Cemre Baysel'den yeni reklam anlaşması

Yaz dönemi dizilerinden Senden Daha Güzel’de rol alan güzel oyuncu Cemre Baysel dev bir reklam projesine evet dedi. Oyuncunun yeni dizisi de merak ediliyor.

Birce Akalay'dan Yeni Reklam Anlaşması

Dizi ve filmlerin sevilen ve performansıyla oldukça beğenilen oyucularından Birce Akalay Kuş Uçuşu dizisinin çekimlerinin arasında yeni bir reklam anlaşması imzaladı.

Ünlü Oyuncu Aybüke Pusat'tan Yeni Reklam Anlaşması

Son olarak Alef: Mal-ı Hülya adlı yapımda rol alan ünlü ve güzel oyuncu Aybüke Pusat gelen teklifleri değerlendirirken bir giyim markasının reklam yüzü oldu.

İbrahim Çelikkol'dan Sürpriz Reklam Anlaşması

Dizi ve sinema filmlerinin başarılı ve aranılan oyuncusu İbrahim Çelikkol bir bankanın reklam teklifine evet dedi ve kamera karşısına geçti.

Acun Ilıcalı Bir Bankanın Reklam Yüzü Oldu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı son olarak yer aldığı bir telefon reklamının ardından bu sefer de bir banka reklamında yer aldı.

Survivor All Star'ın Şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan Milyonluk Reklam Anlaşması

Reklam şirketleri Survivor All Star Türkiye yarışmasının 2022 yılının şampiyonu olan ünlü isim Nisa Bölükbaşı’nın peşinden ayrılmıyor. Ünlü isim milyonluk sözleşmeye imza attı.

Minik Serçe Sezen Aksu’nun Hayatı Film ve Dizi Olacak!

Minik serçe lakabıyla bilinen Sezen Aksu Disney Plus ile anlaştı. Disney Plus Türkiye’nin en iyi sanatçılarından Sezen Aksu’nun hayatını dizi ve film olarak çekecek. İşte detaylar

Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı Gizem Katmer Nışanlandı!

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın sevilen karakterlerinden Neriman, gerçek adıyla Gizem Katmer Nışanlandı. Nışanlısı ise tanıdık çıktı işte detaylar…

Bergüzar Korel Hepsi Burada’nın Reklam Yüzü Oldu

Ünlü ve güzel oyuncu Bergüzar Korel internet alışveriş sitesi Hepsi Burada ile reklam anlaşması imzaladı ve bu markanın reklam yüzü oldu.

Kadir İnanır’ın hayatı film oluyor! Başrolde kendisi olacak

Ünlü oyuncu Kadir İnanır'ın hayatı belgesel film olacak. Kadir İnanır'ın hayat hikayesinin anlatılacağı projede başrolde ünlü oyuncunun kendisi olacak.

Gökçe Bahadır Ünlü Markanın Yüzü Oldu

Evlilik Hakkında Her Şey’in Avukat Azra’sı Gökçe bahadır dünyaca ünlü bir markanın reklam yüzü oldu ve bu markayla sözleşme imzaladı.

Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz’den büyük bir başarı daha

Ünlü oyuncu Pınar Deniz başarılarıyla konuşuluyor. Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz’den büyük bir başarı daha geldi. Pınar Deniz o sektörün en sevilen yüzü oldu.

Ünlü Oyuncu Melisa Sözen’den Milyonluk Anlaşama

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncusu Melisa Sözen’de reklamlarda yer alan oyuncular listesine girdi. Güzel oyuncu milyonluk bir anlaşmaya imza attı.

Kadir İnanır Yatak Reklamından Ne Kadar Ücret Aldı?

Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Kadir İnanır diğer pek çok ünlü gibi bir yatak markasının reklamında rol aldı. Peki Kadir İnanır bu reklam karşılığında ne kadar ücret aldı?

Ünlü Çiftten 3 Milyonluk Reklam Filmi! Ardından Sevgililer Gününe Özel Dergi Çekimi

Türkiye’nin sevilen çifti Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, reklam çekimlerinden aldığı ücretlerle gündemde. Aynı zamanda 14 şubat sevgililer günü için poz veriyorlar

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çifti Reklam Anlaşması İçin Dudak Uçuklatan Ücret İstedi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, markaların en çok reklam vermek istedikleri kişiler arasında… çift yıllık reklam tanıtım bedeli için dudak uçuklatan para istedi!

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Reklam Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını öğrenen ve yaptığı açıklamayla heyecanını dile getiren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir reklam anlaşmasına imza attı.

Tarkan’ın Alacağı Reklam Ücreti Dudak Uçuklattı

Almanya’dan iki yılın ardından Türkiye’ye dönen ünlü şarkıcı Tarkan ayağının tozuyla milyonluk reklam anlaşmasına imza attı.

Tarkan'dan çok konuşulacak reklam anlaşması

Ünlü şarkıcı Tarkan yeni bir projeyle dönüyor. Almanya'da ailesi ile birlikte yaşayan Tarkan çok konuşulacak bir reklam anlaşmasına imza attı. Anlaşmayı Tarkan duyurdu…

Reyting nedir? Reytingler Nasıl hesaplanır? Ne işe yarar?

Reyting nedir, ne demektir? Reytingler nasıl belirlenmekte ve TOTAL, AB, ABC1 ne anlama gelmektedir? En önemli grup hangisidir?