Ünlü oyuncu Melis Sezen'e ödül

Son dönemde yıldızı parlayan ünlü ve güzel oyuncu Melis Sezen’e rol aldığı Sadakatsiz dizisindeki başarısı sebebiyle İspanya’dan ödül geldi.

Güllerin Savaşı ve Sadakatsiz'in Arap uyarlamaları çekildi Sırada hangi dizi var?

Diriliş ve Kuruluş Osman dizilerinin yurt dışı başarısından sonra Türk dizilerinin alıcısı çoğaldı Özellikle Arap dünyasında ilgi gören ve uyarlanan Türk dizilerinin sayısı artıyor

Özge Özder’den Sadakatsiz itirafı Hiç kimse anlamadı

Derya karakterine hayat verdiği Sadakatsiz dizisiyle anlaştıktan sonra hamile olduğunu öğrenen Özge Özder, yapımcı Fatih Aksoy‘un kendisine çok yardımcı olduğunu söyledi:

Sadakatsiz Dizisinin Çekimleri Tamamlandı ve Ekip Birbirine Veda Etti

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba akşamları seyirciyle buluşan Sadakatsiz dizisi son kez sete çıkarak çekim yaptı ve son kez paydos dedi.

Dizi severleri üzen haber 8 dizi birden final yapıyor

Haftalık 50 dizi izleyicnin karşısına çıkıyor Ancak Türk halkının seviyesi ve kültür düzeyi hesap edilmeden hazırlanan özellikle uyarlama diziler erken final yapıyor İşte o diziler

Sadakatsiz Dizisinin Selçuk'u Asker Oluyor

Sadakatsiz dizisinin heyecanlı ve biraz da öfkeli karakteri Selçuk’u oynayan Tarık Emir Tekin dizinin final yapmasıyla birlikte askere gidiyor.

Sadakatsiz 27 Nisan Yeni Bölüm Neden Yok?

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz 27 Nisan Çarşamba günü var mı? Sadakatsiz 58. Yeni bölümü neden yok? Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman çıkacak?

Sadakatsiz Dizisi 60. Bölümde Final Yapıyor

Kanal D’nin sevilen ve bol entrikalı dizisi Sadakatsiz’in finali için son saymaya başlandı. 57. Bölümü yayınlanan dizinin 60. Bölümde final yapacağı öğrenildi.

Medyapım İspanyol şirketle ortaklık kurdu! Bu kez yerli diziler uyarlanacak

Medyapım dizi sektörünün canlandıracak bir anlaşmaya imza attı. İspanyol şirketle ortaklık kuran Medyapım, bu kez yerli diziler uyarlanmasına aracı olacak.

Cansu Dere Disney Plus ile Anlaştı

Son dönemlerde başarılı oyuncular ile arka arkaya anlaşmalar yapan Disney Plus, şimdide Cansu Dere ile anlaşma imzaladı.

Sadakatsiz Dizisinden Ayrılan Burak Sergen’in Yeni Dizisi Belli Oldu

Avşar Film tarafından hazırlıkları ve çekimleri süren Masum ve Güzel dizisine iki büyük usta katıldı. Burak Sergen ve Ertuğrul Postoğlu dizininin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Sadakatsiz dizisi bu hafta neden yok?

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’li Sadakatsiz dizisi çarşamba günleri Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. İzleyici diznin bu hafta neden yayınlanmayacağını merak ediyor

Sadakatsiz Dizisinin Başrolü Diziye Veda Etti

Kanal d ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden olan Sadakatsiz’de başrol oyuncusu diziye veda etti.

Sadakatsiz'in final tarihi belli oldu!

23 Şubat Çarşamba akşam 50. Yeni bölümüyle yayınlanan Sadakatsiz'in başrol oyuncusu Caner Cindoruk, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği dizinin final tarihini açıkladı

Sadakatsiz 50. Bölüm izle!

Haluk’un zamansız ölümünden sorumlu tutulan Asya ve Aras, birbirlerine yaslanarak bu zor dönemi atlatmak isterler. Ancak Selçuk’un Aras’ı sorumlu tutması ortamı bir kez daha gerer

Sadakatsiz 49. Bölüm izle!

Asya Aras’ın sürpriz evlilik teklifini kabul ederken Aras'la tartışan Haluk Bey ölüyor. Artık tüm ipler şirketin başına geçen Volkan'ın eline geçiyor

Sadakatsiz 48. Bölüm İzle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz 9 Şubat akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Merakla beklenen yeni bölümü izlemek için, Sadakatsiz 48. Bölüm Canlı İzle

Sadakatsiz'in bir başrolü daha diziye veda ediyor!

Sadakatsiz dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Kanal D'den ekrana gelen dizinin başrollerinden birinin diziye veda edeceği resmen açıklandı.

Sadakatsiz 47. Bölüm İzle

Sadakatsiz 47. Bölüm İzle; 2 Şubat Çarşamba akşamı 47. Bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz Dizisinin yayınlanan 47. Bölümün ü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sadakatsiz Dizinde Flaş Ayrılık

Kanal D'de yayınlanan başarılı yapımlardan Sadakatsiz’den beklenmeyen iki ayrılık haberi geldi. Dizinin başından beri hikayede yer alan Bahar karakteri diziyle yollarını ayırıyor.