Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Reklam Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını öğrenen ve yaptığı açıklamayla heyecanını dile getiren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir reklam anlaşmasına imza attı.

Tarkan’ın Alacağı Reklam Ücreti Dudak Uçuklattı

Almanya’dan iki yılın ardından Türkiye’ye dönen ünlü şarkıcı Tarkan ayağının tozuyla milyonluk reklam anlaşmasına imza attı.

Tarkan'dan çok konuşulacak reklam anlaşması

Ünlü şarkıcı Tarkan yeni bir projeyle dönüyor. Almanya'da ailesi ile birlikte yaşayan Tarkan çok konuşulacak bir reklam anlaşmasına imza attı. Anlaşmayı Tarkan duyurdu…

Reyting nedir? Reytingler Nasıl hesaplanır? Ne işe yarar?

Reyting nedir, ne demektir? Reytingler nasıl belirlenmekte ve TOTAL, AB, ABC1 ne anlama gelmektedir? En önemli grup hangisidir?

Demet Özdemir 3 Milyon TL’ye Anlaştı

Bir şampuan markasının reklam yüzü olan ünlü ve güzel oyuncu Demet Özdemir yine aynı markayla anlaşmasını 3 Milyon TL karşılığında 2 yıl uzattı.

Öykü Gürman iki yeni projeyle ekranda olacak

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman iki yeni projeyle ekranda olacak. Öykü Gürman reklam ve film projesi ile yeni sezona hızlı başlıyor. İşte Öykü Gürman'ın yeni projeleri…

Fahriye Evcen reklamların yıldızı oldu! İşte Fahriye Evcen'in reklam filmleri

Uzun süredir dizi projelerinde yer almayan Fahriye Evcen reklam kuşaklarında en çok görülen isimlerden oldu. İşte Fahriye Evcen'in yer aldığı tüm reklam filmleri…

Barış Arduç’tan Milyonluk Anlaşma

Uyanış Büyük Selçuklu ile anlaştığı iddia edilen ve bu dizide Sultan Alparslan’ı canlandıracak olan Barış Arduç 4 milyonluk bir reklam anlaşmasına imza attı.

Demet Akalın'dan sahte ilaç tepkisi

Demet Akalın adının karıştığı sahte ilaç tanıtımıyla ilgili gündemde. Habertürk yazarı Kübra Par'ın "sahte ilaç reklamları" ile ilgili haberde ismini karıştırmasına tepki gösterdi

Aleyna Tilki’nin Reklamdan Aldığı Ücret Dudak Uçuklattı!

Gençlerin hayranlıkla dinlediği ve takip ettiği ünlü şarkıcı Aleyna Tilki son reklam filminden aldığı ücreti açıkladı. İşte o dudak uçuklatan rakam!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ sanayide dükkan açtı!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'la ilgili haber gündeme bomba gibi düştü. Kıvanç Tatlıtuğ sanayide dükkan açtı ve araç modifiye etmeye başladı. İşte detaylar…

Acun Ilıcalı Reklam Yüzü mü Oluyor?

On parmağında on marifet olan ünlü isim ve medya patronu Acun Ilıcalı bir telefon markasının reklam yüzü olmaya hazırlanıyor. İddiaya göre taraflar anlaşmaya vardı. İşte detaylar!

Sahte ilaç reklamı yapan ünlülere soruşturma açıldı!

Corona virüsü insanlığı tehdit etmeye devam ediyor Sahte ilaç reklamı yapan hangi ünlülere soruşturma açıldı, söz konusu reklam hangisidir, haberimizde.

41 TV kanalına aynı anda reklam veren Peak Games kimdir?

41 TV kanalına aynı anda reklam vererek Türkiye'nin gündemine oturan Peak Games kimdir yada nedir? Peak Games kaç kişiyi işe alacak?

Prime Time (PT) ve Off Prime Time (OPT) nedir?

En çok kullanılan televizyon terimleri arasında yer alan Prime Time (PT) ve Off Prime Time (OPT) nedir, ne işe yaramaktadır?