Yasak Elma'da 2 isim birden diziden ayrılıyor!

Yasak Elma dizisinde 5. sezon sonuyla birlikte hikayede önemli yer tutan 2 kişinin birden diziye veda edeceği kesinleşti.

Yasak Elma 127. Bölüm İzle

Yasak Elma 127. Bölüm İzle; Fox Tv'de yayınlanan ve bu akşam 127. Bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 127. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yasak Elma’da Beklenmeyen Ayrılık

Fox Tv ekranlarında tam beş sezondur yayınlanan ve seyircinin en çok seyrettiği yapımlardan olan Yasak Elma’dan sürpriz bir ayrılık haberi geldi.

10 Ocak Pazartesi Yasak Elma, Üç Kuruş ve Kalp Yarası Dizileri Var mı?

Televizyon ekranlarının en çok rekabet yaşanan günü olan pazartesi akşamında dizilerin yeni bölümü yayınlanacak mı? Diziler yeni bölümleriyle ne zaman ekrana gelecek?

Yasak Elma Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, her hafta izleyici ile buluşurken, bu hafta neden yok? Yılbaşı sebebiyle birçok dizi yayınlanmadı. Peki, Yasak Elma ne zaman yayınlanacak?

27 Aralık 2021 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı!

27 Aralık 2021 Pazartesi günü yayınlanan birbirinden iddialı dizilerin reyting sonuçları açıklandı. Dünün reytinglerinde en çok izlenen dizi veya program hangisi oldu?

Yasak Elma 126. bölüm izle

Yasak Elma 126. bölüm izle; 27 Aralık Pazartesi Yasak Elma yeni bölüm ekranda olacak. Entrikalarla dolu Yasak Elma 126. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

20 Aralık Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı!

20 Aralık Pazartesi akşamı reytinglerde hangi dizi ilk sıraya yerleşti? Dünün reyting sonuçları açıklandı. İşte Total, AB ve ABC1 izleyici grubu sonuçları..

Yasak Elma 125. bölüm izle

Yasak Elma 125. bölüm izle; 20 Aralık Pazartesi Yasak Elma yeni bölüm seyirciyle buluşuyor. Yasak Elma 125. bölüm izlemeniz için tüm detaylar haberimizde…

Nilgün Karababa Yasak Elma’da

Ünlü oyuncu Nilgün Karababa Fox Tv ekranlarında yer alan Yasak Elma Dizisinin kadrosuna dahil oldu. Nilgün Karababa dizide Ömer’in halası karakterini canlandıracak.

Yasak Elma 124. Bölüm İzle

Yasak Elma 124. Bölüm İzle; 13 Aralık Pazartesi akşamı 124. Bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 124. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

6 Aralık Pazartesi 2021 Reyting Sonuçları

6 Aralık Pazartesi akşamı en çok hangi dizi izlendi? Dünün reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici grubu sonuçları haberimizde!

Yasak Elma 123. Bölüm İzle

Yasak Elma 123. Bölüm İzle; 6 Aralık Pazartesi akşamı 123. bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma Dizisinin yayınlanan 123. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ünlü Oyuncu Talat Bulut’tan Samimi İtiraf

Sinemanın ve dizi dünyasının ünlü oyuncularından Talat Bulut zaman zaman magazin basınında yer alıyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Yasak Elma 122. Bölüm İzle

Yasak Elma 122. Bölüm İzle; 29 Kasım Pazartesi akşamı 122. Bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 122. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yasak Elma 121 Bölüm izle!

Pazartesi akşamlarının en önde yapımlarından biri olan Yasak Elma, Med Yapım tarafından hazırlanıyor ve en çok kadın seyirci tarafından heyecan ve merakla takip ediliyor

Yasak Elma 120. Bölüm İzle

Yasak Elma 120. Bölüm İzle; 15 Kasım Pazartesi akşamı 120. Yeni bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 120. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yasak Elma oyuncusu Eda Ece'nin sildiği fotoğraf olay oldu

Yasak Elma oyuncusu Eda Ece, yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu, şaka amaçlı rol arkadaşlarıyla çekindiği  pozla gündeme damga vurdu.

8 Kasım 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

8 Kasım 2021 Pazartesi günü yayınlanan dizi, film, haber bülteni ve televizyon programlarının reyting sonuçları açıklandı.

Yasak Elma’da Hastalık Nedeniyle Oyuncu Değişikliği

Fox Tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen Yasak Elma’da sağlık sorunları sebebiyle zorunlu oyuncu değişikliği yaşandı.