Tarkan’ın Alacağı Reklam Ücreti Dudak Uçuklattı

Almanya’dan iki yılın ardından Türkiye’ye dönen ünlü şarkıcı Tarkan ayağının tozuyla milyonluk reklam anlaşmasına imza attı.

Tarkan'dan çok konuşulacak reklam anlaşması

Ünlü şarkıcı Tarkan yeni bir projeyle dönüyor. Almanya'da ailesi ile birlikte yaşayan Tarkan çok konuşulacak bir reklam anlaşmasına imza attı. Anlaşmayı Tarkan duyurdu…

Tarkan'ın kızıyla paylaşımı olay oldu: Tütüyü böyle giydiriverirler işte!

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın paylaşımı sevenleri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Tarkan'ın kızıyla paylaşımı olay oldu. Tarkan, "Tütüyü böyle giydiriverirler işte" dedi.

Tarkan'dan afet bölgelerine büyük yardım!

Tarkan'dan afet bölgelerine büyük yardım! Antalya Manavgat yangını yardımları. Afet bölgesi yardım. Tarkan afet bölgesi yangını

Ünlü İsimlerden Orman Yangınları İçin Anlamlı Mesajlar

Ülkenin pek çok noktasında peş peşe başlayan ve ormanları ateş cehennemine çeviren yangılar sebebiyle pek çok ünlü isim mesajlar yayınladılar.

Tarkan da Elmalı davası kararına isyan etti

Türkiye gündemine bomba gibi düşen tartışmalı Elmalı davası kararına tepkiler sürüyor. Ünlü şarkıcı Tarkan da Elmalı davası kararına isyan etti. Tarkan neler söyledi?

Tarkan'dan pandemi tepkisi! 'Yapılan haksızlık'

Tarkan'dan pandemi tepkisi! 'Yapılan haksızlık'. Tarkan'dan pandemi tepkisi. Tarkan, kademeli normalleşmeye tepki gösterdi.

Tarkan, Yıldız Tilbe'yi reddetmişti! Gülşen'in yanıtı ise merakla bekleniyor

Tarkan, Yıldız Tilbe'yi reddetmişti! Gülşen'in yanıtı ise merakla bekleniyor. Yıldız Tilbe'nin yeni akımı. Yıldız Tilbe kimdir?

Tarkan 1 Milyon TL’yi Ailesi İçin Reddetti

Ünlü şarkıcı ve yıldız Tarkan yılbaşı gecesi sahne alması için kendisine teklif edilen 1 Milyon Liralık teklifi geri çevirdi. Tarkan bu yılbaşını ailesiyle geçirecek.

Tarkan'dan dikkat çeken Giresun paylaşımı!

Ünlü şarkıcı Tarkan geçen gün Giresun'un Dereli ilçesinde yaşanan sel felaketi hakkında sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Tarkan sorumlulara seslendi!

Tarkan’dan efsane sanatçı yorumu: Unutulmayacaksın!

Ülkemizin ünlü sanatçılarından Tarkan'dan ölüm yıldönümünde efsane sanatçı için yorum geldi. “Unutulmayacaksın!” Tarkan'ın kastettiği sanatçı kimdir ve niçin o cümleyi sarf etti?

Tarkan’dan bir ilk: Kızının fotoğrafını gösterdi

Megastar Tarkan evde 23 Nisan kutlamalarına katılan ünlülerden oldu. Tarkan minik kızı Liya ve eşiyle bir fotoğraf paylaştı. Tarkan kızının yüzünü ilk kez bu fotoğrafta gösterdi.

Yemekteyiz’in Dış Sesi Tarkan Koç Kimdir?

Yemekteyiz Yarışma Programında biri var ki sesi dışında hiçbir özelliğini bilmiyoruz. Biz de araştırdık, Yemekteyiz’in Dış Sesi Tarkan Koç Kimdir?

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu Dış Sesi neden azarladı?

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu Dış Sesi neden azarladı? Yemekteyiz Dış Sesi Tarkan Koç kimdir? Yemekteyiz yeni bölüm canlı izle.

Yemekteyiz programının 'Dış Sesi' kimdir?

Yemekteyiz programının 'Dış Sesi' kimdir? Yemekteyiz programındaki dış ses kimdir? Yemekteyiz Onur Büyüktopçu kimdir? Yemekteyiz izle.