Sarp Levedoğlu Alparslan Dizisinde mi Rol Alacak?

TRT 1'de yayınlanacak olan ve birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Alparslan Dizisinde Sultan Alparslan’ın rakibi Romen Diyojen için Sarp Levendoğlu ile görüşüldüğü öğrenildi

Savaşçı 109. Bölüm izle

Savaşçı dizisi final bölümüyle ekrana geliyor. Çakal ve Artin kapana kıstırılırken kalbi duran Astsubay İlyas hayata tutunabilecek mi?

Savaşçı 109. Bölümde Final Yapıyor

Fox Tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve heyecan ve aksiyonu bir arada sunan sevilen dizi Savaşçı ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Savaşçı 107. Bölüm izle

Yüzbaşı Haydar ve ekibi, Asteğmen Alper’i kurtarmak için gittikleri bölgede Şiyar ve adamlarının saldırısına uğrar. İlginç bir taktikle pusudan kurtulan Time Şiyar'ın hamlesi ne?

Savaşçı 106. bölüm izle

Savaşçı 106. bölüm izle; Savaşçı dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Savaşçı 105. Bölüm İzle

Savaşçı 105. Bölüm İzle; 15 Mayıs Cumartesi akşamı 105. Yeni bölümüyle ekrana gelen Savaşçı dizisinin yayınlanan 105. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Savaşçı 104. Bölüm İzle

Savaşçı 104. Bölüm İzle; 8Mayıs Cumartesi akşamı104. Bölümüyle ekrana gelen savaşçı Dizisinin yayınlanan 104. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Savaşçı kadrosuna 6 yeni isim katıldı

Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Fox Tv'de 5. Sezonu yayınlanan Savaşçı dizisi heyecanlı operasyonlarla karşınızda olacak. İşte Savaşçı'ya katılan isimler

Yorumlara dayanamayan Tamer Karadağlı şikâyetçi oldu

Çocuklar Duymasın dizisindeki Taşfırın Haluk karakteriyle gönülleri fetheden usta oyuncu Tamer Karadağlı, müzisyen Iraz Yıldız hakkındaki eleştirilere çok sert tepki gösterdi

Tamer Karadağlı Savaşçı’ya Veda Ediyor

Fox Tv ekranlarında cumartesi akşamları ekrana gelen Savaşçı’da şok bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre Albay Göktürk karakterini canlandıran Tamer Karadağlı diziye veda edecek.

Savaşçı 103. Bölüm izle

Esaretten kurtulan Albay Göktürk, onur mücadelesini kazanabilecek mi? Hain planlarına devam eden Mösyö'nün yeni planı ne? Operasyon düzenlenen Yeva yakalanabilecek mi?

Savaşçı 102. Bölüm izle

Dostlarımızın gururu, düşmanlarımızın korkulu rüyası Kılıç Timi, teröristleri etkisiz hale getiriyor ve tuzağa düşen Yüzbaşı Bozkurt ile Astsubay Karaca'yı kurtarıyor.

Savaşçı 101. bölüm izle

Savaşçı 101. bölüm izle! 17 Nisan Cumartesi Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisinde neler oldu? Savaşçı son bölüm ve bölüm detayları haberimizde!

Savaşçı 100. Bölüm İzle

Savaşçı 100. Bölüm İzle; 10 Nisan Cumartesi akşamı 100. Bölümüyle ekrana gelen Savaşçı Dizisinin yayınlanan 100. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Savaşçı Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında bir dönem fırtına gibi esen ve reyting rekorları kıran savaşçı dizisi ekranlara yeniden dönüyor. Dizi yeni bölümleriyle 10 Nisan’dan itibaren Fox Tv’de.

Sadakatsiz kadrosuna Savaşçı dizisinden sürpriz transfer

Boşanan çiftlerin bozulan psikolojisini ve birbirlerinden kopamayışlarını anlatan Sadakatsiz dizisine Savaşçı dizisinden sürpriz bir transfer yapıldı. işte o oyuncu...

Feyza Sevil Güngör, Savaşçı'ya Geri Dönüyor

Savaşçı dizisinde, Ayça karakteri olarak gördüğümüz Feyza Sevil Güngör, dizinin kadrosuna yeniden katıldı.

Savaşçı Başlıyor! Peki Kim Kimdir?

Limon Film tarafından hazırlanan Savaşçı 5. Sezonuyla ve yeni oyuncularıyla yakın zamanda yeniden ekranlara geliyor. Peki Savaşçı’nın yeni karakterleri kim? İşte cevabı!

Savaşçı yeni sezon çekimleri heyecanlandırdı

Dört yanı düşmanla çevrili vatanımızın bekçisi, dostlarımızın gururu, düşmanlarımızın korkulu rüyası Bordo Berelilerin seçkin birliği ünlü Kılıç Timi’nin hikâyesi ekrana geliyor.

Savaşçı Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor

Fox TV'nin efsane dizilerinden birisi olan Savaşçı, yenilenen kadrosu ile çok yakın bir zaman da ekranlara tekrardan geri gelecek.