Acun Ilıcalı’dan Sert Tepki! Kralı Gelse Seni Buradan Gönderirim

Survivor All Star 2022'de sular durulmuyor. Acun Ilıcalı ile yarışmacı Yasin Obuz arasında racon kesme tartışması sert geçti.

Survivor All Star 2022 Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 38. Bölümde Neler Olacak?

Survivor All Star 2022 sezonunda birleşme partisi heyecanı hız kesmeden devam ediyor. 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak?

Survivor 2022 All Star'da Hayallerine Veda Eden İsim Belli Oldu

Survivor All Star 2022'de hayallerine veda eden isim belli oldu. Survivor All Star'da hayallerine hangi isim veda etti?

Survivor 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Survivor All Star 2022 sezonun 31. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler oluyor? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak?

Survivor Yasin'e Ağır Ceza

Survivor 2022 All Star'da yarışmacılar arasında tansiyon yükselmeye devam ediyor. Yasin ve Hikmet'e verilen ceza ne oldu?

All Star'da Sürgün Adasına Giden İkinci Yarışmacı Kim Oldu? Acun Ilıcalı Şoke Eden Bilgiyi Paylaştı

Survivor All Star 2022 'de haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Sürgün adasına kim gitti? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı! Acun Ilıcalı şoke eden kararı açıkladı...

Acun Ilıcalı'dan Sert Sözler!

Survivor All Star'da yarışmacılar arasında tansiyon yükselmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’ dan sert sözler… Acun Ilıcalı hangi yarışmacıya uyarı verdi?

Survivor All Star 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından olan Survivor All Star 2022 sezonun 11. bölüm fragmanı yayınlandı. 11. Bölümde neler oluyor?

Yasin Obuz'dan Bahar Candan'a ifşa tepkisi!

Bahar Candan, gündemden düşünce ilginç bir yol izledi. Yalnızlıktan şikayet etti. 5 bin TL maaş, sigorta ve yemek karşılığında kendisine bir arkadaş aradığını duyurdu

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu!

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu! Bahar Candan'ın maaşlı arkadaşı kim? Bahar Candan arkadaş arıyor. Bahar candan kimdir?

Survivor Yasin’in Acun Ilıcalı’ya attığı Mesaj 3 Yıl Sonra Geldi!

Survivor’da ilginç bir bilgi ortaya çıktı. Yarışmacı Yasin’in Acun Ilıcalı’ya yıllar önce attığı mesaj ortaya çıktı. Acun Ilıcalı duygusal mesajı açıkladı. İşte detaylar!

Survivor 2020’de Kim Kaç Kilo Verdi?

Tv 8 Ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programında ilginç bilgiler gün yüzüne çıktı. Yarışmada ilk günden bu güne kadar hangi yarışmacı kaç kilo verdi? İşte detaylar!

Survivor 2020’de Aşk İddiaları!

Survivor 2020’de şok bir aşk iddiası tüm gündemi alt üst ederek ilk sıraya yerleşti. Gönüllüler takımında yer alan iki yarışmacının aşk yaşadığı iddiasının detayları haberimizde!

MasterChef Yarışmacısı Survivor’a  Katıldı!

Tv 8'in heyecanla beklenen yarışma programı Survivor'un başlamasına az bir süre kala adaylar bir bir açıklanmaya başladı. Son olarak MasterChef Yarışmacısı Survivor'a katıldı.