Ufuk Özkan Duy Beni Dizisinde

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan gençlik ve dram dizisi Duy Beni’nin kadrosuna dizi ve sinema filmlerinin başarılı oyuncusu Ufuk Özkan Derviş olarak dahil oldu.

Star Market’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek yeni yarışma ve eğlence programı Star Market’in yayın tarihi belli oldu.

Star Tv’nin yeni yarışma programının sunucusu belli oldu

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine kazanacağınız, en pahalı sepetleri doldurmak için mücadele edeceğiniz ‘Star Market başlıyor.

Ufuk Özkan Kalk Gidelim'den sonra yeni bir projeyle ekrana dönüyor

Kalk Gidelim dizisinde Seyfettin karakterini canlandıran Ufuk Özkan yeniden ekrana dönüyor. Ufuk Özkan Kalk Gidelim'den sonra yeni bir projeyle ekrana dönüyor.

Kalk Gidelim'de Azerbaycan mesajı sosyal medyayı salladı!

TRT1 ekranlarında 22 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan “Kalk Gidelim” dizisi hepimizin göğsünü kabarttı ve 83 milyon Türk halkının duygularına tercüman oldu.

Kalk Gidelim 121. Bölüm izle

Ekranların en organik dizisi olma iddiasıyla yola çıkan Kalk Gidelim bu akşam yeni bölümüyle yine çok güldürecek. Kalk Gidelim 121. Bölüm izlemek için tıklayın!

Kalk Gidelim 118. Bölüm izle

Kalk Gidelim cumartesi akşamlarının en eğlenceli dizisi olmaya devam ediyor. Kalk Gidelim 118. Bölümüyle ekrana gelecek. Kalk Gidelim 118. Bölüm izle!

Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!

Eğlence bombardımanı dizi Kalk Gidelim bu akşam da evlerinize konuk oluyor. TRT'nin sevilen dizisi izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!

Güzel oyuncu Kalk Gidelim kadrosuna katıldı!

Ekranların en eğlenceli dizilerinden biri olan Kalk Gidelim başarılı bir şekilde yoluna devam ederken, kadrosunu da genişletiyor. Güzel oyuncu Kalk Gidelim kadrosuna katıldı!

Kalk Gidelim 108. bölüm izle

Ekranların en eğlenceli dizilerinden biri olan Kalk Gidelim bu hafta da kahkaha bombardımanıyla geliyor. Köyde yaşanan olaylara çok güleceksiniz. Kalk Gidelim 108. Bölüm izle!

Kalk Gidelim oyuncularından örnek davranış!

TRT 1'in sevilen dizilerinden Kalk Gidelim oyuncularından örnek davranış. Sevilen oyuncuları bir araya gelerek örnek bir amaç için buluştu. Kalk Gidelim geleceğe iz bıraktı.

Güzel oyuncu Ecem Karavus Kalk Gidelim dizisinin kadrosuna katıldı!

TRT 1'in sevilen dizisi Kalk Gidelim kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Güzel oyuncu Ecem Karavus Kalk Gidelim'de bakın hangi karakteri canlandıracak?