Yasak Elma’nın Çağatay’ı Berk Oktay hangi projeyle anlaştı?

Yasak Elma'nın yakışıklı oyuncusu Berk Oktay'ın yeni projesi belli oldu. Yasak Elma sezon finali yaparken Berk Oktay yeni bir projeyle ekranda olacak.

Yasak Elmanın Sezon Finaline Sürpriz Konuk Oyuncu

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma 5. Sezon finaliyle pazartesi akşamı ekrana gelecek. Dizinin sezon finali bölümüne ise sürpriz bir konuk oyuncu yer alıyor.

Entrikalar Kraliçesi Ender Yasak Elma’ya Veda Ediyor

Yasak Elma’nın sezon finalinde büyük ayrılık yaşanacak. Dizinin en ağır topu olan Ender’in hikayesi sezon finalinde bitecek ve böylece bir dönem kapanacak.

Yasak Elma’da Veda Edecek Bir İsim Daha Belli Oldu

Fox Tv'de ekrana gelen ve beşinci sezonu finalini yapacak olan Yasak Elma’ya veda eden Berk Oktay’ın ardından diziye veda edecek bir diğer isim belli oldu.

Yasak Elma’nın Sezon Finalinde Hangi Oyuncular Ayrılıyor?

Beşinci sezonunun sonuna gelen ve ekranların en başarılı dizileri arasında yer alan Yasak Elma’da ayrılık mevsimi geldi. Diziden ilk ayrılacak isim ise Berk Oktay oldu.

Yasak Elma Arap İş Adamı Feedo (Soydan Soydaş) Kimdir?

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma’nın kadrosuna yeni oyuncu dahil oldu. Arap iş adamı Feedo karakteri kimdir merak ediliyor. karakteri canlandıran Soydan Soydaş kimdir?

Yasak Elma oyuncusu Biran Damla Yılmaz’dan itiraf!

Aşk, itiraf ve entrika dizisi Yasak Elma dizisiyle yıldızı bir kez daha parlayan Biran Damla Yılmaz, yaptığı itirafla bir kez daha gündem oldu

Yasak Elma’ya İki Yeni Oyuncu Katıldı

Fox Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma’nın kadrosuna iki yeni isim katıldı. Dizi 18 Haziran’da sezon Finali yapacak.

Sezon Finaline Hazırlanan Yasak Elma’da Ayrılık

Fox Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma 5. Sezon finaline hazırlanırken oyuncu kadrosundan bir ayrılık haberi geldi.

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy evleniyor

Ünlü oyuncular Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'un düğün tarihi belli oldu. Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy nikah tarihini açıkladı.

Medyapım İspanyol şirketle ortaklık kurdu! Bu kez yerli diziler uyarlanacak

Medyapım dizi sektörünün canlandıracak bir anlaşmaya imza attı. İspanyol şirketle ortaklık kuran Medyapım, bu kez yerli diziler uyarlanmasına aracı olacak.

Yasak Elma – 13 Haziran’da Sezon Finali Yapacak!

Fox TV’nin fenomen yapımı, entrika dolu bölümleriyle her Pazartesi ekranlara gelmeye devam ediyor. Yasak Elma dizisin izleyici tarafından merak edilen final tarihi belli oldu.

'Yasak Elma' Sezon Finali Yapıyor!

Rekortmen dizi Yasak Elma'dan beklenen haber geldi. Sevilen dizi Yasak Elma'nın sezon finali yapacağı açıklandı. İşte Yasak Elma sezon finali tarihi..

O kanalda dizilerin yayın saatleri değişti

Televizyon kanalları yayın saatlerine Ramazan ayarlaması yaptı. Bu nedenle birçok dizinin de yayın saati değişti. O kanal ise tüm dizilerinin yayın saatlerini değiştirdi…

Yasak Elma’nın Kadrosuna Bomba Gibi Bir Konuk Oyuncu Katılıyor

Beş sezondur Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve pazartesi akşamlarına damgasını vuran Yasak Elma’nın kadrosuna Cansel Elçin konuk oyuncu olarak dahil oldu.

Biran Damla Yılmaz Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisinde

Yasak Elma’nın başarılı ve güzel oyuncusu Biran Damla Yılmaz 14 Haziran’da yayına başlayacak olan Disney Plus’ta yayınlanacak Siyaha Bulaşan Kadınlar’la anlaştı.

Eda Ece ve Aslı Enver Disney Plus'ta!

Yasak Elma’nın sevilen oyuncusu Eda Ece ile dizilerin ve filmlerin güzel ve başarılı oyuncusu Aslı Enver Türkiye’de yayına başlayacak olan Disney Plus’la anlaştı.

Yasak Elma 14 Mart Pazartesi Akşamı Yayınlanmayacak mı?

Ekranların en başarılı dizilerinden biri olan Yasak Elma 14 Mart Pazartesi akşamı yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkamayacak. İşte sebebi!

Yasak Elma’da Entrika Rüzgarları Esecek! Sonat Tokuç Dizinin Kadrosuna Katıldı

Yasak Elma’da entrika rüzgarları bundan sonra daha sert esecek! Handan ve yardımcısı Cemal dizide entrikanın zirve yapmasını sağlayacak.

Yasak Elma dizisine sürpriz isim!

Son bölümüyle bir kez daha dikkat çeken Yasak Elma kadrosunu sürpriz isimlerle güçlendiriyor. Şevval Sam, Eda Ece, Damla Yılmaz'ın oynadığı Yasak Elma’ya Şebnem Dönmez dahil oldu