Tuzak Dizisinden İlk Kareler Geldi

Tv 8 ekranlarının merakla beklenen ve hikayesi bir türlü öğrenilemeyen iddialı dizisi Tuzak’ın setinden ilk kareler gelmeye başladı.

Tuzak Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve yeni sezonun iddialı ve oyuncu kadrosu güçlü dizisi Tuzak yeni oyuncularla güçleniyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pazartesi Günü Yeni Sezonu Açıyor

Tv 8 ekranlarının sevilen ve heyecanla takip edilen kuşak programlarından Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ağustos Pazartesi günü yeni sezonu açıyor.

MasterChef Türkiye’nin Ana yarışmacı Kadrosunda Kimler Var?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’nin 18 kişilik ana kadrosu belli oldu. Yarışmanın ana heyecanı pazartesi gününden itibaren başlıyor.

Tuzak Dizisinde Talat Bulut'un Partneri Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Tuzak dizisi cast çalışmalarına devam ediyor. Dizinin kadrosuna genç ve başarılı oyuncu İlayda Çevik katıldı.

Erkan Meriç Tv 8’in Günlük Dizisinde Rol Alacak

Yeni yayın dönemine hazırlanan Tv 8 başrolünde Erkan Meriç’in rol alacağı yeni günlük dizi Yazgı’nın hazırlıklarına başladı.

Tv 8'den İddialı Dizi: Tuzak Eylül’de Başlıyor?

Yeni yayın dönemine hazırlanan Tv 8’den rakiplerine korku salacak iddialı bir dizi geliyor. Tuzak adlı dizide Talat Bulut ve Akın Akınözü yer alacak.

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı Açıklaması

Magazin basını ve sosyal medyada sık sık gündeme gelen eski çift Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı arasında neler oluyor? Acun Ilıcalı açıkladı.

MasterChef Türkiye Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği başarılı yarışma programlarından MasterChef Türkiye’nin yayın tarihi belli oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’dan Kırmızı Oda itirafı!

Hülya Koçyiğit ile Film Gibi Hayatlar programına konuk olan psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu Kırmızı Oda dizisi başlamadan önce Doktor Hanım'ı oynaması için teklif aldığını söyledi

Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı

Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı. Şeyma Subaşı, pahalı eşyalarını satarak paraya çevirdiği iddialarını yalanladı.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Tv 8’de yayınlanacak, kadınlara, anneliğe ve geçmişin insanların hayatını nasıl etkilediğine dair hikayelerin anlatıldığı Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Acun Ilıcalı’dan Sert Tepki! Kralı Gelse Seni Buradan Gönderirim

Survivor All Star 2022'de sular durulmuyor. Acun Ilıcalı ile yarışmacı Yasin Obuz arasında racon kesme tartışması sert geçti.

Survivor 2022 All Star’a Katılan Yarışmacılar Ne kadar Ücret Alıyor?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve fenomen haline gelen Survivor’a bu sezon katılan yarışmacıların ne kadar haftalık aldıkları ortaya çıktı.

Kırmızı Oda Dizisi Mahkemelik Oldu

Kırmızı Oda dizisinde 8 hafta yayınlanan İranlı Mitra’nın hikayesinin İranlı bir yazarın kitabından çalıntı olduğu iddia edildi ve OGM Pictures’e ve Tv 8’e dava açıldı.

Olgun Toker’in Yeni Projesi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisine başarılı ve genç oyuncu Olgun Toker dahil oldu. Ünlü isim dizide Çınar karakterini canlandıracak.

Survivor All Star 2022 29. Bölüm İzle (22 Şubat 2022 Salı)

Survivor All Star 29. Bölüm İzle; 22 Şubat Salı akşamı 29. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star’ın yayınlanan 29. Bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 25. Bölüm İzle (16 Şubat Çarşamba)

Survivor 25. Bölüm İzle; 16 Şubat Çarşamba akşlamı 25. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star 2022’nin yayınlanan 25. Bölümün ü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 24. Bölüm İzle (15 Şubat Salı)

Survivor 24. Bölüm İzle; 15 Şubat Salı akşamı 24. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star 2022’nin yayınlanan 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 22. Bölüm İzle (13 Şubat Pazar)

Survivor 22. Bölüm İzle; 13 Şubat Pazar 22. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2022 All Star yarışmasının yayınlanan 22. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!