Dokuz yıllık evli ünlü çiftten üzücü haber geldi boşanıyorlar!

Ünlü oyuncu çift yaşadıkları problemler sebebiyle evliliklerini bitirme kararı aldı. Dokuz yıllık evli ünlü çiftten üzücü haber geldi, boşanıyorlar… İşte detaylar!

Ufak Tefek Cinayetler ekrana dönüyor!

Bir dönem ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Ufak Tefek Cinayetler, yeniden yayınlanıyor. Ufak Tefek Cinayetler bakın hangi kanalda?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinden Kuzgun dizisine iki transfer

Ufak Tefek Cinayetler dizisinden Kuzgun dizisine iki transfer. Kuzgun dizisi oyuncuları kimlerdir? Kuzgun dizisine hangi oyunlar transfer oldu?Kuzgun dizisi yeni oyuncuları kimler?

11 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları

11 Aralık 2018 Salı reyting sonuçları açıklandı. Dün Kadın mı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı daha çok izlendi? İşte dünün reyting sonuçları.

Reyting Sonuçları; 4 Aralık 2018 Salı

4 Aralık 2018 Salı reyting sonuçları belli oldu. Kadın mı, EDHO'mu dün en çok izlenen dizi oldu? İşte ayrıntılı reyting analizi ve sonuçları.

27 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları

27 Kasım 2018 Salı ekrana gelen dizilerin reyting sonuçları belli oldu. Dün Kadın mı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı çok izlendi? İşte reytingler;

Ekim ayında en çok konuşulan diziler belli oldu

Medya Takip platformu Ajans Press, Ekim ayında en çok konuşulan dizileri inceledi. Listenin birinci sırasında yer alan dizi herkesi şaşırttı.

Ufak Tefek Cinayetler'de Edip'in katili belli oldu

Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'de Edip'in katilinin kim olduğu merakla bekleniyordu. Dizinin son bölümünde Edip'in katilinin kim olduğu ortaya çıktı!

Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si bir süre dizide yer almayacak!

Aslıhan Gürbüz'ün Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünde yer almaması akıllara diziden ayrıldı mı sorularını getirmişti. Aslıhan Gürbüz'ün neden dizide yer almadığı belli oldu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinden ayrılan iki isim Ağlama Anne'de!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip ve Elif karakterlerine hayat veren Selim Bayraktar ve Sezin Akbaşoğlu ATV'nin Ağlama Anne dizisine katıldı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ayrılık

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Avukat Sitare karakterine hayat veren Özlem Tokaslan diziden ayrıldı. Başarılı oyuncu neden diziden ayrıldı? İşte ayrıntılar;

Keyifli bir akşam için Star TV canlı izle!

Star TV'nin son zamanlarda büyük reyting oranlarına sahip olan dizisi Ufak Tefek Cinayetleri'n yeni bölümünü kaçırmamak için Star Tv canlı izle. Star TV kanalının internetten canlı yayınını nasıl izleyebilirim?

Dolunay dizisinin yayın günü değişti!

Dolunay dizisinin yayın günü değişti! Star Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayıp yeni sezonda da devam eden dolunay dizisinin yayın günü değişti. Dizi bundan böyle salı akşamları değil de pazar akşamları yayında olacak.

Ufak Tefek Cinayetler 24 Ekim Salı ekranlarda.

4 arkadaşın sırlarla dolu hikayesinin anlatılacağı yeni dizi Ufak Tefek Cinayetler ilk bölümüyle 24 Ekim Salı akşamı ekranlarda olacak. Farklı konusuyla dikkatleri üstüne toplayan dizinin sezona oldukça iddialı bir giriş yapması bekleniyor.

Yeni dizi 'Ufak Tefek Cinayetler.'

Yeni sezon yepyeni dizlerle başlarken, ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinin çekimleri de eylül ayının sonunda başlıyor. Sezona iddialı bir giriş yapması beklenen dizinin ekim ayında ekranlarda olması bekleniyor.