Ünlü oyuncu Esra Bilgiç'in setteki kaprisleri çalışanları bıktırdı

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç'in sette yaptığı kaprislerin kriz çıkardığı iddia edildi. Bir reklam filmi setinde Esra Bilgiç'le sorunlar yaşayan set çalışanları isyan etti.

Murat Yıldırım'dan alkışlanacak davranış

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım tam kapanmaya saatler kala aracıyla harekete geçti. Ünlü oyuncudan alkışlanacak davranış… O anlar bir vatandaş tarafından fotoğraflandı…

Ramo'nun başarılı oyuncusu Esra Bilgiç hangi projede yer alacak?

Final yapan sevilen dizi Ramo'nun güzel başrolü Esra Bilgiç yeni bir proje için anlaşma sağladı. Ramo'nun başarılı oyuncusu Esra Bilgiç hangi projede yer alacak? İşte detaylar…

Ramo 40. bölüm izle (Final)

Ramo 40. bölüm izle! Show TV'de yayınlanan Ramo 16 Nisan Cuma akşamı final bölümüyle ekrana geldi. Ramo'nun son bölümünde neler oldu? İşte ayrıntılar!

Ramo 39. bölüm izle

Ramo 39. bölüm izle; Ramo dizisi bu akşam yeni bölümüyle Show TV ekranlarında. Yeni bölümü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Murat Yıldırım'dan kötü haber

Murat Yıldırım'dan kötü haber. Murat Yıldırım korona oldu. Murat Yıldırım son durumu. Murat Yıldırım kimdir? Murat Yıldırım eşi.

Ramo 38. bölüm izle

Ramo 38. bölüm izle; Ramo dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.

Show Tv dizisinden final kararı

Murat Yıldırım'ın başrolde olduğu Ramo dizisinin sözleşmesi sona erdi. Hayranları sözleşme yenilemeyen dizinin final yapıp yapmayacağını merak ediyor. Final tarihi haberimizde.

Ramo kadrosuna sürpriz bir isim katılıyor

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Ramo dizisine sürpriz bir isim katılıyor. Sevilen dizinin yeni bölümlerinde usta oyuncu da yer alacak. İşte o isim…

Ramo 37. bölüm izle

Ramo 37. bölüm izle; Ramo dizisinin 37. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar bu sayfada yer alıyor.

Ramo dizisine flaş transfer!

Adana'da çekilen fenomen dizi Ramo her geçen gün başarısını ve kadrosunu güçlendiriyor. Murat Yıldırım'ın başrol oynadığı diziye hangi ünlü oyuncu dahil oldu?

Ramo 36. Bölüm İzle

Ramo 36. Bölüm İzle; 19 Mart Cuma 36. Yeni bölümüyle ekrana gelen Ramo’nun yayınlanan 36. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Emre Kınay koronaya yakalandı

Küresel salgın corona hiç kimseyi ayırt etmeden can yakmaya devam ediyor. Hayranları Ramo dizisinde Hurdacı Şerif rolüyle oyunculuğa geri dönen Emre Kınay’ın sağlığını merak ediyor

Ramo setinde koronavirüs paniği

Ekranların sevilen dizilerinden Ramo'da koronavirüs paniği yaşanıyor. Ramo dizisi ekibi koronavirüs vakalarının artmasından dolayı yeni bölüm çekimleri aksadı.

Ramo 35. bölüm izle

Ramo 35. bölüm izle; Show TV'nin sevilen dizisi Ramo bu akşam 35. bölüm ile ekrana geliyor. Tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyin.

Murat Yıldırım'dan eşi hakkında gelen yorumlara sert tepki

Murat Yıldırım'dan eşi hakkında gelen yorumlara sert tepki. Murat Yıldırım, sosyal medyadan ateş püskürdü. Murat Yıldırım'dan sert tepki.

Ramo 34. Bölüm İzle

Ramo 34. Bölüm İzle; 26 Şubat Cuma akşamı 34. Bölümüyle ekrana gelen Ramo dizisinin yayınlanan 34. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ramo 33. bölüm izle

Ramo 33. bölüm izle; 19 Şubat Cuma akşamı Ramo dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Ekranların sevilen dizisi Ramo yeni bölüm hakkındaki tüm detaylar haberimizde…

Ramo’ya Sürpriz Konuk Oyuncu: Atilla Olgaç

Türk sinema ve dizi dünyasının usta oyuncularından pek çok yapımda rol alan Atilla Olgaç Yıldırım karakteriyle Ramo Dizisinde rol alacak.

Burak Demir Ramo kadrosunda!

Arıza dizisinden Ramo'ya flaş transfer. Sevilen oyuncu Burak Demir Ramo kadrosunda. Oyuncu Burak Demir Ramo'da hangi karakteri canlandıracak? İşte detaylar…