon ne zaman?

Ay Yapım’ın Star Tv ekranlarında yayınladığı Babil dizisinin ikinci sezon hazırlıkları başladı. İzleyici merak ediyor, yeni sezon ne zaman?

 Babil Dizisinde Ozan Güven’in Yerine Hangi Oyuncuyla Anlaşıldı?

Star Tv’nin başarılı yapımlarından Babil yeni Eğemen’ini buldu. Ozan Güvenden boşalan yere bir başka ünlü oyuncu olan Onur Saylak getirildi. İşte detaylar!

Ozan Güven Evinde Kaza Geçirdi!

Son aylarda birçok olumsuzlukla baş başa kalan ve darbe üstüne darbe alan oyuncu ozan Güven’in başına bu sefer de talihsiz bir kaza geldi ve oyuncunun kafasına altı dikiş atıldı.

Halit Ergenç'ten rol arkadaşı Ozan Güven'e şok destek!

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etmesiyle aldığı tepkiler üzerine Babil dizisinin kadrosundan çıkarıldığı konuşulurken rol arkadaşı Halit Ergenç'ten destek geldi.

Oyuncu Zafer Algöz’den Senaristlere Sert Tepki!

Başarılı oyuncu Zafer Algöz Oyuncu ozan Güven olayıyla ilgili ilk kez konuştu. Arkadaşı hakkında çıkan iddialara ilişkin düşüncelerini paylaşan Algöz senaristlere sert yüklendi!

Ay Yapım'dan flaş Ozan Güven açıklaması! Babil'deki akıbeti belli oldu!

Ozan Güven'in rol aldığı Babil dizisindeki akibeti belli oldu. Dizinin yapımını üstlenen Ay Yapımdan Ozan Güven açıklaması diziseverleri meraklandırdı.

Star Tv’nin Babil Dizisinde Ozan Güven Krizi Yaşanıyor!

Babil Dizisi’nde Ozan Güven krizi yaşanıyor. Yapım şirketi dizinin başarılı oyuncusu Ozan Güven’le yola devam edecek mi yoksa etmeyecek mi? İşte haberin detayları!

Şok İddia! Evini Terk Eden Ünlü Oyuncu Kim?

Ünlü oyuncu Ozan Güven son yaşadıklarının ardından evini terk ederek gözlerden uzak bir yerde yaşamaya başladı. Ünlü oyuncunun nerede olduğu ise bilinmiyor. İşte detaylar!

Ozan Güven'e bir darbe de reklam şirketinden Afişleri kaldırıldı!

Kadınlar isyan bayrağı çekti. Kadına şiddetin sembol isimlerinden biri haline gelen Ozan Güven'in yer aldığı reklam afişleri kaldırıldı

Ozan Güven’e büyük şok! Kaç yıl hapsi isteniyor?

Şiddet haberleriyle gündemden düşmeyen Ozan Güven şok üstüne şok geçiriyor. Hazırlanan iddianamede ünlü oyuncuya kaç yıl hapis isteniyor?

Serenay Sarıkaya’dan çok sert tepki: Yeter!

Ünlü oyuncu Seranay Sarıkaya bir süredir beraber olduğu komedyen Cem Yılmaz'la ilişkisi hakkındaki haberlere ateş püskürdü. İddialara sert tepki veren Sarıkaya 'Yeter' dedi.

Bir şiddet haberi de Rubato solistinden!

Küresel salgın herkes gibi ünlülerin de psikolojisini bozdu. Karantina günlerinde şiddet haberleriyle gündeme gelen Ozan Güven’den sonra bir şiddet haberi Rubato solistinden geldi

Ozan Güven için flaş talep Yoksa tutuklanacak mı?

Saldırgan tavırlarıyla en yakınındakiler dahil hemen her kesimin tepkisini çeken Ozan Güven için tehlike çanları çalıyor mu? Ozan Güven, her an tutuklanabilir.

112 senaristten Ozan Güven tepkisi!

Oyuncu Ozan Güven'e sevgilisi Deniz Bulutsuz'a uyguladığı şiddet sebebiyle tepkiler devam ediyor. 122 senarist bir araya gelerek yapımcı ve kanallara çağrı yaptı. İşte detaylar…