Minik Serçe Sezen Aksu’nun Hayatı Film ve Dizi Olacak!

Minik serçe lakabıyla bilinen Sezen Aksu Disney Plus ile anlaştı. Disney Plus Türkiye’nin en iyi sanatçılarından Sezen Aksu’nun hayatını dizi ve film olarak çekecek. İşte detaylar

Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı Gizem Katmer Nışanlandı!

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın sevilen karakterlerinden Neriman, gerçek adıyla Gizem Katmer Nışanlandı. Nışanlısı ise tanıdık çıktı işte detaylar…

Bergüzar Korel Hepsi Burada’nın Reklam Yüzü Oldu

Ünlü ve güzel oyuncu Bergüzar Korel internet alışveriş sitesi Hepsi Burada ile reklam anlaşması imzaladı ve bu markanın reklam yüzü oldu.

Kadir İnanır’ın hayatı film oluyor! Başrolde kendisi olacak

Ünlü oyuncu Kadir İnanır'ın hayatı belgesel film olacak. Kadir İnanır'ın hayat hikayesinin anlatılacağı projede başrolde ünlü oyuncunun kendisi olacak.

Gökçe Bahadır Ünlü Markanın Yüzü Oldu

Evlilik Hakkında Her Şey’in Avukat Azra’sı Gökçe bahadır dünyaca ünlü bir markanın reklam yüzü oldu ve bu markayla sözleşme imzaladı.

Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz’den büyük bir başarı daha

Ünlü oyuncu Pınar Deniz başarılarıyla konuşuluyor. Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz’den büyük bir başarı daha geldi. Pınar Deniz o sektörün en sevilen yüzü oldu.

Ünlü Oyuncu Melisa Sözen’den Milyonluk Anlaşama

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncusu Melisa Sözen’de reklamlarda yer alan oyuncular listesine girdi. Güzel oyuncu milyonluk bir anlaşmaya imza attı.

Kadir İnanır Yatak Reklamından Ne Kadar Ücret Aldı?

Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Kadir İnanır diğer pek çok ünlü gibi bir yatak markasının reklamında rol aldı. Peki Kadir İnanır bu reklam karşılığında ne kadar ücret aldı?

Ünlü Çiftten 3 Milyonluk Reklam Filmi! Ardından Sevgililer Gününe Özel Dergi Çekimi

Türkiye’nin sevilen çifti Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, reklam çekimlerinden aldığı ücretlerle gündemde. Aynı zamanda 14 şubat sevgililer günü için poz veriyorlar

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çifti Reklam Anlaşması İçin Dudak Uçuklatan Ücret İstedi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, markaların en çok reklam vermek istedikleri kişiler arasında… çift yıllık reklam tanıtım bedeli için dudak uçuklatan para istedi!

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Reklam Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını öğrenen ve yaptığı açıklamayla heyecanını dile getiren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir reklam anlaşmasına imza attı.

Tarkan’ın Alacağı Reklam Ücreti Dudak Uçuklattı

Almanya’dan iki yılın ardından Türkiye’ye dönen ünlü şarkıcı Tarkan ayağının tozuyla milyonluk reklam anlaşmasına imza attı.

Tarkan'dan çok konuşulacak reklam anlaşması

Ünlü şarkıcı Tarkan yeni bir projeyle dönüyor. Almanya'da ailesi ile birlikte yaşayan Tarkan çok konuşulacak bir reklam anlaşmasına imza attı. Anlaşmayı Tarkan duyurdu…

Reyting nedir? Reytingler Nasıl hesaplanır? Ne işe yarar?

Reyting nedir, ne demektir? Reytingler nasıl belirlenmekte ve TOTAL, AB, ABC1 ne anlama gelmektedir? En önemli grup hangisidir?

Demet Özdemir 3 Milyon TL’ye Anlaştı

Bir şampuan markasının reklam yüzü olan ünlü ve güzel oyuncu Demet Özdemir yine aynı markayla anlaşmasını 3 Milyon TL karşılığında 2 yıl uzattı.

Öykü Gürman iki yeni projeyle ekranda olacak

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman iki yeni projeyle ekranda olacak. Öykü Gürman reklam ve film projesi ile yeni sezona hızlı başlıyor. İşte Öykü Gürman'ın yeni projeleri…

Fahriye Evcen reklamların yıldızı oldu! İşte Fahriye Evcen'in reklam filmleri

Uzun süredir dizi projelerinde yer almayan Fahriye Evcen reklam kuşaklarında en çok görülen isimlerden oldu. İşte Fahriye Evcen'in yer aldığı tüm reklam filmleri…

Barış Arduç’tan Milyonluk Anlaşma

Uyanış Büyük Selçuklu ile anlaştığı iddia edilen ve bu dizide Sultan Alparslan’ı canlandıracak olan Barış Arduç 4 milyonluk bir reklam anlaşmasına imza attı.

Demet Akalın'dan sahte ilaç tepkisi

Demet Akalın adının karıştığı sahte ilaç tanıtımıyla ilgili gündemde. Habertürk yazarı Kübra Par'ın "sahte ilaç reklamları" ile ilgili haberde ismini karıştırmasına tepki gösterdi

Aleyna Tilki’nin Reklamdan Aldığı Ücret Dudak Uçuklattı!

Gençlerin hayranlıkla dinlediği ve takip ettiği ünlü şarkıcı Aleyna Tilki son reklam filminden aldığı ücreti açıkladı. İşte o dudak uçuklatan rakam!