Medya Haberleri

Yemin 86.bölüm canlı izle! Yemin 87.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin heyecanlı bölümleriyle ekran hayatına devam ediyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak 86.bölümünde neler oluyor? 87.bölüm fragmanı çıktı mı?

Yemin Masal’ın annesi Oya (Gözde Gündüz) kimdir?

Yepyeni bir izleyici kitlesine ulaşan Kanal 7 dizi sektörüne yeni bir açılım getirdi. Delice süren bir aşk hikayesini konu alan Yemin dizisinde Masal’ın annesi Oya kimdir.

Yemin Masal’ın annesi Oya (Gözde Gündüz) kimdir?

Yepyeni bir izleyici kitlesine ulaşan Kanal 7 dizi sektörüne yeni bir açılım getirdi. Delice süren bir aşk hikayesini konu alan Yemin dizisinde Masal’ın annesi Oya kimdir.

Yemin NarinYağmur Shahbazova kimdir?

Yemin’li bir aşkın yürek parçalayan hikayesinin anlatıldığı dizide Yemin Narin Kimdir? Yağmur Shahbazova kimdir, dedik ve canlitv okurları için araştırdık

Yemin dizisinde Leyla neden yok? Munise Özlem diziden mi ayrıldı?

Mayıs ayındaki sezon finalinde kritik bir durumda olan Yemin dizisinin Leyla karakteri, yeni sezonda diziye veda mı ediyor? Yemin dizisinde Leyla neden yok?

Yemin Dizisi’nin Yeni Karakteri Yağmur Shahbazova Kimdir?

Kanal 7'nin reytingi yüksek dizisi Yemin yeni yayın dönemine yine iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Yemin yeni oyuncularla kadrosunu güçlendiriyor. Peki Yağmur Shahbazova kimdir?

Yemin Final tarihi Belli Oldu! Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Kanal 7'nin başarılı projesi Yemin sezon finaline hazırlanıyor! Yemin başka bir kanala mı transfer olacak, başrol rol oyuncuları diziden ayrılıyor mu? Cevaplar yazımızda!

Yemin ve Elif dizisi neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin ve Elif dizisi neden yok? Bir haftadır yayınlanmayan dizilerin yeni bölümleri ne zaman? İşte detaylar...

Kanal 7 Yayın Akışı / 13 Mart 2019 Çarşamba

13 Mart Çarşamba Günü Kanal 7 Yayın Akışında Neler Var? Kanalın Yeni Günlük Dizisi Yemin'de Bu Bölüm Neler Olacak? İşte 13Mart Çarşamba Günü Kanal 7 Yayın Akışı.

Yemin dizi konusu ve oyuncu kadrosu

Başrollerini Özge Yağız, Can Verel ve Gökberk Demirci'nin paylaştığı Kanal 7'nin yeni dizisi Yemin'de kim kimdir? İşte Yemin dizi konusu ve oyuncu kadrosu

Yemin dizisi nerede çekiliyor?

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Yemin nerede çekiliyor? Dizinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler yer alıyor?

Kanal 7'nin günlük dizisi Yemin ne zaman başlayacak?

Yayınlandığı hint dizileriyle izlenme oranlarını ciddi oranda yükselten Kanal 7'den yeni günlük dizi 'Yemin' geliyor. Yemin dizisi ne zaman başlayacak, konusu nedir?
1 2 3 4 5 ...169 »